Tisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok ★★★

Hotel Kumánia Kisújszállás - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Kumánia Kisújszállás

Tisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok vélemények

Kiváló 2018. május 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép épület. Remek volt , hogy bármikor használhattuk a fürdőt.
A fürdőben még két szauna is található (száraz és nedves).
A személyzet szinte a tenyerén hordott minket.
Az étel kiváló volt.
A szobában pedig termálvíz van.
A gyerekeket szinte alig tudtuk kivinni a szabadba, annyira tetszett nekik a szálloda.
A parkoló tágas és őrzött.
Mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2016. február 6.a párjával járt itt
Valahogy már második alkalommal hozta úgy az élet, hogy a férjem a karácsonyi készülődést követően áll elő azzal a remek ötlettel, hogy kettesben töltsünk el pár napot Szolnokon. A gyerek addig élvezi a nagyszülők gondoskodását, nekünk meg az egész év lezárásaként, lehetőségünk van egy kis "lazulásra". Mindkét alkalommal remekül éreztük magunkat, köszönjük.
2018. június 1.a párjával járt itt
2018. május hónapban töltöttünk el egy éjszakát a hotelben. A gyönyörű patinás épület jobb sorsra lenne érdemes, egy külső, műemlék jelleget megtartó tatarozás igen csak ráférne. Elhelyezkedése kiváló, közvetlenül a Tisza-parti promenádra néző szobákkal rendelkezik, melyek ezáltal meglehetősen csendesek, madárcsicsergősek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2017. április 30.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen a Tisza partján van a szálloda. Kívülről jobban ráférne egy tatarozás, de a szolgáltatásaival meg voltunk elégedve. Tiszta tágas szoba, kényelmes ágy. A svédasztalos étkezések igazán bőségesek és változatosak, ízvilágra magyarosak. A gyógyvíz nagyon kellemes, ivókúraként is lehet inni a csapból.
2016. november 8.a párjával járt itt
Nagy várakozással mentem Szolnokra, valamikor régen ott dolgoztam. A szálló valamikori patinájából nagyon sokat vesztett! Ez már nem az a Tisza! A személyzet végig nagyon kedvesen válaszolt a feltett kérdésre, ha kérésünk volt igyekeztek! Igazából hozták a kötelezőt, de nem tettek hozzá semmit!
2016. október 31.a párjával járt itt
Ár-érték arányban nagyon megfelelő volt. Párommal voltunk ketten. A szoba és a fürdőszoba tiszta volt. A fűtést nagyon jól eltalálták, végig kellemesen meleg volt a szobában. A termál fürdőt is élveztük. Annyi zavart, hogy reggelinél hűvös volt az étkezdében.
Szolnok szép, az éttermekben-pubokban a vendéglátósok kedvesek.
Tisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok - SzobákTisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok - Szobák
2016. szeptember 20.barátokkal járt itt
Szép helyen helyezkedik el a szálloda. Ráférne egy nagy felújítás,mert szép az a régi épület. Reggelink volt az árban,finom volt, csak kicsi a reggeliző helység. A fürdőben jól éreztük magunkat a sötét színű gyógyvízben. Sokat sétáltunk a Tisza-parti sétányon,szépen ki van építve,csodás a Pillangó-híd is,a város szépsége egálba hozta az egészet.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
2016. július 12. járt itt
2016. 07. 10-12-ig jártunk ott a férjemmel. Szép környezet. A szálló gyógyfürdője kellemes, nyugis. Pont a legnagyobb hőségben voltunk. Így csak délelőtt és este lehetett sétálni a városban. Szobák kényelmesek. Étkezész csak egyszer vettük igénybe. Én csak gyerek adagot kértem, de az is kifogott rajtam.
Árak tűrhetőek. Ajánlom mindenkinek.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
2016. május 17.a párjával járt itt
Áprilisban 2 éjszakát töltöttünk párommal a hotelben. Leszállva buszról egy csodaszép parkon keresztül jutottunk a régi, patinás szállodához. Külön öröm volt, hogy szobánk ablaka a színházra nézett. A felujítás még nem fejeződőtt be,de az ágyak kényelmesek voltak. Nagyon tetszett a régiségek kiállitása és a hall úlögarniturája.
Tisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok - KörnyékTisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok - BelsőTisza Szálló & Gyógyfürdő Szolnok - Környék
2016. május 3.családjával járt itt
Tavaly , karácsony után látogattam meg a Szolnoki Tisza Gyógyszállót, amely maximális kikapcxsolódást nyújtott nekem, és családomnak. A személyzet kedves és felkészült volt, vártak minket és mindenben segítettek. A Hotel épületén látszott, hogy megélt már szebb napokat is , de mindezt feledtette az a készséges kiszolgálás , amelyet a személyzet részéről tapasztaltunk.