Kertész Csárda Székesfehérvár
8000 Székesfehérvár, Iszkaszentgyörgyi u. 2.

Kertész Csárda Székesfehérvár a térképen

Kertész Csárda Székesfehérvár vélemények

Csopak
Zirc

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Az embert azt gondolná, hogy egy elkerülő út átadásával, az átmenő forgalom csökkenésével majd csökkenni fog a csárda forgalma is. Hát nem így történt. Azóta is ugyanolyan népes a csárda, mint régen. Imádom a stílusukat, a zománcos kis lábaskákat, a szinte futólépésben közlekedő pincéreket, na meg az ételeket. Most éppen bácsói szarvasragu levest és csülkös pacalt fogyasztottam.

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már majdnem elhagytuk Fehérvárt,mikor észrevettük az éttermet. Pont 12 óra ,ebéd mellett döntöttünk. Tele volt a parkoló és a teraszon is rendezvény volt,de a személyzet azonnal berendezett egy feldiszitett esküvöi terem placcán több asztalt ,pillanatok alatt megtelt. Az ételek kitűnőek voltak,minőségben mennyiségben, a kiszolgálás meglepően gyors volt és szakszerű.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kiszolgálás és a hangulat, környezet teljesen rendben volt. Sőt, az ételek állagra és ízre is megfelelőek voltal, de sajnos nem először fordult elő az, hogy kellemetlen gyomorgörcs és egyéb "tevékenységek" követték az étkezéseket. Nem egyéni esetről volt szó, ha egy csoport 60%-nál jelentkezik, jelenthet valamit...

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
A családdal wellnessezni indultunk, és előtte megálltunk egy ebédre a Kertész Csárdában. A parkolóban alig találtunk helyet, kicsit féltünk, hogy annyian lesznek, hogy lassú lesz a kiszolgálás. De szerencsére nem így volt. Két pincér is foglalkozott velünk, nagyon kedvesen voltak. Végül egy 4 személyes Kertész tálat rendeltünk.
Csopak
Zirc

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szinte már része a bakancslistámnak a fehérvári Kertész csárda kipróbálása, bírálata. Aztán most, ezen a júliusi szombat délután sikerült is eljutnunk hozzájuk. Nem foglaltunk asztalt, csak úgy beestünk a 8-as út mellett fekvő csárdába. Nagyméretű parkoló fogadott szombaton kora délután. Mindenki tudta, hogy este lagzi lesz.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban néhányszor megállunk itt, tetszik hogy évek óta megbízható a minőség. Bár aránylag sűrűn cserélődik a személyzet, ez nem érződik a színvonalon. Széles az ételválaszték, finomak bőségesek az adagok. A fiatal, új pincérek néha rutintalanok, de a szolgálatkészség kárpótolja. Összességében bármikor bármilyen alkalomra csalódás nélkül érdemes ide betérni.

2016. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. június 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kollégámmal jártunk itt kutyafuttában, időre menve. Elsőre fura benyomás: aranyos, kicsit beszédhibás, nehezen érthető ültetőfiú - nem baj, támogatjuk a hátrányosokat. Aztán ájulás: megérkezik a tökéletes pincér, elmondjuk, hogy időre megyünk, ennyi meg ennyi idő alatt szeretnénk enni, jó-e a választás? Udvarias, előzékeny, 5*+-os.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
2 személyes bőségtálat választottuk, krumpli tocsogott az olajban,rántott sajt hideg volt,töltött hús zöme panírból állt, gyakorlatilag az egyetlen ehető dolog a rizs volt az 5. 500Ft-os ételben. . . miután meghagytuk az "étel" 70% -át megsem kérdezték ízlett-e. . . Senkinek nem ajánlom ilyen rossz minőségű ételt ilyen nívósnak tünő helyen még nem ettünk.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Átutazóban voltunk a csalàddal,és màr nagyon èhesek is ! A főútról könnyen ès jól kiszúrtuk magunknak a helyet. Jól is tettük! :-D Kívülről is jól nèz ki,de belül is igènyesen kialakított,szèp, tiszta hely! ! ! Zàrtkörű rendezvènyre volt bennt terítve,kinntre invitàltak finoman minket is,de nem is bàntuk,mert jó idő volt.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyaralásból hazafelé láttuk meg a helyet, ahol elfogyasztottunk egy ebédet. A környezet nagyon szép és már a főútról látszik, szinte hívogat a sok szép, színes virág. Az ételek már nem voltak annyira kiválóak, mint a környezet. A párom egy paraszt csülköt evett, amiben sok volt a burgonya és kevés volt a csülök.

Legnépszerűbb csomagok Székesfehérváron és környékén
Szent Gellért Hotel
2019.01.17. - 2020.01.31.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
2019.01.17. - 2019.12.31.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.022,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.10.
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, meglepetés csokoládéval, egy alkalommal gyertyafényes vacsorával, rózsaszirom dekorációval, fürdőköpeny használattal, parkolással
2018.03.01. - 2019.03.31.
Hotel Yacht Wellness & Business
2 nap/1 éjszaka 12.309 - 23.652,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wellness Centrum és Szauna Világ használattal, a Hotel Móló strandjának korlátlan használatával, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, internettel
2018.07.12. - 2020.12.28.
Hotel Wellamarin
Zamárdi
3 nap/2 éjszaka 13.800 - 18.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, internettel
2018.09.06. - 2019.12.30.
Hotel Magistern Konferencia & Wellness
3 nap/2 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, köztes napon levesbüfével, wellness-részleg használattal, szaunaszeánszokkal, programokkal
2019.01.18. - 2019.01.20.
Hotel Blaha Lujza
Balatonfüred
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.05.01. - 2019.11.10.
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.01.16. - 2020.01.16.
2019.01.19. - 2019.12.31.

Szállodák Székesfehérvár környékén
Zichy Park Hotel Székesfehérvár
Prémium Hotel Panoráma Székesfehérvár
A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki...
Hotel Laroba Székesfehérvár
A Laroba Hotel Budapesttől egy órányi autóútra, a Balaton északi partján, Alsóörsön...
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Húsvéti NYULatság (min. 3 éj)
Napi ár reggelivel (1 éjtől)

Kertész Csárda SzékesfehérvárX