Bakos Attila Vendéglője Szigliget

vendéglő, reggeliző
Bakos Attila Vendéglője Szigliget
Bakos Attila Vendéglője SzigligetBakos Attila Vendéglője Szigliget
Bakos Attila Vendéglője SzigligetBakos Attila Vendéglője Szigliget

Kardamom Apartman Szigliget - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Kardamom Apartman Szigliget

Bakos Attila Vendéglője Szigliget vélemények

Kiváló 2022. szeptember 7.barátokkal járt itt
Bakos Attila vendéglője egyike a legmeghittebb, legrokonszenvesebb, legszerethetőbb éttermek egyikének. A falon megannyi berámázott kicsi kép, köztük családi fotók is. A tulajdonos keresztény nemzeti értékrendje egyértelműen kiderül a dekorációból. A kiszolgálás helyhez illő, kedves, családias.
Bakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 22.a párjával járt itt
Egész évben nyitva, Bakos Attila személyes kiszolgálásával és anekdotáival Szigilet és az ország múltjáról és jelenéről. Finom étkek, kitűnő borok, János-áldás.
Kiváló 2020. november 3.a párjával járt itt
Nagyon családias hangulat. Az étterem tele van kis apróságokkal ami nagyon hangulatossá teszi. A teraszon étkeztünk párommal én natúr sült halat, ő halászlevet. Gyorsan megkaptuk a rendelésünket az italunkat is. A halászléhez egy nagy tányér "patika" is járt ami mindenféle fűszert, és belsőséget tartalmazott.
Bakos Attila Vendéglője Szigliget - EgyébBakos Attila Vendéglője Szigliget - Étel/italBakos Attila Vendéglője Szigliget - Egyéb
Kiváló 2019. július 4.a párjával járt itt
Kitűnő hely, barátságos vendéglátók. Vasárnap estefelé kerestük fel ezt a hangulatos,családias éttermet. Az ételek finomak voltak, az adagok nagyok. A halászlé pedig egyszerűen szenzációs,csak dunaföldvári halászcsárda vetélkedhet vele. Maga Bakos úr szolgált ki bennünket, még beszélgetni is tudtunk különféle témákról.
Bakos Attila Vendéglője Szigliget - BelsőBakos Attila Vendéglője Szigliget - Étel/ital
Kiváló 2017. július 7.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos régiidőket jelképező vendéglő de az árak nagyon drágák. Udvarias kiszolgálást és nagyon finom ételt kaptunk.
Kiváló 2017. június 8.barátokkal járt itt
A családi és személyes emlékekkel gazdagon berendezett házban kissé szűkös a hely. Sajátos a Napi kotta elnevezése, és tájjellegű a kínálata. Egy kicsit nagyobb adagok vagy enyhített árak jobban egyensúlyt mutatnának, mert egyébként az ízek fantasztikusak. Üdülési szezonban érdemes előre foglalni. A Főnök Úr rendkívül barátságos, érezhető, hogy az étterem az élete.
Kiváló 2016. május 12.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos hely egy romantikus vacsorához,csak ajánlani tudom.. Kiváló kiszolgálás, az ételek nagyon finomak voltak,az adagok óriásiak. Egyetlen egy negatívum, hogy a rendelt pecsenyéhez grill kolbász volt írva "extraként",ami valójában egy sült virsli volt. Ebben a kategóriában nem ezt vártam volna.
Bakos Attila Vendéglője Szigliget - Étel/italBakos Attila Vendéglője Szigliget - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Nagyszerű hely, ahol már a belépéskor "otthon" érzed magad. A falon a sok kép, emlék arra ösztönöz, hogy mindet végig böngészgesd. Az ételek isteni finomak, a mákos süti fagyival kihagyhatatlan. A kiszolgálásban nem volt hiba. Egyetlen hátulütője a helynek, hogy kicsit drága, de a minőséget mindenhol meg kell fizetni.
Kiváló 2014. augusztus 20. járt itt
Mi is nagy várakozással érkeztünk, és nem is csalódtunk. Isteni finom volt minden étel, egy morzsát sem hagytunk, pedig mennyiségre sem volt kevés. Többen írták, hogy a pincérek nem kedvesek, de velünk kimondottan barátságos volt mindenki. Az igaz, hogy kicsit szűkös a hely, de nekünk az ételek minősége volt a legfontosabb, abban pedig nem volt hiba. biztosan visszamegyünk még.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2014. május 26.családjával járt itt
Kifejezetten Bakos Attila éttermét kerestem fel, nem először. Most sem csalódtam. A választék házias, helyi alapanyagokból frissen készül. A kacsamell isteni volt, a zöldségek és gyümölcsök mellé, fantasztikusak. Ízletes, friss, ropogós, harmonikus ételt kaptam. A pincér valóban nem mosolyog, de nem is tolakszik, korrekt, és a tulaj saját maga is figyel a vendégre.
Bakos Attila Vendéglője Szigliget - Étel/ital