Kertész Csárda Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Iszkaszentgyörgyi u. 2.

Kertész Csárda Székesfehérvár a térképen

Szállások Székesfehérvár városában
Wellness csomagok Székesfehérvár városában

Kertész Csárda Székesfehérvár vélemények

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Barátokkal mentünk vacsorázni. A pincér enyhén fogalmazva nem állt a helyzet magaslatán. Az étlapon szereplő ételekről semmit nem tudott,azt is flegmán közölte,elfelejtette,ki, mit rendelt, de még azt sem tudta, hogy milyen nevű ételt hoz. Mikor a pálinkák felől érdeklődött a barátom, közölte, hogy elég hosszú az itallap, tud onnan választani, nem segített semmit.
Gyöngyös

2088 hasznos szavazat
2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ajkáról hazafelé tartva eldöntöttük, hogy Fehérváron állunk meg ebédelni. Mivel nem akartunk a belvárosba bekeveredni és időt veszíteni a parkolóhely kereséssel, ezért esett választásunk a Kertész Csárdára, amely éppen az utunk mellett volt található, a város szélén. Emlékeztem rá, hogy elég sok pozitív értékelést kapott az ittjartam.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Könnyen megközelíthető, a parkolás biztosított és ingyenes. Kedvesen fogadnak, udvariasak és szeretik a vendéget. Van gyermek szórakoztató és fel vannak készülve a gyermekes családok teljes körű kiszolgálására. Finomak és házias jellegűek az ételeik és igyekeznek a külön kéréseket is kiszolgálni. A tulaj vadászik és horgászik, az ételek elkészítésén érezni, hogy főzni és enni is szeret.
Veszprém
Zirc

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az embert azt gondolná, hogy egy elkerülő út átadásával, az átmenő forgalom csökkenésével majd csökkenni fog a csárda forgalma is. Hát nem így történt. Azóta is ugyanolyan népes a csárda, mint régen. Imádom a stílusukat, a zománcos kis lábaskákat, a szinte futólépésben közlekedő pincéreket, na meg az ételeket. Most éppen bácsói szarvasragu levest és csülkös pacalt fogyasztottam.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már majdnem elhagytuk Fehérvárt,mikor észrevettük az éttermet. Pont 12 óra ,ebéd mellett döntöttünk. Tele volt a parkoló és a teraszon is rendezvény volt,de a személyzet azonnal berendezett egy feldiszitett esküvöi terem placcán több asztalt ,pillanatok alatt megtelt. Az ételek kitűnőek voltak,minőségben mennyiségben, a kiszolgálás meglepően gyors volt és szakszerű.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálás és a hangulat, környezet teljesen rendben volt. Sőt, az ételek állagra és ízre is megfelelőek voltal, de sajnos nem először fordult elő az, hogy kellemetlen gyomorgörcs és egyéb "tevékenységek" követték az étkezéseket. Nem egyéni esetről volt szó, ha egy csoport 60%-nál jelentkezik, jelenthet valamit...

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családdal wellnessezni indultunk, és előtte megálltunk egy ebédre a Kertész Csárdában. A parkolóban alig találtunk helyet, kicsit féltünk, hogy annyian lesznek, hogy lassú lesz a kiszolgálás. De szerencsére nem így volt. Két pincér is foglalkozott velünk, nagyon kedvesen voltak. Végül egy 4 személyes Kertész tálat rendeltünk.
Veszprém
Zirc

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szinte már része a bakancslistámnak a fehérvári Kertész csárda kipróbálása, bírálata. Aztán most, ezen a júliusi szombat délután sikerült is eljutnunk hozzájuk. Nem foglaltunk asztalt, csak úgy beestünk a 8-as út mellett fekvő csárdába. Nagyméretű parkoló fogadott szombaton kora délután. Mindenki tudta, hogy este lagzi lesz.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban néhányszor megállunk itt, tetszik hogy évek óta megbízható a minőség. Bár aránylag sűrűn cserélődik a személyzet, ez nem érződik a színvonalon. Széles az ételválaszték, finomak bőségesek az adagok. A fiatal, új pincérek néha rutintalanok, de a szolgálatkészség kárpótolja. Összességében bármikor bármilyen alkalomra csalódás nélkül érdemes ide betérni.

2016. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. június 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kollégámmal jártunk itt kutyafuttában, időre menve. Elsőre fura benyomás: aranyos, kicsit beszédhibás, nehezen érthető ültetőfiú - nem baj, támogatjuk a hátrányosokat. Aztán ájulás: megérkezik a tökéletes pincér, elmondjuk, hogy időre megyünk, ennyi meg ennyi idő alatt szeretnénk enni, jó-e a választás? Udvarias, előzékeny, 5*+-os.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Hotel Vadászkürt
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.31. - 2020.01.01.
Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.485 - 14.210,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
2018.11.19. - 2019.12.22.
Hotel Pallone
Balatonfüred
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.08.23. - 2019.10.26.
Hotel Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Alsóörs
2019.08.23. - 2019.10.15.
Globall Hotel
Telki
4 nap/3 éjszaka 14.175 - 15.225,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázs és koktél kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.23.
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 11.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.02.19. - 2019.12.31.
Hotel Móló
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Hotel Yacht wellness-részlegének használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.30.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 12.041 - 21.290,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.09. - 2019.12.22.
Hotel Azúr
3 nap/2 éjszaka 15.400 - 25.223,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fürdőköntös használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.26. - 2020.07.27.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Prémium Hotel Panoráma Székesfehérvár
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hotel Laroba Székesfehérvár
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Legjobb ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (2 éjtől)
Feel good (min. 2 éj)

Kertész Csárda SzékesfehérvárX