Bakos Attila Vendéglője Szigliget

vendéglő, reggeliző
Bakos Attila Vendéglője Szigliget
Bakos Attila Vendéglője SzigligetBakos Attila Vendéglője Szigliget
Bakos Attila Vendéglője SzigligetBakos Attila Vendéglője Szigliget

Kardamom Apartman Szigliget - November 1.
November 1.
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Bakos Attila Vendéglője Szigliget vélemények

Átlagos 2014. június 25.barátokkal járt itt
Nagy várakozással indultam a Bakos vendéglőbe, mivel a kedvenc gasztroműsoromban, a Gasztroangyalban Borbás Marcsi már járt ebben az étteremben, és nagyon jókat főztek-ettek együtt. Maga az étterem egyszerű berendezésű, az udvara igen szerény, a belső berendezés családias, szimpatikus.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2014. május 26.családjával járt itt
Kifejezetten Bakos Attila éttermét kerestem fel, nem először. Most sem csalódtam. A választék házias, helyi alapanyagokból frissen készül. A kacsamell isteni volt, a zöldségek és gyümölcsök mellé, fantasztikusak. Ízletes, friss, ropogós, harmonikus ételt kaptam. A pincér valóban nem mosolyog, de nem is tolakszik, korrekt, és a tulaj saját maga is figyel a vendégre.
Bakos Attila Vendéglője Szigliget - Étel/ital
2014. május 23.családjával járt itt
Megfáradva,és nagyon éhesen kerestünk éttermet Veszprémből hazafelé, mikor megpillantottuk az üzletet. Családias hangulatú szolid üzletnek tűnt. Mi a teraszon ebédeltünk, a belső tér kicsit zsúfolt volt. Az ételek bőségesek, és finomak voltak. Máig nem felejtettem az általam fogyasztott étel finom ízét .
Gyenge 2013. augusztus 16.családjával járt itt
Zsúfolt asztaloknál , családi üzemeltetésű hely. Kockás abrosz, de áraiban nem szerény. nagyobb társaságok zaja, közeli asztalok, rádióból 70-es évek magyar slágerei, hm, kicsit sok volt a zűrzavarból. Mosdó szerény, körülményesen megközelíthető, az éttermen kívül lépcsőn elérhető. Egyedi, különleges csalános /gombás/halas ételek.
Kiváló 2013. július 17.gyerekekkel járt itt
Biciklitúrán a szigligeti vár felé pillantottuk meg az éttermet. Ismerős volt a neve, pár hete láttuk egy tv-műsorban. Elhatároztuk, hogy hazafelé kipróbáljuk. Amikor betértünk, pont egy diákcsoportot szolgáltak ki. Számítottunk egy hosszabb várakozásra, de nem volt vészes.
Bakos Attila Vendéglője Szigliget - Étel/italBakos Attila Vendéglője Szigliget - Étel/ital