Bakos Attila Vendéglője Szigliget

vendéglő, reggeliző
Bakos Attila Vendéglője Szigliget
Bakos Attila Vendéglője SzigligetBakos Attila Vendéglője Szigliget
Bakos Attila Vendéglője SzigligetBakos Attila Vendéglője Szigliget

Kardamom Apartman Szigliget - November 1.
November 1.
10.31-11.03.
Kardamom Apartman Szigliget

Bakos Attila Vendéglője Szigliget vélemények

Gyenge 2014. július 28. járt itt
Az elmúlt héten egy hétköznapon szerettünk volna ebédelni a média által felkapott étteremben. A terasz szűkössége miatt a belső helyiséget választottuk, két hölgy volt a felszolgáló,a fiatalabb mosolygott az idősebb kissé unott arccal nézett bennünket. Mondtuk, hogy ebédelni szeretnénk négyen voltunk felnőttek és egy másfél éves kisgyerek.
Kiváló 2013. július 17.gyerekekkel járt itt
Biciklitúrán a szigligeti vár felé pillantottuk meg az éttermet. Ismerős volt a neve, pár hete láttuk egy tv-műsorban. Elhatároztuk, hogy hazafelé kipróbáljuk. Amikor betértünk, pont egy diákcsoportot szolgáltak ki. Számítottunk egy hosszabb várakozásra, de nem volt vészes.
Bakos Attila Vendéglője Szigliget - Étel/italBakos Attila Vendéglője Szigliget - Étel/ital
Átlagos 2015. június 5.a párjával járt itt
Június elején jártunk itt feleségemmel. A kis teraszon ültünk le - szerencsére ilyenkor még nincs nagy forgalom az úton az étterem előtt. Szerettünk volna bort inni, de mivel kettőnknek egy üveg sok lett volna, ezért kimértet kértünk (borlapot nem is hoztak). Vörösből két féle sopronit (! ) kínáltak:egy édes valamit és kékfrankost.
Gyenge 2014. július 29.családjával járt itt
Július 27-én vasárnap az eső közepette boldogan találtunk egy üres asztalt az étteremben. Előzőleg nem volt semmilyen információnk róla. A családi vendéglőhöz képest már az étlap is eléggé borsosnak látszott. Aztán az ételekre több mint egy órát vártunk. A felszolgáló hölgy azzal védekezett, hogy telt ház van.
Gyenge 2013. augusztus 16.családjával járt itt
Zsúfolt asztaloknál , családi üzemeltetésű hely. Kockás abrosz, de áraiban nem szerény. nagyobb társaságok zaja, közeli asztalok, rádióból 70-es évek magyar slágerei, hm, kicsit sok volt a zűrzavarból. Mosdó szerény, körülményesen megközelíthető, az éttermen kívül lépcsőn elérhető. Egyedi, különleges csalános /gombás/halas ételek.
Átlagos 2016. szeptember 24.a párjával járt itt
A levesre félórát (húsleves nyers borsó szemekkel) a fő ételre kb 1 órát kellett várni úgy hogy alig volt vendég. A kiszolgálás lassú és teljes mértékben szakszerűtlen,volt bár a hölgy igyekezett kedves lenni. A főételnek egy paplanos tócsnis húst, és halas lecsós szelet rendeltünk, egyik sem volt nagy adag.
Szörnyű 2014. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Augusztus elején voltunk a családdal - de soha nem megyünk többet. Húsz percig ránk sem néztek, italt sem kaptunk. Húsz perc után jelezték, hogy sokáig fog tartani az ételek elkészítése. Feleségem kérte, hogy kaphassunk valami gyors előételt - ezt a kérését semmibe vették (utánajárást igért a felszolgáló, de nem érkezett válasz, pedig kb.
Szörnyű 2019. október 28.családjával járt itt
Pár évvel ezelőtt jártunk már ebben az étteremben, és azt mondtuk, hogy nem fogunk többet betérni, de mivel hangulatosan van berendezve,ami tetszett is ezért gondoltuk kap még egy esélyt. Nyitásra értünk oda, a tulajdonos személyesen nyitott, bár ne tette volna,mert úgy nézett ki mind aki átmulatott,néhány éjszakát,és úgy is viselkedett.
Átlagos 2014. június 25.barátokkal járt itt
Nagy várakozással indultam a Bakos vendéglőbe, mivel a kedvenc gasztroműsoromban, a Gasztroangyalban Borbás Marcsi már járt ebben az étteremben, és nagyon jókat főztek-ettek együtt. Maga az étterem egyszerű berendezésű, az udvara igen szerény, a belső berendezés családias, szimpatikus.
2014. május 23.családjával járt itt
Megfáradva,és nagyon éhesen kerestünk éttermet Veszprémből hazafelé, mikor megpillantottuk az üzletet. Családias hangulatú szolid üzletnek tűnt. Mi a teraszon ebédeltünk, a belső tér kicsit zsúfolt volt. Az ételek bőségesek, és finomak voltak. Máig nem felejtettem az általam fogyasztott étel finom ízét .