Hunguest Hotel Pelion Tapolca ★★★

Három csillagos szálloda
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca
Hunguest Hotel Pelion TapolcaHunguest Hotel Pelion Tapolca

Hunguest Hotel Pelion Tapolca bemutatkozása

A Balaton-felvidék hangulatos kisvárosában, Tapolcán található a Pelion Szálloda, mely rendezvények lebonyolítására is kiválóan alkalmas. Gyógyászati részlegünk kezel reumatikus és légúti betegségeket. Közvetlen összeköttetést kínálunk a tapolcai gyógybarlanggal. Mindenkinek igazi felfrissülést kínál a wellness részleg.

A Hunguest Hotel Pelion legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció (min. 2 éj)
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion Pünkösd (min. 3 éj)
Pelion Pünkösd
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros

Hunguest Hotel Pelion Tapolca vélemények

Kiváló 2019. április 24.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szivélyes fogadtatás,kiváló medencék-est musorok-ami elfoglalta ugy a fiatalt mint az idosebb regerációt - étkezésnél ugyes kiszolgálás-finom ételek amibol mindenki tudott választani-ami nagyon tetszett,hogy ugy a kinti mint a benti lobby bár-kinti bufé lehetett kártyával fizetni vagy rá lehetett iratni a szobára -ugyanis a pénzautomata a 3 nap alatt nem mukodott-az egy kicsit hianyzott.
Átlagos 2019. április 2.barátokkal járt itt
A medencében szívesen elüldögéltünk volna, de nem volt elég meleg és legnagyobb meglepetésemre ülő alkalmatosság sem. Továbbá az erkély mintha kimaradt volna a felújításból. Se szék, se asztal. Ennek ellenére jól éreztük magunkat.
Kiváló 2019. március 30.a párjával járt itt
Tetszett,hogy elfoglalhattuk a szobát korábban mint 14 óra. Tisztaság érkezéskor kiváló. Két nappal később nem lett a szemetes ürítve,az utolsó nap előtt meg nem kértem már. A Wellness élmény medence egy napig (csőtörés)nem volt használható. Az étterem és a konya kiváló minden ízlett. Ha legközelebb foglalok Önöknél akkor az első emeletre nem!
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Medence/kert
2019. március 23.a párjával járt itt
A városon belül nincs kitáblázva merre is található a hotel. A reggelinél egyik nap sem sikerült megfelelően beállítani az ital automatát, vagy szinte szörpöt kaptunk, vagy egy ízesített vizet. A termál medence hőfoka többször nem volt megfelelő. A szobai légkondi nagyon hangos. Örültünk a centrifugának, a sok pihenő ágynak.
Kiváló 2019. március 18.a párjával járt itt
Pelionban kényelmes szoba ,tisztaság . Étkezés fenominális .Fűrdési lehetőség minden fajtája megtalálható .Személyzet nagyon segítőkész .Mindenkinek tudom ajánlani !
Kiváló 2019. február 25.a párjával járt itt
Már nem először töltöttünk hétvégét a szállodában. A környezet, a szálloda, a személyzet, a szobák ellátottsága kiváló. Az ételek, és a választék nagyon jó.
Kiváló 2019. február 4.a párjával járt itt
A recepció előtti rész tágas, ízléses berendezéssel. A szoba jól felszerelt, kicsit sok a bútor. A fürdőszoba szép, jól felszerelt. Az ellátás bőséges, változatos. A kültéri medence vize lehetne egy kicsit melegebb télen.
2019. január 21.csoporttal járt itt
A wellnessből hiányzott télen is egy úszómedence. Egyébkét a szolgáltatások megfelelőek voltak, sok csoportos program és az esti elfoglaltság is kielégítő volt. Ötlet: biliárdot ne lehessen 1 óránál többre foglalni, hogy legyen mindenkinek lehetősége játszani. 100 Ft-os érmék biztosítása hiányzott még a játékokhoz.
Kiváló 2019. január 19.a párjával járt itt
Elmondhatom, hogy a kedvenc szállodám lett. Mindennel meg voltunk elégedve, itt tartózkodásunk alatt. A szálloda nagyon tetszett, a személyzet kedves, egy nehéz nap után is segítőkész és mosolygós! Az ételek finomak és változatosak. A szoba kényelmes és tiszta. A wellness részleg szuper.
Kiváló 2019. január 7.barátokkal járt itt
A szállás kiváló. A SZEMÉLYZET KEDVES ÉS SEGÍTŐKÉSZ. Az ételek változatosak, és nagy választék volt. Bármilyen egyéni kérést teljesítettek. Megfelelő a szauna részleg. Nagyon tetszett a gyógybarlang. Van egy 8 főből álló társaságunk, akikkel járjuk az országot, ezért van összehasonlítási alapunk. Még ilyen nagy és szép szállódába nem voltunk.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca a térképen
8300 TapolcaKöztársaság tér 10.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • Török fürdő (hamam) • csúszda • bioszauna • sóbarlang • aromakabin • thalasso terápia
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár