Novotel Szeged Hotel Szeged ★★★★

Novotel Szeged Hotel Szeged
Novotel Szeged Hotel SzegedNovotel Szeged Hotel Szeged
Novotel Szeged Hotel SzegedNovotel Szeged Hotel Szeged

Novotel Szeged Hotel Szeged bemutatkozása

A négycsillagos Novotel Szeged Hotel a város legszebb részén, a Tisza partján 136 szobával (melyből 6 lakosztály) várja kedves vendégeit. A Szeged szívében álló szálloda egy kilométerre található a Móra Ferenc Múzeumtól és két kilométerre a szegedi Dómtól. A szállodában egy étterem, bár és szemináriumi termek is rendelkezésre állnak.

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Novotel Szeged Hotel Szeged vélemények

Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2015. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, bár az időjárás nem kedvezett nekünk. Gyönyörű a város, sok programlehetőség. A szálloda szuper, kényelmes és tiszta szoba, finom ételek, előzékeny, segítőkész alkalmazottak. Ide még visszatérünk!!!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2015. augusztus 16.a párjával járt itt
Érkezéskor a recepción mindenre kiterjedő felvilágosítást kaptunk a szállodáról ás a városban zajló programokról. A szobában rend és tisztaság fogadott. A panoráma /8. -on laktunk/ pedig lélegzet elállító volt. Mind a vacsorák,mind a svéd asztalos reggelik KIVÁLÓAK és bőségesek voltak.
Novotel Szeged Hotel Szeged - KörnyékNovotel Szeged Hotel Szeged - SzobákNovotel Szeged Hotel Szeged - VendéglátásNovotel Szeged Hotel Szeged - VendéglátásNovotel Szeged Hotel Szeged - VendéglátásNovotel Szeged Hotel Szeged - KörnyékNovotel Szeged Hotel Szeged - Szobák
Kiváló 2015. június 28.gyerekekkel járt itt
A szálloda fekvése nagyon jó, könnyen megközelíthető a belváros, a város nevezetességei. Gyönyörű a panoráma a Tiszára. Az ellátás valóban bőséges. A gyerekek számára jó szórakozási lehetőség volt az Xbox játék. A személyzet nagyon kedves, udvarias volt. Nagyon-nagyon jól éreztük magunkat, a város csaodaszép! ! ! Szeretnénk visszatérni mindenképpen.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2014. október 16.kollégákkal járt itt
A szálloda elhelyezkedése kitűnő, a Tisza parton van, gyalog be lehet sétálni a centrumba. A szobák mérete, berendezése kellemes, nagy méretű erkéllyel rendelkeznek, bár az erkélyről hiányoltam egy széket esetleg asztalt /mi októberben voltunk, lehet hogy nyáron van/. Nagyon örültem a teaforralónak és a kikészített teáknak, egy fárasztó nap után jól esett teázgatva megpihenni.
Novotel Szeged Hotel Szeged - SzobákNovotel Szeged Hotel Szeged - SzobákNovotel Szeged Hotel Szeged - SzobákNovotel Szeged Hotel Szeged - Környék
Kiváló 2014. július 23.gyerekekkel járt itt
Pár nappal ezelőtt jártunk ott a családdal. Segítőkész recepciósok, udvarias kiszolgálás. Kényelmes szoba ahol a két gyerekünkkel jól elfértünk,szép kilátás a Tiszára. Bőséges svédasztalos reggeli és finom kellemes hangulatban eltölthető vacsora. A gyerekeknek játszósarok, ahol kedvükre szórakozhattak. A Hoteltől mindent bejárhattuk . Szuper volt! S visszavágyunk!
Kiváló 2014. július 11.gyerekekkel járt itt
Nagyon barátságos személyzet, nagyon bőséges reggeli, és a legfinomabb, amit eddig szállodában ettem. Kellemes a reggelit a teraszon elfogyasztani a Tiszára nyiló panorámával. Nagyon jókat billiárdoztunk lent ingyenesen, amiért máshol fizetni kell. Bármi jól megközelíthető innen. Közel van a Pick szalámi múzeum is! Teljesen bababarát a hotel. :)
Kiváló 2014. június 30.gyerekekkel járt itt
Kedves, figyelmes személyzet, kiszolgálás. Finom ételek. A szoba árának megfelelő. Tisztaság kifogástalan. Welnes-rész kicsi, de barátságos. A Tisza gyönyörű- a reggeli asztaltól, a teraszról szemlélve. A városközpont gyalog is elérhető 5 perc alatt. Nyugalom, mégis minden program karnyújtásnyira. Szabad és zárt parkolás is lehetséges.
Kiváló 2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Ár érték arányban remek szálloda, színvonalas szolgáltatások, kedves, segítőkész személyzet jellemzi. A Hotel elhelyezkedése is kiváló, minden közel van, este csodás a panoráma. A reggeli bőséges volt, és sokrétű. A wellness részleg viszont kicsi, szűkös, nem méltó a szállodához.
Kiváló 2014. május 7.gyerekekkel járt itt
Minden tetszett. A szoba és az egész szálloda tiszta, kellemes volt. A személyzet előzékeny és kedves volt. Kisfiam kérésére reggelire bundás kenyeret készítettek, illetve érkezésünkkor a gyerekeknek kis apró ajándékkal készültek. Nagyon szívesen térünk majd vissza Szegedre és biztos vagyok benne, hogy akkor is a Novotelben foglalunk majd szállást.
2014. február 24.a párjával járt itt
Wellness szolgáltatást nem vettük igénybe, mert úszás lehetőség nem volt. Kaptunk ugyan ingyen jegyet egy alkalomra a szegedi élményfürdőbe, de nem éltünk vele a távolsága miatt. Szívesebben mentünk volna a közeli és patinás Anna gyógyfürdőbe. A szállodával egyébként - az előbbieket figyelmen kívül hagyva - nagyon elégedettek voltunk.
Novotel Szeged Hotel Szeged a térképen
6721 SzegedMaros u. 1.
+36 62 562 200
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 3000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 5000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Macska, 20 kg-ig: 5600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár