Bakos Attila Vendéglője Szigliget

vendéglő, reggeliző
Bakos Attila Vendéglője Szigliget
Bakos Attila Vendéglője SzigligetBakos Attila Vendéglője Szigliget
Bakos Attila Vendéglője SzigligetBakos Attila Vendéglője Szigliget

Kardamom Apartman Szigliget - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Kardamom Apartman Szigliget

Bakos Attila Vendéglője Szigliget vélemények

Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos hely egy romantikus vacsorához,csak ajánlani tudom.. Kiváló kiszolgálás, az ételek nagyon finomak voltak,az adagok óriásiak. Egyetlen egy negatívum, hogy a rendelt pecsenyéhez grill kolbász volt írva "extraként",ami valójában egy sült virsli volt. Ebben a kategóriában nem ezt vártam volna.
Bakos Attila Vendéglője Szigliget - Étel/italBakos Attila Vendéglője Szigliget - Étel/ital
2015. július 23.a párjával járt itt
Nem ismertük az éttermet, de a Balatoni nyaralásunk része volt a gasztronómia. Indulás előtt Vinkó József írását tanulmányoztuk, ami a Balatoni éttermeket, halsütőket és cukrászdákat vette górcső alá. Gondoltuk ha már a Káli-mendencében járunk, megnézzük. Mindenhol halászlét eszünk, ahol jó híre van a konyhának, itt is azt kértünk.
Átlagos 2015. június 5.a párjával járt itt
Június elején jártunk itt feleségemmel. A kis teraszon ültünk le - szerencsére ilyenkor még nincs nagy forgalom az úton az étterem előtt. Szerettünk volna bort inni, de mivel kettőnknek egy üveg sok lett volna, ezért kimértet kértünk (borlapot nem is hoztak). Vörösből két féle sopronit (! ) kínáltak:egy édes valamit és kékfrankost.
Gyenge 2014. november 14.a párjával járt itt
Márton nap környékén járva, betértünk hévízi pihenésünk idején, mivel bejártuk a környéket. Ekkor találtunk erre a kívülről nagyon hangulatosnak tűnő étteremre. Mivel ott tartózkodásunk ideje alatt, egy céges összejövetel is volt itt, ezért nagyon lassú volt a kiszolgálás. A rendelt ételek minősége 50-50%-os volt.
Gyenge 2014. október 11.családjával járt itt
Kb. 20 perc várakozás után kérdezték meg, mit szeretnénk, aztán kb. egy órát vártunk az ételre. A halászlé jó volt, a harcsa viszont nem harcsa volt, a saláta jó volt, a fagylalt vacak. A többi étel elég jó volt, vagy nagyon jó.
A kiszolgálás elég gyenge volt, a csapat mísz, nem túl segítőkész és elég amatőr, ehhez képest az árak meglehetősen magasak voltak.
A mellékhelyiség egészen borzalmas.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Nagyszerű hely, ahol már a belépéskor "otthon" érzed magad. A falon a sok kép, emlék arra ösztönöz, hogy mindet végig böngészgesd. Az ételek isteni finomak, a mákos süti fagyival kihagyhatatlan. A kiszolgálásban nem volt hiba. Egyetlen hátulütője a helynek, hogy kicsit drága, de a minőséget mindenhol meg kell fizetni.
Kiváló 2014. augusztus 20. járt itt
Mi is nagy várakozással érkeztünk, és nem is csalódtunk. Isteni finom volt minden étel, egy morzsát sem hagytunk, pedig mennyiségre sem volt kevés. Többen írták, hogy a pincérek nem kedvesek, de velünk kimondottan barátságos volt mindenki. Az igaz, hogy kicsit szűkös a hely, de nekünk az ételek minősége volt a legfontosabb, abban pedig nem volt hiba. biztosan visszamegyünk még.
Szörnyű 2014. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Augusztus elején voltunk a családdal - de soha nem megyünk többet. Húsz percig ránk sem néztek, italt sem kaptunk. Húsz perc után jelezték, hogy sokáig fog tartani az ételek elkészítése. Feleségem kérte, hogy kaphassunk valami gyors előételt - ezt a kérését semmibe vették (utánajárást igért a felszolgáló, de nem érkezett válasz, pedig kb.
Gyenge 2014. július 29.családjával járt itt
Július 27-én vasárnap az eső közepette boldogan találtunk egy üres asztalt az étteremben. Előzőleg nem volt semmilyen információnk róla. A családi vendéglőhöz képest már az étlap is eléggé borsosnak látszott. Aztán az ételekre több mint egy órát vártunk. A felszolgáló hölgy azzal védekezett, hogy telt ház van.
Gyenge 2014. július 28. járt itt
Az elmúlt héten egy hétköznapon szerettünk volna ebédelni a média által felkapott étteremben. A terasz szűkössége miatt a belső helyiséget választottuk, két hölgy volt a felszolgáló,a fiatalabb mosolygott az idősebb kissé unott arccal nézett bennünket. Mondtuk, hogy ebédelni szeretnénk négyen voltunk felnőttek és egy másfél éves kisgyerek.