Tisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok ★★★

09.01-11.30.
Hotel Kumánia Kisújszállás

Tisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok vélemények

Átlagos 2016. május 19.a párjával járt itt
A Pünkösdi hosszú hétvégére vettünk még hónapokkal ezelőtt kupont, figyelembe véve az árat és a hozzá tartozó szolgáltatásokat. Az utazás napján olvasgattam a kommenteket, és nem tudtam hová tenni őket. . . . Aztán rájöttem így utólag, hogy én sem tudnám besorolni korrektül sem a jó, sem a rossz kategóriába, de még a kettő közé sem, mert olyan sok ellentétes impulzus ért bennünket a 3 nap alatt.
2016. május 17.a párjával járt itt
Áprilisban 2 éjszakát töltöttünk párommal a hotelben. Leszállva buszról egy csodaszép parkon keresztül jutottunk a régi, patinás szállodához. Külön öröm volt, hogy szobánk ablaka a színházra nézett. A felujítás még nem fejeződőtt be,de az ágyak kényelmesek voltak. Nagyon tetszett a régiségek kiállitása és a hall úlögarniturája.
Tisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok - KörnyékTisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok - BelsőTisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok - Környék
Gyenge 2016. május 17.a párjával járt itt
A szálloda valamikor biztos gyönyörű volt. Mára nagyon megkopott kivül-belül. A recepciós kedves,udvarias. A szobába nem volt bekészítve törtölköző , valamint 1 db üveg pohár volt a fürdőbe,a törölközőt idővel sikerült pótolni, valamint kaptunk egy műanyag fogmosó poharat.
Gyenge 2016. május 15.a párjával járt itt
Valaha híres hely volt, a színészek találkozója előadás után itt zajlott le. Rendszeresek voltak a hétvégi esti rendezvények, a város éjszakai életének meghatározó helyszíne volt ez az egyébként kiváló helyen épült, adottságait annak idején igen jól kihasználó szálloda.
Gyenge 2016. május 11.a párjával járt itt
2016 áprilisban voltuk itt ajándékba kapott utalvánnyal! Maga a Hotel kívülről szép. Belépéskor a recepciós kedvesen fogadott azt hiszem ennyi a pozitívum. 3. emelet menzárd szoba járt az utalványhoz . lift nincs azt hittem végem mire a meredek lépcsőn felértünk! A szoba ha annak lehet nevezni poros ablakok koszosak kilátni csak ha kinyitom !
Átlagos 2016. május 5.a párjával járt itt
33 évvel ezelőtt jártam itt és 2015 végén. Ha a szobában nincs lapos tévé, hajszárító, vízforraló, meg a szuper kényelmes ágybetét, azt hihettem volna, hogy ugyanúgy van minden, mint anno. A fa redőny leeresztése akkora zajjal jár, hogy még az utcán járók is felkapták rá a fejüket.
2016. május 3.családjával járt itt
Tavaly , karácsony után látogattam meg a Szolnoki Tisza Gyógyszállót, amely maximális kikapcxsolódást nyújtott nekem, és családomnak. A személyzet kedves és felkészült volt, vártak minket és mindenben segítettek. A Hotel épületén látszott, hogy megélt már szebb napokat is , de mindezt feledtette az a készséges kiszolgálás , amelyet a személyzet részéről tapasztaltunk.
Átlagos 2016. március 16.a párjával járt itt
Másodszor mentünk a szállóba. Mint ahogy ZigZag felhasználó is írta megfogott bennünket a szépség amit még az elmúláson is keresztül láttunk. Másfél éve a személyzet szerint felújítások voltak az első emeleten, bíztunk benne, valami ragyogás visszatért már. . . Sajnos ellenkezőleg, leépülés történt a köztes időben.
Szörnyű 2016. március 1.a párjával járt itt
Akciós kuponnal szálltunk meg egy hosszú hétvégére, de azt hiszem, hogy erre még az "olcsó húsnak híg a leve" kifejezés is kevés!
Nem volt a szoba kiporszívózva(mogyoróra léptem).
Reggelinél várni kellett szabad asztalra, 1/2 9 kor elfogyott a kávé.
A fürdőben "elromlott"a jakuzzi. A masszőrhöz nem lehetett bejelentkezni.
Nagyon negatív élmény volt! ! !
M. B. Anita
Átlagos 2016. február 28.a párjával járt itt
A 2 éjszakás kuponban reggelis ellátás és gyümölcsbekészítés volt ígérve. A gyümölcsöt mikor kérdeztük a recepción azt a választ kaptuk, hogy az igazgató úr letiltotta. Érdekes. Az ablak külső szárnyát nem lehetett becsukni, a belső szárnyon volt egy tenyérnyi méretű ovális luk, de olyan meleg volt még éjszaka is, hogy az ablakot is nyitva kellett tartani.