Novotel Szeged Hotel Szeged ★★★★

Novotel Szeged Hotel Szeged
Novotel Szeged Hotel SzegedNovotel Szeged Hotel Szeged
Novotel Szeged Hotel SzegedNovotel Szeged Hotel Szeged

Novotel Szeged Hotel Szeged bemutatkozása

A négycsillagos Novotel Szeged Hotel a város legszebb részén, a Tisza partján 136 szobával (melyből 6 lakosztály) várja kedves vendégeit. A Szeged szívében álló szálloda egy kilométerre található a Móra Ferenc Múzeumtól és két kilométerre a szegedi Dómtól. A szállodában egy étterem, bár és szemináriumi termek is rendelkezésre állnak.

Tisza Hotel Szeged - 2=3 Akció
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Novotel Szeged Hotel Szeged vélemények

2016. augusztus 3.a párjával járt itt
Nagyon szép, jó elhelyezkedésű szálloda. A szobák és a szobai berendezések minden igényt kielégítenek. Ha a párna túl kemény, vagy túl puha vagy kevés a takaró, azonnal cserélik, pótolják. A bekészített tea, kávé kényelmes szolgáltatás. Az étterem elég kicsi és a választék is szűkös.
2016. július 29.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép szálloda, jó, hogy van saját parkoló és nem kell cipelni a csomagokat. Nagyon finomak az ételek , a félpanzióval nagyon meg voltunk elégedve. A szoba takaritása hagy némi kívánni valót maga után, egy kicsit lehetne alaposabb. A reggelinél elég nagy a káosz, hamar elfogynak a meleg ételek, a vacsora az már csendesebben telik mert sok olyan vendég van, aki csak reggelivel foglal. Jó a hotel elhelyezkedése, minden közel van. Jól éreztük magunkat
2016. június 29.egyedül járt itt
A tizenkét éves unokámmal töltöttem majd egy hetet a szegedi Novotel Hotelben. A szálloda elhelyezkedése kiváló, közel a Tisza-parthoz, szép kilátással. A szobánk kényelmes és tiszta volt. A recepciósok nagyon kedvesek és segítőkészek voltak.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Én a párommal valentin nap alkalmából érkeztem a hotelbe. Egyszerűen fantasztikus volt. Bejelentkezéskor udvarias recepciós munkatársak fogadtak minket. Egész jól kezelték a "hülye " kérdéseinket. . . Bármikor fordulhattunk hozzájuk akár egy kérdéssel többször is. Jól kezelték. A vacsora lenyügöző volt.
Novotel Szeged Hotel Szeged - VendéglátásNovotel Szeged Hotel Szeged - Szobák
Kiváló 2016. április 22.gyerekekkel járt itt
a szoba tökéletes volt. . az ágy annál inkább nagyon idegesitett ahogy megmozdultam akkor a párom az ágy másik felén szintén mozdult velem :)
a gyertyafényes vacsora amit a szobánkba kértünk sajna értéken aluli volt hisz a gyertya ami benne volt a hirdetésben is kimaradt. .
Kiváló 2016. március 30.gyerekekkel járt itt
Egy családi hosszú hétvégét töltöttünk el kisgyerekekkel. Igényes szálloda, jó szolgáltatásokkal, remek központi elhelyezkedéssel. Ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2016. január 4.gyerekekkel járt itt
Nem először választottuk családi pihenésünk szállásaként a szegedi Novotelt, gyerekes családoknak ideális, hiszen kedvező áron kínálnak szobát! A szállás nagyon kényelmes és tiszta, minden látnivaló elérhető egy rövid sétával és a reggeli. . . :-) bőséges, friss, figyelmes a kiszolgálás!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 2.családjával járt itt
Szép nagy, tiszta, világos szobát kaptunk, hatalmas kétszemélyes ággyal(vagy talán többen is elférnek rajta), illetve egy kihúzható pótágy volt még a szobában, ahol további két ember is kényelmesen elfér. Egy negatívuma volt a szobának hogy nagyon meleg volt éjszakánként, hiába kapcsoltuk le a termosztátot.
2015. november 1.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól elfértünk a szobában, pedig sokan voltunk. A teakészítési lehetőség nagyon jó volt. Sajnos viszont nagyon meleg volt, hiába tekertük le a termosztátot. A konyha különleges elnevezései sajnos nem hozták a remélt színvonalat. Egyszerű és nem túl finom ételek voltak.
A gyereksarok jól fel volt szerelve és jó helyen volt. A "wellness" részleg jó, de lehetne bővíteni.
2015. október 29.gyerekekkel járt itt
Nagyom jól éreztük magunkat. A szobánk kényelmes volt és tiszta. Ami zavaró volt az a lift zúgása, mert közvetlenül a lift mellett volt a szobánk és valahányszor használták azt mi hallottuk. A gyereksarkot a srácok maximálisan kihasználták. Az étkezések közül a reggeli volt a kedvencünk. Nagyon széles volt a választék.
Novotel Szeged Hotel Szeged a térképen
6721 SzegedMaros u. 1.
+36 62 562 200
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 3000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 5000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Macska, 20 kg-ig: 5600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár