Adria Fagyizó Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Liszt F. utca 1.

Adria Fagyizó Székesfehérvár a térképen

Adria Fagyizó Székesfehérvár vélemények

Budakeszi

2007 hasznos szavazat
2018. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 14.
A helyi albán fagyizó a belvárosban, a Liszt Ferenc utcában, az Országalma és a Művelődési Központ közelében. Egy kapualjban kialakított kis beugró az egész, a pultnál rendelés, kiszolgálás nagyüzemben, de a teraszon elég sok asztalt, széket tettek ki napernyőkkel, ennek ellenére sokszor így sincs szabad hely, mert az olcsóság tömegeket vonz, a minőség pedig sajnos ennyi sok embernek mit sem számít.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az igaz, hogy a fagylaltadag hatalmas és krémes, az ára meg alacsony, de a minősége ezt rögtön megmagyarázza. Bármilyen fagylaltot vettem idáig, mindegyiknek "egyeníze" volt kisebb-nagyobb aroma- és színeltérésekkel. A fagylalt lenyelése után a szájpadlásomra kellemetlen margarinszerű anyag tapadt. No comment. Nem ajánlom. Az ára pontosan megfelel az értékének.
Veszprém
Csopak
Zirc

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 24.
Párommal szombaton megkóstoltuk az Adria fagyizó termékeit. Csak úgy megszokásból két-két gombóccal kértünk, aztán alig tudtuk megenni. Sokan vádolják őket, hogy: Csöpögős, folyós a fagyi. A vitát úgy zárnám le, hogy dupla mennyiséget kétszer annyi ideig tart nyalni. Ha Székesfehérváron van dolgunk, akkor mindenképpen vissza fogunk térni az Adria fagyizóba.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 15.
Mindig betérünk, ha a környékén járunk. Hatalmas adag 200 Ft-ért, és nagyon finom annak aki szereti a tejszínes ízeket. Jégdarabokat még soha nem találtunk benne. Nyugodtan lehet vele sétálni, nem folyik az ember kezén végig. A gyümölcsösek is finomak, természetesen nem tiszta gyümölcsből vannak, mint ahogy máshol sem. Mindig hosszú sor áll, de a kiszolgálás gyors és kedves.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Népszerű fagylaltozó Székesfehérvár szívében, kellemes terasszal kiegészítve, mely megmutat valamit a belváros patinájából. Kevés pénzért, konkrétan 200 forintért jó nagy adagot adnak, vélhetően ettől szeretik annyian, sajnos a minőség nem követi a mennyiséget, bár kétségkívüli, hogy rossznak nem mondható a fagyi, de az igazság az, hogy annyi gyümölcsösségtől kicsattanó eperfagylaltot ettem az utóbbi időben Debrecentől Pesten át elegészen mondjuk Pisáig vagy Firenzéig, hogy ez bizony elég halvány volt mellettük, szabályosan le kellett gyűrni a második felét.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.09. - 2019.12.20.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.649,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
3 nap/2 éjszaka 7.900 - 9.300,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
2019.04.22. - 2020.01.29.
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.04.20. - 2020.04.20.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
2-4 éjszaka 16.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépővel a Hétkúti Wellness Hotel Vízi Világába, szauna és szolárium használattal, lovaskocsis piknikkel, felnőtt és gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Székesfehérvár
Zichy Park Hotel Székesfehérvár
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Egész évben birtok élmény, ajándék masszázskuponnal (min. 2 éj)

Adria Fagyizó SzékesfehérvárX