Szárcsa Hotel Székesfehérvár

Szárcsa Hotel Székesfehérvár
Szárcsa Hotel SzékesfehérvárSzárcsa Hotel Székesfehérvár
Szárcsa Hotel SzékesfehérvárSzárcsa Hotel Székesfehérvár

A Szárcsa Hotel legnépszerűbb csomagjai

Szárcsa Hotel Székesfehérvár - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
Szárcsa Hotel Székesfehérvár - Páros romantikázás jakuzzis szobában (min. 2 éj)
Páros romantikázás jakuzzis szobában
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Szárcsa Hotel Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2019. március 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon tetszett a szálloda rusztikus hangulata mind a szobákban mind az étteremben. A szoba foglalásnál szempont volt a gyermekünk(14 éves) külön tudott aludni mert vannak két hálós szobáik. Ágyak kényelmesek,fűtés jó,sőt mi le is kapcsoltuk mert egy picit hűvösebbhez vagyunk szokva.
Kiváló 2019. január 22.gyerekekkel járt itt
Szép, tiszta hotel és barátságos személyzet. Félpanziós ellátást igényeltünk, szuper volt, főleg azért is, mert gondoltak az ételallergiával érkezőkre is. A pincérek figyelmessége, kedvessége kiemelkedő!
Kiváló 2019. január 8.barátokkal járt itt
A szálloda könnyen megtalálható, viszonylag csendes környezetben van. A belváros hamar elérhető.
A szállodának kellemes hangulata van, családias, nem hivalkodó. Az étterem választéka bőséges, az ételek ízletesek. A szilveszteri zenés műsor élvezetes, látványos volt.
A személyzet kedves, udvarias, szolgálatkész.
Kiváló 2019. január 3.gyerekekkel járt itt
Itt töltötte a család a karácsonyi ünnepeket.
Nagyon jól éreztük magunkat.
Finom ételek,udvarias kiszolgálás,kényelmes ,szép tiszta szobák.
A wellness részleg egy kicsit kicsi.
De ezt eltekintve nagyon jól érezte magát a család.
Alkalmas hely a pihenésre,feltöltödésre.
Kiváló 2018. december 9.a párjával járt itt
A második adventi hétvégét töltöttük a hotelben. Azt hiszem nem is választhattunk volna jobb időszakot. Persze van némi hátránya is a nyárhoz képest (pl. hogy beszorultunk a benti SPA egységbe. Meg kell jegyeznem, hogy a vízhőfok lehetne kicsit magasabb. Az egész szálloda fel van már díszítbe - minden karácsonyi hangulatban díszlik.
Szárcsa Hotel Székesfehérvár - Medence/kertSzárcsa Hotel Székesfehérvár - Külső képSzárcsa Hotel Székesfehérvár - Medence/kertSzárcsa Hotel Székesfehérvár - EgyébSzárcsa Hotel Székesfehérvár - VendéglátásSzárcsa Hotel Székesfehérvár - VendéglátásSzárcsa Hotel Székesfehérvár - Szórakozás/SportSzárcsa Hotel Székesfehérvár - BelsőSzárcsa Hotel Székesfehérvár - EgyébSzárcsa Hotel Székesfehérvár - EgyébSzárcsa Hotel Székesfehérvár - EgyébSzárcsa Hotel Székesfehérvár - Medence/kertSzárcsa Hotel Székesfehérvár - Medence/kertSzárcsa Hotel Székesfehérvár - Medence/kertSzárcsa Hotel Székesfehérvár - BelsőSzárcsa Hotel Székesfehérvár - Külső kép
Kiváló 2018. augusztus 27.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk a hotelben, minden remek volt. Külön tetszett, hogy más stílusú az étterem minden helyisége.
A wellness nem nagy, de szép tiszta, mint minden más az egész szállodában.
A kinti medence is szuper. Gyermekkel érkezőknek kiváló, mert nagyon családbarát hely!
Kiváló 2018. augusztus 27.a párjával járt itt
Szülinapi hétvégét töltöttünk férjemmel a Székesfehérvári Szárcsa Hotelben. Kellemes, családbarát hotel. Kinti és benti medencével, wellness részleggel. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek és a szervíz kifogástalan. A szoba kellemes volt. Közel van a belváros, sok látnivalóval.
Vissza térünk. :)
Kiváló 2018. július 30.barátokkal járt itt
Mindennel elégedettek voltunk, már második alkalommal laktunk itt és remélhetőleg jövőre sem lesz másképp. Kedves személyzet, tiszta szobák, remek konyha.
Kiváló 2018. július 25.a párjával járt itt
Rendkívül jó benyomást ktett bennünk a szálloda. Könnyen megközelíthető, illetve a város nevezetességei is könnyen elérhetőek innen. Ami egy picit kevésbé tetszett az az étlap kínálata. Hiányoltam a tradicionálisabb ízeket, szemben a mai minél különlegesebb, annál jobb trenddel.
Kiváló 2018. július 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon jó 4 napot töltöttünk el a Szárcsa Hotelben a családommal. A személyzet, a szoba a tisztaság, a wellness részleg is nagyon szuper. Külön kiemelném, hogy két kisebb gyermekkel érkeztünk, a családi szobájuk minden igénynek megfelel, nagyon kényelmes, a nagyobb szobában kifejezetten tetszett, hogy a franciaágy az átlagosnál nagyobb méretű, így kényelmesen elfértünk akkor is, ha a gyerekekkel együtt aludtunk.
Szárcsa Hotel Székesfehérvár a térképen
8000 SzékesfehérvárSzárcsa u. 1.
• masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • sodrómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 20 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 4 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár