Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★

Három csillagos szálloda
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

A Hunguest Hotel Pelion legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár (min. 3éj)
Pelion nyár
07.01-08.31.
Hotel Karos Spa Zalakaros - Élmény, mosoly, kikapcsolódás
Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

Gyenge 2021. szeptember 7.gyerekekkel járt itt
A szobát nem lehetett elfoglalni a megadott időben, csak egy órával később, bár ezt egy ingyen itallal próbálták kompenzálni. A wellness részlegnél a medence burkolata sok helyen penészes volt. Azt a szobát, amit kaptunk nem értem hogy adhatják ki 4 főre. Úgy tele volt zsúfolva bútorral, hogy a pótágytól nem lehetett az erkély ajtaját kinyitni.
2021. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű szobák, tisztaság felsőfokon.
Kedves személyzet, bőséges reggeli és vacsora.
A wellness részleg is nagyon jó volt.
Szuper, hogy közel van mindenhez, nem kell mindig autóval menni.
Átlagos 2021. szeptember 1.családjával járt itt
Szállást kerestem egy bizonyos időpontra, itt találtam a képek alapján, meg a minősítés alapján, jónak találtam,bár egy kicsit húzós az ár, de azt gondoltam minőséget meg kell fizetni. A szállás 3 főre lett foglalva amiből az egyik fő mozgás korlátozott!
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - WellnessHunguest Hotel Pelion Tapolca - EgyébHunguest Hotel Pelion Tapolca - EgyébHunguest Hotel Pelion Tapolca - EgyébHunguest Hotel Pelion Tapolca - SzobákHunguest Hotel Pelion Tapolca - SzobákHunguest Hotel Pelion Tapolca - WellnessHunguest Hotel Pelion Tapolca - WellnessHunguest Hotel Pelion Tapolca - Egyéb
Kiváló 2021. július 27.a párjával járt itt
Néhány napot töltöttünk ebben a szállodában, sokat tépelődtünk azon, hova utazzunk, jól döntöttünk. Hogy miért? --Tisztaság felsőfokon
--Nagyon kedves, segítőkész személyzet
--Szuper jó wellness, sok lehetőség a fürdésre, napozásra. ( kint is és bent is több medence, gyerekeknek, felnőtteknek egyaránt, pihenőhelyek, napos és árnyékos lehetőségek, rengeteg nyugágy, büfé a medencéknél.
Kiváló 2020. november 16.a párjával járt itt
Igen 5 éjszakára fizettem be, de sajnos "Kormányunk" pánik szerűen elrendelte a hotelek bezárását nov. 10-én! Le a kalappal a vendégek és a hotel alkalmazottai előtt a higiénia és a vírus helyzet kezelésében.
A hotel jó minden szempontból, sajnos csak rövid ideig lehettünk ott,pedig
430 km-t utaztunk ,DE EZ NEM A HOTEL HIBÁJA!
Hunguest Hotel Pelion válasza
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk tapasztalatait, örülünk, hogy kellemesen telt pihenése szállodánkban! Szeretettel várjuk vissza a jövőben is, akkor már remélhetőleg hosszabb időre!
2020. október 30.a párjával járt itt
5 éjszakát töltöttünk itt ami remek volt. Egy észrevételünk hogy a hétvégi étkeztetés kicsit komplettebb volt de pozitívum,hogy vizet is lehetett inni vacsoránál. A parkoló tágas és ez sem fizetős, szerintem ezek alapdolgok. Az erkélyen teregetési lehetőség tisztaság mindenhol de sajnos a kád kicsit problémás aki nehezebben mozog.
Kiváló 2020. október 29.a párjával járt itt
Asztmás vagyok és sajnálom.hogy nem volt lehetőségem gyógyulni!
Igaz az igazi ok a KOVID19 virus!
A személyzet arra is odafigyelt ,hogy ott töltöttem a 60.-dik szülinapomat,és felköszöntöttek egy csoda finom kis tortácskával!
Nagyon kellemesen meglepődtem,és nagyon jól esett!!!
Hunguest Hotel Pelion válasza
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk tapasztalatait, örülünk, hogy kellemesen telt pihenése szállodánkban! Szeretettel várjuk vissza a jövőben is!
Kiváló 2020. október 12.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el feleségemmel a Hotel Pelionban, mindennel nagyon meg voltunk elégedve, a számos szabadidős lehetőség közül mindet nem volt lehetőségünk kipróbálni. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt, az ételek változatosak, a szoba tiszta és jó kilátású volt.
Kiváló 2020. augusztus 23.a párjával járt itt
Étkezéseknél a pékáruk nemvoltak frissek. A választék bőséges volt.Nagyon finomak és sokféle étel volt. Szobánk a parkírozo felé volt, reggel hatkor amikor a személyzet megérkezett nagyon hangosak voltak. Amúgy jól éreztük magunkat.
Hunguest Hotel Pelion válasza
Köszönjük véleményét, akkor is, ha akad a pozitívok között negatív is. Vendégeink véleménye minden esetben fontos számunkra, hiszen mi is csak így tudunk fejlődni és minden igénynek lehetőségeinkhez mérten megfelelni
2020. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése Tapolcán belül is ideális. A szobáink tiszták, megfelelő méretű kényelmes szobák voltak, medencékre néztek de nem voltak zajosak. A személyzet kedves és segítőkész volt. A tisztasággal csak a szaunáknál található mosdókban volt pici kivetni való, de semmi komoly.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca a térképen
8300 TapolcaKöztársaság tér 10.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • Török fürdő (hamam) • csúszda • bioszauna • sóbarlang • aromakabin • thalasso terápia
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád