RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok

RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok
RepTár Szolnoki Repülőmúzeum SzolnokRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok
RepTár Szolnoki Repülőmúzeum SzolnokRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok

RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok bemutatkozása

A RepTár, Szolnok város repülőmúzeuma, egyedülálló repüléstörténeti kiállítóhely Kelet-Európában. A múzeum több mint 4500 m2 fedett kiállítóterével, és mintegy 60000 m2 alapterületével már mérete okán is figyelemre tarthat számot. A múzeum több, mint egy nagy repülőgép emlékpark.

Garden Hotel Szolnok - Pünkösd
Hotel Kumánia Kisújszállás

RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok vélemények

2082
Kihagyhatatlan 2022. november 24.egyedül járt itt
Úgy kb. mennyi esélye van annak matematikailag, hogy elmegyek, megnézem Szolnokon a Reptár múzeumot, éppen akkor, amikor az ittjartam is éppen közzétesz egy cikket róla? Szinte semmi. . . és mégis! Pedig nem beszéltünk össze! Szóval, ma ez történt. Térképen láttam, tudtam, hol van kb.
RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - Külső képRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - Külső képRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - Külső képRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - BelsőRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - Külső képRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - BelsőRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - BelsőRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - EgyébRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - Külső képRepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 37 városban járt márNépszerű író - 26 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2021. szeptember 11.a párjával járt itt
Kiállítóhely
Az ittjártam. hu értékelései között bukkantunk erre az egyedülálló repüléstörténeti kiállításra, mely Szolnokon található. A múzeum fedett és szabadtéri bemutatóhelyein főleg hadászati célú repülőgépek kerülnek kiállításra.
Kihagyhatatlan 2021. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Lenyűgözők a kiállított repülők. Ezúttal a hangárban található akadálypálya volt a sztár.
De a játszóteret is nagyon szeretik a gyeekek. Kicsiknek, nagyoknak nagy élmény a Reptár.
Kihagyhatatlan 2020. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
A koronavírus járványt követően elsősorban a kültéri helyeket látogattuk.
Repülőgépek impozánsak, és a velünk lévő ovis korúak gyorsan felfedezték a reptár szuper játszóterét.
Nagyon biztonságos kisebbeknek és nagyobbaknak is ez a játszótér,
így ez a játszótér volt számunkra a nap fő attrakciója.
Hazafele ajándékboltba is bementünk, az egy kicsit drága szerintem.
Kihagyhatatlan 2018. július 22.családjával járt itt
Különleges hely a Reptár, nagyon jó családi program. Szuper megnézni a sok katonai repülőgépet a kültéri és beltéri kiállításon. A 2500 ft-os belépőt kicsit drágállom (vasárnap volt). A kiállítás profi, de aki ismerte a korábbi, honvédségi területen lévő repülőkiállítást, az bizonyára jó szívvel emlékezik az ottani "tárlatvezetésre".
Kihagyhatatlan 2018. május 20.gyerekekkel járt itt
2018 májusban jártunk itt a családdal, átutazóban voltunk, megálltunk pihenés képpen. . . Remek kikapcsolódás az egész család számára. Sok sok látnivalóval, interaktív szórakozással. Az indóházban finom ételek. Udvarias személyzet. . Ajánlom mindenkinek. Hamar el repült három óra :) A suvenír boltban mindenféle ajándékot lehet vásárolni.
Kihagyhatatlan 2018. február 15.a párjával járt itt
Sem én, sem a párom nem vagyunk nagy rajongói a haditechnikának és a repülőknek. Mégis, mivel annyi jót hallottunk erről a helyről, így ellátogattunk. Az ár, ahogy korábban is írták, kicsit magasnak tűnhet elsőre, ha teljes árút vesz az ember és hétvégén érkezik. Viszont 6 éves korig ingyenes a gyerekeknek, és rengetegféle kedvezményes lehetőség van.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. szeptember 9.csoporttal járt itt
Modern, interaktív múzeum nem csak a repülőgépek, és haditechnika szerelmeseinek. A múzeum kiállító területe három részre osztható: egy emeleti -leginkább magyar- repüléstörténeti tárlatra, valamint egy belső és egy külső kiállító térre, ahol nagyon sok eredeti -és némelyik még működőképes- repülő és helikopter található, melyek közül egy-kettőbe még be is lehet ülni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. április 30.a párjával járt itt
Nem csak repülőgép mániásoknak ajánlom a helyet. Rengeteg látnivaló van, sokféle masina, motorok, szabadtéri múzeum. A hangárban zsetonért bele is ülhetünk egy vadászrepülőbe és fotót is kapunk róla (emailen). Kedvesek, türelmesek és tájékozottak a múzeum dolgozói. Az épület nagyon szépen fel van újítva.
Kihagyhatatlan 2016. december 28.családjával járt itt
Repülés iránt érdeklődő, felnőtt „fiúkkal” látogattam meg ezt a múzeumot, vagy inkább kiállítást, és habár engem nem vonzanak a járművek, a légiek meg mégannyira sem, ez még nekem is igazi élmény volt. Azon túl, hogy látható itt mindenféle légi jármű, hadi és szállító, a történetük is, egy „szemüveggel” segítségével még a belseje is.
RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok -
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 5 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.