RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok

RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum SzolnokRepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok
RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum SzolnokRepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok
21 fotó

RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok bemutatkozása

A RepTár, Szolnok város repülőmúzeuma, egyedülálló repüléstörténeti kiállítóhely Kelet-Európában. A múzeum több mint 4 500 m2 fedett kiállítóterével, és mintegy 60 000 m2 alapterületével már mérete okán is figyelemre tarthat számot.
Tovább olvasom >>

9 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.05.31-ig
Hotel Kumánia Superior Kisújszállás
66.000 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2021. szeptember 11.a párjával járt itt
Kiállítóhely
Az ittjártam. hu értékelései között bukkantunk erre az egyedülálló repüléstörténeti kiállításra, mely Szolnokon található. A múzeum fedett és szabadtéri bemutatóhelyein főleg hadászati célú repülőgépek kerülnek kiállításra.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 84 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2021. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Lenyűgözők a kiállított repülők. Ezúttal a hangárban található akadálypálya volt a sztár.
De a játszóteret is nagyon szeretik a gyeekek. Kicsiknek, nagyoknak nagy élmény a Reptár.
Kihagyhatatlan 2020. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
A koronavírus járványt követően elsősorban a kültéri helyeket látogattuk.
Repülőgépek impozánsak, és a velünk lévő ovis korúak gyorsan felfedezték a reptár szuper játszóterét.
Nagyon biztonságos kisebbeknek és nagyobbaknak is ez a játszótér,
így ez a játszótér volt számunkra a nap fő attrakciója.
Hazafele ajándékboltba is bementünk, az egy kicsit drága szerintem.
Kihagyhatatlan 2018. július 22.családjával járt itt
Különleges hely a Reptár, nagyon jó családi program. Szuper megnézni a sok katonai repülőgépet a kültéri és beltéri kiállításon. A 2500 ft-os belépőt kicsit drágállom (vasárnap volt). A kiállítás profi, de aki ismerte a korábbi, honvédségi területen lévő repülőkiállítást, az bizonyára jó szívvel emlékezik az ottani "tárlatvezetésre".
Kihagyhatatlan 2018. május 20.gyerekekkel járt itt
2018 májusban jártunk itt a családdal, átutazóban voltunk, megálltunk pihenés képpen. . . Remek kikapcsolódás az egész család számára. Sok sok látnivalóval, interaktív szórakozással. Az indóházban finom ételek. Udvarias személyzet. . Ajánlom mindenkinek. Hamar el repült három óra :) A suvenír boltban mindenféle ajándékot lehet vásárolni.
Még több kép (1 db) >>
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 49 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 43 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2018. február 15.a párjával járt itt
Sem én, sem a párom nem vagyunk nagy rajongói a haditechnikának és a repülőknek. Mégis, mivel annyi jót hallottunk erről a helyről, így ellátogattunk. Az ár, ahogy korábban is írták, kicsit magasnak tűnhet elsőre, ha teljes árút vesz az ember és hétvégén érkezik. Viszont 6 éves korig ingyenes a gyerekeknek, és rengetegféle kedvezményes lehetőség van.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. szeptember 9.csoporttal járt itt
Modern, interaktív múzeum nem csak a repülőgépek, és haditechnika szerelmeseinek. A múzeum kiállító területe három részre osztható: egy emeleti -leginkább magyar- repüléstörténeti tárlatra, valamint egy belső és egy külső kiállító térre, ahol nagyon sok eredeti -és némelyik még működőképes- repülő és helikopter található, melyek közül egy-kettőbe még be is lehet ülni.
Még több kép (1 db) >>
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2017. április 30.a párjával járt itt
Nem csak repülőgép mániásoknak ajánlom a helyet. Rengeteg látnivaló van, sokféle masina, motorok, szabadtéri múzeum. A hangárban zsetonért bele is ülhetünk egy vadászrepülőbe és fotót is kapunk róla (emailen). Kedvesek, türelmesek és tájékozottak a múzeum dolgozói. Az épület nagyon szépen fel van újítva.
2016
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 102 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 383 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2016 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2016. december 28.családjával járt itt
Repülés iránt érdeklődő, felnőtt „fiúkkal” látogattam meg ezt a múzeumot, vagy inkább kiállítást, és habár engem nem vonzanak a járművek, a légiek meg mégannyira sem, ez még nekem is igazi élmény volt. Azon túl, hogy látható itt mindenféle légi jármű, hadi és szállító, a történetük is, egy „szemüveggel” segítségével még a belseje is.
Itt fényképeztem:
RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok - RepTár - Szolnoki Repülőmúzeum Szolnok -
Még több kép (10 db) >>