Adria Fagyizó Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Liszt F. utca 1.

Adria Fagyizó Székesfehérvár a térképen

Deszk
Battonya
Létavértes

2020. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Van egy kissé trágár medvés vicc, aminek az a csattanója, hogy vadász, vadász te szpn jársz ide. Hát jogos e felvetés az albán fagyikkal és pékségekkel kapcsolatban. Ha az ember tudja, milyen, minek megy oda? A helyzet az, hogy van pár fagyi, ami azért nem rossz itt, megérdemel 3 pontot. Persze nem a gyümölcsfagyik, melyeknek a színén is messziről látszik, hogy jobb elkerülni.

Mobilról küldte. | 2020. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. április 20.
A tölcsérben találtunk valamit. Visszamentünk megmutatni. A pultos azt mondta beszéljük meg a főnökkel, aki persze magyarul nem tudott. Kivette fotózgatta az összeégett dolgot. Aztán hogy megnyugtasson minket beleharapott hogy nincs probléma. De egy elnézést vagy sajnáljuk jobban oda fogunk erre figyelni, az nem hagyta el a száját.

T. Éva2 TOP szállásértékelő
T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 31.
Folyamatosan sok a vendég, félre is toltak minket akik utánunk jöttek hogy bejussanak. A sok vendég miatt gyors a kiszolgálás, ezért elég személytelen. Hatalmas,túlzóan nagy adag a fagyi,a gyerekadag is nagyobb,mint máshol a normál. 2 gombócot felnőtt létünkre sem tudtunk elfogyasztani. Sajnálom hogy nincs diabetikus választék. Van kinti ülőhely,de nem sok.
Cegléd
Gyöngyös

2018. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
A helyi albán fagyizó a belvárosban, a Liszt Ferenc utcában, az Országalma és a Művelődési Központ közelében. Egy kapualjban kialakított kis beugró az egész, a pultnál rendelés, kiszolgálás nagyüzemben, de a teraszon elég sok asztalt, széket tettek ki napernyőkkel, ennek ellenére sokszor így sincs szabad hely, mert az olcsóság tömegeket vonz, a minőség pedig sajnos ennyi sok embernek mit sem számít.

csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az igaz, hogy a fagylaltadag hatalmas és krémes, az ára meg alacsony, de a minősége ezt rögtön megmagyarázza. Bármilyen fagylaltot vettem idáig, mindegyiknek "egyeníze" volt kisebb-nagyobb aroma- és színeltérésekkel. A fagylalt lenyelése után a szájpadlásomra kellemetlen margarinszerű anyag tapadt. No comment. Nem ajánlom. Az ára pontosan megfelel az értékének.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 24.
Párommal szombaton megkóstoltuk az Adria fagyizó termékeit. Csak úgy megszokásból két-két gombóccal kértünk, aztán alig tudtuk megenni. Sokan vádolják őket, hogy: Csöpögős, folyós a fagyi. A vitát úgy zárnám le, hogy dupla mennyiséget kétszer annyi ideig tart nyalni. Ha Székesfehérváron van dolgunk, akkor mindenképpen vissza fogunk térni az Adria fagyizóba.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 15.
Mindig betérünk, ha a környékén járunk. Hatalmas adag 200 Ft-ért, és nagyon finom annak aki szereti a tejszínes ízeket. Jégdarabokat még soha nem találtunk benne. Nyugodtan lehet vele sétálni, nem folyik az ember kezén végig. A gyümölcsösek is finomak, természetesen nem tiszta gyümölcsből vannak, mint ahogy máshol sem. Mindig hosszú sor áll, de a kiszolgálás gyors és kedves.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. október 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Népszerű fagylaltozó Székesfehérvár szívében, kellemes terasszal kiegészítve, mely megmutat valamit a belváros patinájából. Kevés pénzért, konkrétan 200 forintért jó nagy adagot adnak, vélhetően ettől szeretik annyian, sajnos a minőség nem követi a mennyiséget, bár kétségkívüli, hogy rossznak nem mondható a fagyi, de az igazság az, hogy annyi gyümölcsösségtől kicsattanó eperfagylaltot ettem az utóbbi időben Debrecentől Pesten át elegészen mondjuk Pisáig vagy Firenzéig, hogy ez bizony elég halvány volt mellettük, szabályosan le kellett gyűrni a második felét.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.30. - 2021.01.01.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 18.804 - 43.651,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a szomszédos Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törülköző bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.26. - 2020.08.31.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 29.356 - 34.562,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, Wellness Oázis használattal, strand és napozókert használattal
2020.06.25. - 2020.08.23.
Világos Hotel
Balatonvilágos
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szezonálisan saját stranddal, játszószoba használattal, parkolással
2020.06.04. - 2020.10.24.
Akadémia Hotel
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, uszoda és wellness központ használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.08.31.
Hotel Nostra
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, relax és napozó kert használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.13. - 2020.08.30.
Gasthaus Gibizer
Zamárdi
2021.08.04. - 2020.08.04.
Kenese Bay Garden Resort & Conference
Balatonkenese
4 nap/3 éjszaka 10.260 - 31.950,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, fürdőköpeny használattal, gyerekeknek játszósziget használattal, sportpálya használattal, parkolással, internettel
2019.01.29. - 2021.08.31.
Globall Hotel
Telki
2021.01.01. - 2021.08.04.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
Hotel Wellamarin Székesfehérvár
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
WELLAShow (min. 2 éj)

Adria Fagyizó SzékesfehérvárX