bEAT Székesfehérvár

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

bEAT Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2017. július 10.barátokkal járt itt
Többször voltam már a Beat-ben, mindig pozitív élményekkel jöttem el. viszont a legkellemesebb élményem velük kapcsolatban akkor volt amikor az egyik barátnőnk születésnapját ünnepeltük.
Kiváló 2017. szeptember 20.egyedül járt itt
Amikor Székesfehérváron éltem - ennek már lassan 25 - éve, a bEAT helyén már akkor is étterem működött, a legendás Hági, ami közepesen jó nevű étteremként kezdte, majd a 90-es évek végére teljesen lecsúszott, rossz hírű, szinte késdobáló kocsma szintjére süllyedtek le.
bEAT Székesfehérvár - Külső képbEAT Székesfehérvár - Étel/italbEAT Székesfehérvár - Étel/italbEAT Székesfehérvár - BelsőbEAT Székesfehérvár - BelsőbEAT Székesfehérvár - Étel/italbEAT Székesfehérvár - Étel/italbEAT Székesfehérvár - MosdóbEAT Székesfehérvár - MosdóbEAT Székesfehérvár - BelsőbEAT Székesfehérvár - BelsőbEAT Székesfehérvár - BelsőbEAT Székesfehérvár - Külső képbEAT Székesfehérvár - Külső képbEAT Székesfehérvár - Külső képbEAT Székesfehérvár - Étlap/itallapbEAT Székesfehérvár - Külső képbEAT Székesfehérvár - BelsőbEAT Székesfehérvár - Étel/ital
Kiváló 2016. március 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon vártuk, hogy végre együnk egy jót a Beat-ben és nem csalódtunk. A limonádé mennyisége, íze, külleme meglepő :) Kiváló, bőséges főételt kaptunk, a desszert is hasonlóképpen bőséges és gazdag ízvilágú volt. A guba másképp :D A gyermekekre külön odafigyelt a pincér hölgy, hozott lapot, színes ceruzát. A stílusos környezet és a tiszta mellékhelyiség hab a tortán :)
Szörnyű 2015. december 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon sajnálom, de csak a hely hangulata volt számomra értékelhető. Sokat járunk étterembe munkából adódóan is, és magánszemélyként is , így bőven van összehasonlítási alapunk. Történet. :
9 fős kis családi ebéd vasárnap. Velünk az étterem vendégmennyiség látványa kb 35-40 % (vagy kevesebb).
Kiváló 2015. november 26.a párjával járt itt
Mivel Székesfehérváron élünk, így pláne nagy örömünkre szolgált amikor megnyitott ez a hely és végre új ízeket, új designe-t és a vendégszeretet egy teljesen új formáját élhettük át. Ez az a hely, ahol már a küszöb átlépésekor széles mosollyal és olyan kedvességgel fogadnak, mintha már törzsvendégnek számítanánk, függetlenül attól, hogy csak aznap tértünk be először.
Kiváló 2015. november 8.barátokkal járt itt
Nyár végén voltam a barátnőmmel a hely igazán felcsigázott benünket! A teraszon a kerthelységben ültünk le egy fa alatt . A kiszolgálás remek volt kedves, és figyelmes volt a felszolgáló. Az étel különleges és finom. Igértük,hogy visszatérünk ami meg is történt rá 1 hónapra a barátnőm az apukáját is elhozta.
Kiváló 2015. május 11.a párjával járt itt
Végre eljutottam ide és nagyon bánom, hogy eddig halogattam, mert azt nem gondoltam volna,hogy Fehérvár ilyet is tud! Mielőtt elhatároztam, hogy jövök, utánajártam, hogy ki is az a Fülepi Kálmán. . . mert bizony, nekem nem megszokott, hogy a séf nevét hangoztatja egy étterem, de most már mindent értek. . .
Kiváló 2022. szeptember 15.családjával járt itt
A hely belső terei nagyon ízlésesek, jó hangulatúak. A kiszolgálás abszolút csillagos ötös! A felszolgálók kedvesek voltak, az ételekkel kapcsolatos kérdéseinkre azonnal készséggel válaszoltak. Az ételek gusztusosak, nagyon ízletesek és rendkívül finomak voltak, akárcsak az italok. Ár-érték arányban tökéletes. Mindennel nagyon elégedettek voltunk! :)
Kiváló 2022. június 17.a párjával járt itt
A választék nem hatalmas, de amit kóstoltunk nagyon finom volt. Vadas marha és a bécsi szelet is hihetetlen finom volt. A tálalás is nagyon szép volt, ügyes a szakács. Pincérek barátságosak, nem kellett várni, hogy észrevegyék, ha valamire szükségünk volt. Máskor is jövünk! :)
bEAT Székesfehérvár - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 22.barátokkal járt itt
Véletlen szerű kiválasztás alapján, ma két barátommal beugrottunk egy ebédre! "Arcul ütött" az elmény! Eddig soha nem tapasztalt kedvességgel, udvariassággal, minőségi felszolgálással kaptam, kaptuk szembe magunkat! A ételek fantasztikusan néztek ki, az ízüket pedig nem lehet leírni!