Kertész Csárda Székesfehérvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Kertész Csárda Székesfehérvár vélemények

Szörnyű 2019. május 25.barátokkal járt itt
Barátokkal mentünk vacsorázni. A pincér enyhén fogalmazva nem állt a helyzet magaslatán. Az étlapon szereplő ételekről semmit nem tudott,azt is flegmán közölte,elfelejtette,ki, mit rendelt, de még azt sem tudta, hogy milyen nevű ételt hoz. Mikor a pálinkák felől érdeklődött a barátom, közölte, hogy elég hosszú az itallap, tud onnan választani, nem segített semmit.
Szörnyű 2016. május 16.a párjával járt itt
2 személyes bőségtálat választottuk, krumpli tocsogott az olajban,rántott sajt hideg volt,töltött hús zöme panírból állt, gyakorlatilag az egyetlen ehető dolog a rizs volt az 5. 500Ft-os ételben. . . miután meghagytuk az "étel" 70% -át megsem kérdezték ízlett-e. . . Senkinek nem ajánlom ilyen rossz minőségű ételt ilyen nívósnak tünő helyen még nem ettünk.
Gyenge 2017. szeptember 26., kollégákkal járt itt
A kiszolgálás és a hangulat, környezet teljesen rendben volt. Sőt, az ételek állagra és ízre is megfelelőek voltal, de sajnos nem először fordult elő az, hogy kellemetlen gyomorgörcs és egyéb "tevékenységek" követték az étkezéseket. Nem egyéni esetről volt szó, ha egy csoport 60%-nál jelentkezik, jelenthet valamit...
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. július 17.gyerekekkel járt itt
Nyaralásból hazafelé láttuk meg a helyet, ahol elfogyasztottunk egy ebédet. A környezet nagyon szép és már a főútról látszik, szinte hívogat a sok szép, színes virág. Az ételek már nem voltak annyira kiválóak, mint a környezet. A párom egy paraszt csülköt evett, amiben sok volt a burgonya és kevés volt a csülök.
Átlagos 2014. április 2.a párjával járt itt
A teraszon ültünk le a párommal, az udvarias, de nem tolakodó pincér azonnal kedvesen üdvözölt bennünket. Az étlapon talán túl nagy volt a választék, mi egy krokettel és birsalmalekvárral tálalt vasalt csirke illetve egy ruccolás-fenyőmagos szűzérme mellett döntöttünk. Egyik sem volt rossz, de a nem hibás még nem hibátlan.
2023. április 25., kollégákkal járt itt
Parkolás: több, mint jó, sok hely van
Fogadtatás: foglalt asztal, minden oké
Felszolgálás: udvarias, kevés vendég, mégis átlagos tempó
Étel: közepes, mind a leves, mind a hagymás rostélyos
Helyszín: kiváló rendezvényre is, külső terasz rész fejedelmi és látványos
Ajánlás: családi bulihoz, rendezvényhez. Édesketteshez mérsékelten.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2022. március 7.családjával járt itt
Másodszor jártunk itt, mert az első kb. 2 évvel ezelőtti alkalommal egészen elégedettek voltunk. Az ételt rendelés után kb. 20-25 perc alatt elkészítették, ami teljesen korrekt. Azonban ezúttal eléggé csalódott voltam, mert bár a pincérek nagyon kedvesek voltak, de a rendelt cigánypecsenyéhez az étlapon külön ki is emelt kakastartéj a sült szalonna helyett ehetetlenül sós, alig átsütött sonka volt.
2019. május 5.gyerekekkel járt itt
Ajkáról hazafelé tartva eldöntöttük, hogy Fehérváron állunk meg ebédelni. Mivel nem akartunk a belvárosba bekeveredni és időt veszíteni a parkolóhely kereséssel, ezért esett választásunk a Kertész Csárdára, amely éppen az utunk mellett volt található, a város szélén. Emlékeztem rá, hogy elég sok pozitív értékelést kapott az ittjartam.
Kertész Csárda Székesfehérvár - Külső képKertész Csárda Székesfehérvár - Étel/italKertész Csárda Székesfehérvár - Étel/italKertész Csárda Székesfehérvár - Étel/italKertész Csárda Székesfehérvár - Étel/italKertész Csárda Székesfehérvár - Étlap/itallapKertész Csárda Székesfehérvár - Étlap/itallapKertész Csárda Székesfehérvár - BelsőKertész Csárda Székesfehérvár - BelsőKertész Csárda Székesfehérvár - MosdóKertész Csárda Székesfehérvár - MosdóKertész Csárda Székesfehérvár - BelsőKertész Csárda Székesfehérvár - BelsőKertész Csárda Székesfehérvár - Étlap/itallapKertész Csárda Székesfehérvár - Étel/italKertész Csárda Székesfehérvár - Étlap/itallapKertész Csárda Székesfehérvár - Külső képKertész Csárda Székesfehérvár - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2016. július 5.a párjával járt itt
Átutazóban néhányszor megállunk itt, tetszik hogy évek óta megbízható a minőség. Bár aránylag sűrűn cserélődik a személyzet, ez nem érződik a színvonalon. Széles az ételválaszték, finomak bőségesek az adagok. A fiatal, új pincérek néha rutintalanok, de a szolgálatkészség kárpótolja.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. június 8., kollégákkal járt itt
Kollégámmal jártunk itt kutyafuttában, időre menve. Elsőre fura benyomás: aranyos, kicsit beszédhibás, nehezen érthető ültetőfiú - nem baj, támogatjuk a hátrányosokat. Aztán ájulás: megérkezik a tökéletes pincér, elmondjuk, hogy időre megyünk, ennyi meg ennyi idő alatt szeretnénk enni, jó-e a választás?