Kertész Csárda Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Iszkaszentgyörgyi u. 2.

Kertész Csárda Székesfehérvár a térképen

Kertész Csárda Székesfehérvár vélemények

2039 hasznos szavazat
2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 5.
Ajkáról hazafelé tartva eldöntöttük, hogy Fehérváron állunk meg ebédelni. Mivel nem akartunk a belvárosba bekeveredni és időt veszíteni a parkolóhely kereséssel, ezért esett választásunk a Kertész Csárdára, amely éppen az utunk mellett volt található, a város szélén. Emlékeztem rá, hogy elég sok pozitív értékelést kapott az ittjartam.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 28.
Könnyen megközelíthető, a parkolás biztosított és ingyenes. Kedvesen fogadnak, udvariasak és szeretik a vendéget. Van gyermek szórakoztató és fel vannak készülve a gyermekes családok teljes körű kiszolgálására. Finomak és házias jellegűek az ételeik és igyekeznek a külön kéréseket is kiszolgálni. A tulaj vadászik és horgászik, az ételek elkészítésén érezni, hogy főzni és enni is szeret.
Veszprém
Csopak
Zirc

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az embert azt gondolná, hogy egy elkerülő út átadásával, az átmenő forgalom csökkenésével majd csökkenni fog a csárda forgalma is. Hát nem így történt. Azóta is ugyanolyan népes a csárda, mint régen. Imádom a stílusukat, a zománcos kis lábaskákat, a szinte futólépésben közlekedő pincéreket, na meg az ételeket. Most éppen bácsói szarvasragu levest és csülkös pacalt fogyasztottam.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már majdnem elhagytuk Fehérvárt,mikor észrevettük az éttermet. Pont 12 óra ,ebéd mellett döntöttünk. Tele volt a parkoló és a teraszon is rendezvény volt,de a személyzet azonnal berendezett egy feldiszitett esküvöi terem placcán több asztalt ,pillanatok alatt megtelt. Az ételek kitűnőek voltak,minőségben mennyiségben, a kiszolgálás meglepően gyors volt és szakszerű.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálás és a hangulat, környezet teljesen rendben volt. Sőt, az ételek állagra és ízre is megfelelőek voltal, de sajnos nem először fordult elő az, hogy kellemetlen gyomorgörcs és egyéb "tevékenységek" követték az étkezéseket. Nem egyéni esetről volt szó, ha egy csoport 60%-nál jelentkezik, jelenthet valamit...

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családdal wellnessezni indultunk, és előtte megálltunk egy ebédre a Kertész Csárdában. A parkolóban alig találtunk helyet, kicsit féltünk, hogy annyian lesznek, hogy lassú lesz a kiszolgálás. De szerencsére nem így volt. Két pincér is foglalkozott velünk, nagyon kedvesen voltak. Végül egy 4 személyes Kertész tálat rendeltünk.
Veszprém
Csopak
Zirc

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szinte már része a bakancslistámnak a fehérvári Kertész csárda kipróbálása, bírálata. Aztán most, ezen a júliusi szombat délután sikerült is eljutnunk hozzájuk. Nem foglaltunk asztalt, csak úgy beestünk a 8-as út mellett fekvő csárdába. Nagyméretű parkoló fogadott szombaton kora délután. Mindenki tudta, hogy este lagzi lesz.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban néhányszor megállunk itt, tetszik hogy évek óta megbízható a minőség. Bár aránylag sűrűn cserélődik a személyzet, ez nem érződik a színvonalon. Széles az ételválaszték, finomak bőségesek az adagok. A fiatal, új pincérek néha rutintalanok, de a szolgálatkészség kárpótolja. Összességében bármikor bármilyen alkalomra csalódás nélkül érdemes ide betérni.

2016. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. június 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kollégámmal jártunk itt kutyafuttában, időre menve. Elsőre fura benyomás: aranyos, kicsit beszédhibás, nehezen érthető ültetőfiú - nem baj, támogatjuk a hátrányosokat. Aztán ájulás: megérkezik a tökéletes pincér, elmondjuk, hogy időre megyünk, ennyi meg ennyi idő alatt szeretnénk enni, jó-e a választás? Udvarias, előzékeny, 5*+-os.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
2 személyes bőségtálat választottuk, krumpli tocsogott az olajban,rántott sajt hideg volt,töltött hús zöme panírból állt, gyakorlatilag az egyetlen ehető dolog a rizs volt az 5. 500Ft-os ételben. . . miután meghagytuk az "étel" 70% -át megsem kérdezték ízlett-e. . . Senkinek nem ajánlom ilyen rossz minőségű ételt ilyen nívósnak tünő helyen még nem ettünk.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Hotel Vadászkürt
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Pallone
Balatonfüred
2019.05.21. - 2019.10.26.
Waberer’s Club Hotel
Balatonvilágos
6 nap/5 éjszaka 8.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2019.06.01. - 2019.09.01.
Vicze Apartman
2019.05.21. - 2020.05.21.
Club Tihany Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, strand használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.19.
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Nostra
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sporteszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.07.12.
Hotel Kiss
Tata
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.05.22. - 2020.05.21.
Hotel Silverine Lake Resort
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 15.013,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, koktélakciókkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.09. - 2019.12.23.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
3 nap/2 éjszaka 24.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.08.31.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Holiday Hotel Csopak Székesfehérvár
SunGarden Wellness & Konferencia Hotel Székesfehérvár
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Pünkösd (min. 2 éj)

Kertész Csárda SzékesfehérvárX