Múzeum Cukrászda Szentendre
2000 Szentendre, Dumtsa Jenő u. 12.

Múzeum Cukrászda Szentendre a térképen

Wellness csomagok Szentendre városában

Múzeum Cukrászda Szentendre vélemények

Speedy94 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 4.
Szentendrei körutam itt folytattam. Forgalma elképesztő a helynek. Egyszerű szamos sütiket lehet itt kapni. Én marcipános szivet vettem ami finom. Elvitel esetén 10% kedvezmény van. Igy inkább arra érdemes vásárolni. A hangulat és a környezet nagyon kellemes.
Debrecen

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mint mindig idegen városban, cukrászdát is tesztelünk, most teljesen elvarázsolva a múzeumban látottaktól - a Parlament marcipánból! - ide térünk be. A berendezés csodálatos, a termékek sütemények bemutatása is. A hely a főtér előtt, párhuzamosan van a Duna korzóval. Csak gyalog lehet megközelíteni. Rögtön feltûnõ a cukrászda gyenge pontja a személyzet.
Tapolca
Battonya
Létavértes

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Azt hittem, hogy a Szamos Marcipán remek, de legalábbis jó élmény lesz Szentendrén is, mint Esztergomban vagy Budapesten, de tévedtem. Nem engedtek leadni a pultnál a rendelést, leültünk, majd vártuk, hogy jöjjön valaki az asztalunkhoz. Közel voltunk ahhoz, hogy felálljunk és elmenjünk. 10 perc után megérkezett asztalunkhoz egy pincérlány, egyébiránt nem akkor vettek észre, de csak akkor szántak ránk időt.
Kôszeg
Gyöngyös

2015. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. július 12.
Amikor reggel elindultam Szentendre főutcáján sétálva, még csak a nyitás előtt készülődtek a szombati turista-áradatra, amikor viszont pár órával később visszafelé jöttem, már folyamatosan érkeztek a vendégek, de a meleg időre tekintettel, leginkább fagylaltot vettek, és a többség - aki nem elvitelre vásárolt - az üzlet előtti teraszon foglalt helyet.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Betértünk a legjobbnak mondott cukiba szentendrén,nagyon zsufolt volt de mindenképp ott akartunk enni sütit. mig elugrotam a mosdoba ami tiszta volt addigra párom már vadászott 1 kis asztalt egymás hegyén hátán voltunk usztak a felszolgálok 20p mire oda jönnek ,felvenni a fogyasztast aztan még 20p mire megkaptuk szoval idegrendszer kell és türelem volt pár külföldi akik leléptek.

ádica TOP fotófeltöltő
2015. januárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. február 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
Január 3. napján egy kis szentendrei városnézésen vettünk részt, s ez alkalomból betértem a Szamos Cukrászdába is. Egy kapucsínót rendeltem, s közben csodálattal néztem körbe, s igyekeztem megörökíteni a fotómasinámmal a szép belső teret. Megtudtam a falon levő tábláról, hogy Szamos Mátyás kezdte annak idején marcipán rózsákkal, jó kézügyességgel, szorgalmas munkával és kitartással az üzlet fellendítését.

Rigodon TOP étteremértékelő
2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Egy szentendrei séta alkalmával tértünk be a Szamos egyik cukrászdájába. Éppen átalakítás vagy felújítás alatt volt a hely, ezért iszonyatos zsúfoltság fogadott minket. Ez sajnos kihatott a kiszolgálásra is, elég nagy fejetlenség alakult ki. Sok várakozás, hibásan felvett rendelés, kedvesség hiánya, stb. A sütemények minőség szerencsére kifogástalan volt, komolyan nagyon finom.

Legnépszerűbb csomagok Szentendrén és környékén
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.20. - 2021.09.20.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.201 - 19.241,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2021.07.04.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 5.064 - 26.137,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2022.01.02.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, étel kuponnal, wellness-részleg és szauna világ használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.20.
Párisi Udvar Hotel Budapest
3 nap/2 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ásványvíz bekészítéssel, Spa részleg és fitneszterem használattal, korai bejelentkezéssel és késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.28. - 2021.03.31.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.916 - 22.606,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.20. - 2021.12.31.
Faházas Villapark
Ráckeve
2020.09.19. - 2021.09.20.

Szállodák Szentendre környékén
City Hotel Unió  Szentendre
Thermal Hotel Visegrád Szentendre
Libra Hotel Szentendre
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Adventi kikapcsolódás (min. 3 éj)

Múzeum Cukrászda SzentendreX