Múzeum Cukrászda Szentendre

2025.12.30-ig
Aquaworld Resort Budapest

Múzeum Cukrászda Szentendre vélemények

Kiváló 2020. október 7.egyedül járt itt
A Múzeum cukrászda Szentendre egyik biztos pontja, s egyben a legnépszerűbb helyek egyike. Sietős volt a dolgom, így csak egy sütit csomagoltattam be, egy Szilvagombóctortát, ami Országtorta volt valamelyik évben. Gondoltam nem árt feleleveníteni az emlékeket, ha minden igaz egy ízben kóstoltam csak ezt a sütit.
Múzeum Cukrászda Szentendre - EgyébMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - Étlap/itallapMúzeum Cukrászda Szentendre - Étlap/itallapMúzeum Cukrászda Szentendre - Étlap/itallapMúzeum Cukrászda Szentendre - Étlap/itallapMúzeum Cukrászda Szentendre - Étlap/itallapMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/ital
2017. március 4.családjával járt itt
Szentendrei körutam itt folytattam. Forgalma elképesztő a helynek. Egyszerű szamos sütiket lehet itt kapni. Én marcipános szivet vettem ami finom. Elvitel esetén 10% kedvezmény van. Igy inkább arra érdemes vásárolni. A hangulat és a környezet nagyon kellemes.
Átlagos 2016. augusztus 12.a párjával járt itt
Mint mindig idegen városban, cukrászdát is tesztelünk, most teljesen elvarázsolva a múzeumban látottaktól - a Parlament marcipánból! - ide térünk be. A berendezés csodálatos, a termékek sütemények bemutatása is. A hely a főtér előtt, párhuzamosan van a Duna korzóval. Csak gyalog lehet megközelíteni.
Múzeum Cukrászda Szentendre - Külső képMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - Külső képMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - Belső
Átlagos 2016. június 9.a párjával járt itt
Azt hittem, hogy a Szamos Marcipán remek, de legalábbis jó élmény lesz Szentendrén is, mint Esztergomban vagy Budapesten, de tévedtem. Nem engedtek leadni a pultnál a rendelést, leültünk, majd vártuk, hogy jöjjön valaki az asztalunkhoz. Közel voltunk ahhoz, hogy felálljunk és elmenjünk.
Kiváló 2015. július 12.egyedül járt itt
Amikor reggel elindultam Szentendre főutcáján sétálva, még csak a nyitás előtt készülődtek a szombati turista-áradatra, amikor viszont pár órával később visszafelé jöttem, már folyamatosan érkeztek a vendégek, de a meleg időre tekintettel, leginkább fagylaltot vettek, és a többség - aki nem elvitelre vásárolt - az üzlet előtti teraszon foglalt helyet.
Múzeum Cukrászda Szentendre - Külső képMúzeum Cukrászda Szentendre - Külső képMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - MosdóMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - Külső képMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - Külső képMúzeum Cukrászda Szentendre - Külső képMúzeum Cukrászda Szentendre - Külső képMúzeum Cukrászda Szentendre - Külső képMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2015. március 25.a párjával járt itt
Betértünk a legjobbnak mondott cukiba szentendrén,nagyon zsufolt volt de mindenképp ott akartunk enni sütit. mig elugrotam a mosdoba ami tiszta volt addigra párom már vadászott 1 kis asztalt egymás hegyén hátán voltunk usztak a felszolgálok 20p mire oda jönnek ,felvenni a fogyasztast aztan még 20p mire megkaptuk szoval idegrendszer kell és türelem volt pár külföldi akik leléptek.
Múzeum Cukrászda Szentendre - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Kiváló 2015. február 10., csoporttal járt itt
Január 3. napján egy kis szentendrei városnézésen vettünk részt, s ez alkalomból betértem a Szamos Cukrászdába is. Egy kapucsínót rendeltem, s közben csodálattal néztem körbe, s igyekeztem megörökíteni a fotómasinámmal a szép belső teret.
Múzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - Étel/italMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - BelsőMúzeum Cukrászda Szentendre - Külső képMúzeum Cukrászda Szentendre - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Egy szentendrei séta alkalmával tértünk be a Szamos egyik cukrászdájába. Éppen átalakítás vagy felújítás alatt volt a hely, ezért iszonyatos zsúfoltság fogadott minket. Ez sajnos kihatott a kiszolgálásra is, elég nagy fejetlenség alakult ki. Sok várakozás, hibásan felvett rendelés, kedvesség hiánya, stb.