Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★

Három csillagos szálloda
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

A Hunguest Hotel Pelion legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion nyár (min. 3éj)
Pelion nyár
07.01-08.31.
Hotel Karos Spa Zalakaros - Élmény, mosoly, kikapcsolódás
Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

Kiváló 2020. július 12.barátokkal járt itt
Unokatestvéremmel voltunk(ilyen válasz lehetőség nem volt). Mindketten maximálisan meg voltunk elégedve. Sikerült kipihenni magunkat és kikapcsolódni. Az ételek változatosak voltak , gusztusosan tálalták a svédasztalt. A szálloda és fürdő is maximálisan tisztán volt tartva. Wifit nem használtuk
Hunguest Hotel Pelion válasza
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk tapasztalatait, örülünk, hogy kellemesen telt pihenése szállodánkban! Szeretettel várjuk vissza a jövőben is!
2021. március 17., Hotel Pelion, Hunguest Hotel Pelion
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. július 8.gyerekekkel járt itt
5 napot töltöttük a hotelben. Nagyon tetszett minden. Tisztaság volt mindenhol. A személyzet egytől egyig kedves volt. A szobák tágasak, klímásak, erkélyesek, az ágyak kényelmesek (331 és 333 szobák). Ablakaink a parkolóra néztek, de egyáltalán nem volt zaj, sem éjjel, sem nappal.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Medence/kertHunguest Hotel Pelion Tapolca - Medence/kertHunguest Hotel Pelion Tapolca - VendéglátásHunguest Hotel Pelion Tapolca - BelsőHunguest Hotel Pelion Tapolca - KörnyékHunguest Hotel Pelion Tapolca - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2020. február 8.barátokkal járt itt
Már többször voltam itt, s eddig mindig meg voltam elégedve. Sajnosnos most azért voltak problémák. A welness nem tetszett, tul sok vegyszervolt amedencekben, marta a bőrömet. Miután szóltam javult a helyzet,de még ma is kezelnem kell a bőröm. Ahhoz vagyok hozzászokva, hogy a termálvizet is naponta cserélik és nincs benne vegyszer. Amúgy mindennel elégedett voltam, de többé nem megyek.
Kiváló 2020. január 31.barátokkal járt itt
A SZÁLLODÁVAL NAGYON MEG VOLTUNK ELÉGEDVE. a RECEPCIÓN DOLGOZÓK, ELŐZÉKENYEK, KEDVESEK,a SZOBÁK TISZTÁK, RENDEZETTEK, AZ ÉTKEZÉS KIVÁLÓ, ÉS A WELLNES RÉSZLEG IS KIVÁLÓ. A szálloda nagyon jó helyen van. Nagyon tetszett a Tavas Barlang,kiváló a gyógybarlang,Nagyon tetszett a szauna részleg, nagyon udvariasak voltak a személyzet dolgozói-Összességéban elmondhatom, hogy nagyon kellemes 4 napot töltöttünk el.
Kiváló 2020. január 6.a párjával járt itt
Ami leginkább megragadott bennünket az a szolgáltatásaok mennyisége és minősége.A wellness részleg kiváló, minden igényt kielégítő. A szobák tiszták, a hotel elhelyezkedése kiváló. Tapolca pedig egy hangulatos kisváros.
2019. december 31.a párjával járt itt
A szállodai recepción kedvesek, segítőkészek voltak. A szaunamesteri felöntések nagyon nagy élményt szereztek, minden nap részt vettem, volt, hogy kétszer is! A wellness részleg kellemes volt, udvarias személyzettel. Az étkezések színvonala egy 4*-os szállodához képest inkább gyengének mondható.
Kiváló 2019. december 29.a párjával járt itt
Szeretném megosztani tapasztalatomat a Hotel Pelion - nal kapcsolatban. Általánosságban azt kaptuk amire számítottunk. Tiszta rendezett szoba, kellemes rendezett környezet, könnyű közlekedés. Ételek nagy választékban, mennyiségben. Ételek hőfoka nem mindig megfelelő. Programok jók, fürdőzési lehetőségek kiválóak.
Kiváló 2019. december 17.a párjával járt itt
A szoba, az étkezés, a személyzet, a fürdők - minden kifogástalan. Talán annyi negatívum, hogy a gyógybarlang vasárnap zárva, amit nagyon sajnáltunk.
Amint lesz rá lehetőségünk, visszatérünk!
2019. december 16.a párjával járt itt
Nagy élmény volt a gyógybarlang: örülünk, hogy le lehetett menni. Jó ötlet, hogy vasárnap 11-ig még reggelizni lehetett, de az nem esett jól, hogy mégis kezdtek mindent beszedni már 10 óra után: mégsem lehet 11-ig , hiába ezt írták ki? Eléggé lehallatszott felülről, ahogy futkároztak a gyerekek, este 11 után is.
Kiváló 2019. december 6.a párjával járt itt
A szállás, a kiszolgálás kitűnő volt. A parkolási lehetőség szintén. Az ételek finomak és változatosak voltak. Ennyi pozitívum mellett csak egy negatívumot említek. A pékáru nem volt friss! A kenyér másnapos, a péksütemény száraz.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca a térképen
8300 TapolcaKöztársaság tér 10.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • Török fürdő (hamam) • csúszda • bioszauna • sóbarlang • aromakabin • thalasso terápia
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád