Novotel Szeged Hotel Szeged ★★★★

Novotel Szeged Hotel Szeged
Novotel Szeged Hotel SzegedNovotel Szeged Hotel Szeged
Novotel Szeged Hotel SzegedNovotel Szeged Hotel Szeged

Novotel Szeged Hotel Szeged bemutatkozása

A négycsillagos Novotel Szeged Hotel a város legszebb részén, a Tisza partján 136 szobával (melyből 6 lakosztály) várja kedves vendégeit. A Szeged szívében álló szálloda egy kilométerre található a Móra Ferenc Múzeumtól és két kilométerre a szegedi Dómtól. A szállodában egy étterem, bár és szemináriumi termek is rendelkezésre állnak.

Tisza Hotel Szeged - 2=3 Akció
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Novotel Szeged Hotel Szeged vélemények

2014. január 8.gyerekekkel járt itt
A sors úgy hozta, hogy Kőszeg felől vissza kellet fordulni és még egy éjszakát Szegeden kellett még töltenünk. A hét elejéből okulva maradtunk a Novotel-nél. Most nem volt Tiszára néző szoba. Köd volt, úgy hogy nem bántam. A szálloda még mindig jó, parkolásért most nem kellet fizetni, a gyerekek kaptak ajándékot, a személyzet kedves és türelmes volt.
Novotel Szeged Hotel Szeged - SzobákNovotel Szeged Hotel Szeged - SzobákNovotel Szeged Hotel Szeged - SzobákNovotel Szeged Hotel Szeged - SzobákNovotel Szeged Hotel Szeged - SzobákNovotel Szeged Hotel Szeged - SzobákNovotel Szeged Hotel Szeged - SzobákNovotel Szeged Hotel Szeged - SzobákNovotel Szeged Hotel Szeged - SzobákNovotel Szeged Hotel Szeged - Szobák
Kiváló 2013. október 28.a párjával járt itt
Minden nagyon rendben volt, romantikus csomagot kértünk és kaptunk is. Kényelmes lakosztály, gyönyörű kilátással, kedves, figyelmes személyzet. A masszázs remek volt, a wellness részen lehetne még javítani. Egyedüli negatívumként említeném, -bár inkább csak a páromat zavarta- hogy denevérek repkedtek az erkélyünk előtt. Köszönjük Novotel!
2013. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Összességében nagyon elégedett vagyok a szállodával. Tiszta, rendezett. A szoba rendben, célnak megfelel. Amit én személy szerint megjegyeznék: kicsit kevés a 4 magyar nyelvű csatorna a választékban,a fürdőből hiányoltam a légfrissítőt, illetve elszívót, valamint jobban örültem volna két különálló kisebb takarónak, mint egy hatalmasnak, ami még nehéz is.
Kiváló 2013. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
A reggeli minősége és mennyisége a várakozásunkat felülmúlta,a négy csillagos szintnek méltán megfelelt. A takarítás minősége kifogástalan,ezt eddig kevés szálloda esetében tapasztaltuk. Problémát jelentett,hogy az erkélyen nem volt sem egy asztal,sem egy szék,kopár volt így és funkcióját nem tudja betölteni.
Átlagos 2013. augusztus 23.barátokkal járt itt
Voltak hiányosságai a szállodának : Nem tartottuk jó ötletnek, hogy a teraszon rendezett vacsora alkalmával voltak asztalok a grill sütő közvetlen közelében elhelyezve. Az ott ülöket teljesen "felfüstölték". Ugyancsak negatívum volt, hogy a személyzet nem figyelt arra, hogy - vacsora alkalmával - a svéd asztalról elfogyott ételeket pótolja.
Kiváló 2013. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
3 gyermekkel érkeztünk Hotelbe. A szobából a kilátás gyönyörű volt. A picinek kaptunk kiságyat. 3 gyermekkel a szoba kicsit szűkös volt,de kényelmesen berendezett és tiszta. A wellness részleg egy ekkora szálloda részére szerintem nagyon kicsi. A reggeli rendkivűl bőséges nagy a választék .
Kiváló 2013. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Csak egy éjszakát töltöttünk a Hotelben, de remekül éreztük magunkat. A felajánlott csomag ára megfelelő volt, a kedvezmény nélkül biztosan másik hotelt választottunk volna, mert úgy drága részünkre. Nagyon tetszett, korrekt és jó szinvonalú szolgáltatást kaptunk. Évekkel ezelőtt én már jártam itt, igy tudtam mire számitsak.
2013. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Kellemes nyaralást töltöttünk Szegeden. A szállás remek volt. Kérésünknek megfelelő szobát kaptunk. Jó ötlet a gyereksarok, amit a gyermekeink nagyon élveztek. Ami kicsit hiányérzetet hagyott bennem az a welness és a konyha. Továbbá sajnálatos, hogy a gyönyörá panorámás teraszokon nincs bútor, és a korlát kisgyerekek számára veszélyes. Egyébként ajánlom mindnenkinek, mert nagyon jó elhelyezkedésű a szálloda.
Kiváló 2013. július 24.gyerekekkel járt itt
Az ételek minden alkalommal ízletesek és bőségesek voltak, köszönet érte. A kiszolgálás is jó modorú, megfelelő volt. Hasznos volt a hatékonyan működő klíma, és a szoba fekvése miatt a sűrű sötétítő. A csomag, amit igénybe vettünk, tartalmazott napi családi aqua-park belépőt, és nagyon jó kikapcsolódást nyújtott a hely.
Kiváló 2013. július 20.a párjával járt itt
A Wellness részleg kicsi,bár nekünk szerencsénk volt mert amikor mentünk-5 alkalom-senki nem volt ott,így kényelmesen elfértünk. A panoráma remek volt a 7. emeletről a Dóm irányába. Az ételválaszték és minőség valamint a személyzet is dicséretre méltó. Összességében kitűnően éreztük magunkat. Bárkinek szívesen ajánlanám illetve mi is visszamennénk.
Novotel Szeged Hotel Szeged a térképen
6721 SzegedMaros u. 1.
+36 62 562 200
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 3000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 5000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Macska, 20 kg-ig: 5600 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár