Vörösmarty Cukrászda Székesfehérvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Vörösmarty Cukrászda Székesfehérvár vélemények

2019. október 20.egyedül járt itt
A Vörösmarty Cukrászda gyerekkoromban, a 80-as években a legmenőbb cukrászda volt a városban, a sétáló utca végén. Akkoriban az alapterülete sokkal nagyobb volt, mint jelenleg, és vasárnap délután sikk volt ide betérni egy fagyikehelyre vagy süteményre. Még 30-35 év távlatából is élénken fel tudom idézni az élményt.
Vörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Külső képVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Étel/italVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Étel/italVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Étel/italVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Étlap/itallapVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - MosdóVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Étel/italVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - BelsőVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Étlap/itallapVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Étlap/itallapVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Étlap/itallapVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Étlap/itallapVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Étlap/itallapVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Étlap/itallapVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - BelsőVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Külső kép
2018. július 20.a párjával járt itt
Nyaralásunk során megtewtszett a hangulatos kávézó és cukrászda a belvárosban. Limonádét és kávét rendeltünk. . Sok féle kávékülönlegesség közül a brazil kávét választottuk. . A kiszolgálás gyors volt. . Egyébként a hangulatos Fehérvárron sok cukrászda és étterem található. . A curászdában sok féle fagylalt különlegesség is van. .
Nagyon jól éreztük magunkat a patinás cukrászdában. . . . . .
2018. június 10.egyedül járt itt
A Vörösmarty cukrászda tipikus négy pontos hely, egyértelműen átlag feletti és egyértelműen nem csúcs. Jómagam a nyári melegben egy gombóc fagylalt kedvéért néztem be ide, némi dilemmázás után a sárgabarackra esett a választásom. Alapesetben epret vagy málnát szoktam kérni, ezek jó teszt-fagyik, gondoltam, hogy a sárgabarack ritkább, hadd egyet most azt.
Vörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Étel/italVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Külső képVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Külső képVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Külső képVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Egyéb
Kiváló 2016. július 19.a párjával járt itt
Nagyon kedves hely, remek figyelmes személyzettel. Finom sütemények, és nagyon jó minőség jellemzi a helyet. Még a kutyusunknak is külön hozott a hölgy vizet, ami jól esett. Szép környezetben található, remek terasszal. Mindenkinek ajánlom aki arra jár.
Átlagos 2016. január 31.a párjával járt itt
Székesfehérvár szépséges és különleges sétáló utcáján megragadja a figyelmet a név (rendszerváltás előtt a budapesti Gerbaud is ezt a nevet viselte), bepillantunk: tiszta, kellemes, hangulatos helység, illően diszítve (Advent), gusztusos sütemények széles választéka.
Vörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - BelsőVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - BelsőVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - BelsőVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - MosdóVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Étel/italVörösmarty Cukrászda Székesfehérvár - Külső kép
Gyenge 2015. augusztus 27.a párjával járt itt
Gyerekkoromban imádtam ezt a cukrászdát, tele volt vasárnaponként, isteni süteményeket csináltak!
Nem rég voltunk itt megint, de azt hiszem soha többet! Minden sütinek borzasztóan műanyag íze van... Érezni lehet a kinyomós tejszínhabot, a margarint, az aromákat stb.
Sajnos nagy csalódás volt.
Átlagos 2015. június 15.családjával járt itt
2015. 06. 14: Dél-Amerikai vendégemet vittem el városnézésre Székesfehérvárra. Hallott a dobos tortánkról,szerette volna megkóstolni. A Vörösmarty cukrászdában 8 féle süteményt - többek között az említett tortát - rendeltük. Miközben vártunk, a pincér hölgy egy kis falat híján egész szelet dobostortát vitt vissza mellettünk.