Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal ★★★★★

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal
Andrássy Rezidencia Wine & Spa TarcalAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal
Andrássy Rezidencia Wine & Spa TarcalAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal

Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal bemutatkozása

Wellness szálloda és borhotel ötvözete az Andrássy Rezidencia Wine és Spa Tarcalon, Tokaj-Hegyalja történelmi borvidékének szívében. Az ötcsillagos wellness szálloda magas színvonalon kínálja a vendégeknek a borgasztronómiát, a spa-kényeztetést és a minőségi vendéglátást.

gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal - Napi árak reggelis ellátással
2026.04.30-ig
gróf Degenfeld Kastélyszálló Tarcal
Hotel Medián Hajdúnánás - All in one wellness csomag teljes ellátással
All in one wellness csomag teljes ellátással
Hotel Medián Hajdúnánás

- Wellness
- Tisztaság
- 5 fogásos menü minősége

- - -
- Egy 5 csillagos szállodában az, hogy nincs WiFi lefedettség, a TV-szolgáltatás minősége zavaros és a kávéautomatát mellőzve az ember kér egy presszót és ehhez fanyar arcot vág a kiszolgáló nincs igazán rendben.
- egy 5 csillagos hotelben legyen már Nutella a reggelinél
Kiváló 2016. június 26.a párjával járt itt
Nyertem egy nyereményjátékon a lehetőséget, hogy 3 napot ott tölthessünk. Egyszerűen csodálatos élmény volt. Ajánlanám azoknak, akik valóban egy wellness élménnyel szeretnének gazdagodni és esetleg sokáig spórolt pénzből ritkán juthatnak el egy ilyen helyre. Teljes mértékben megéri az árát. Kényelmes, nagyon szép szobák.
Kiváló 2016. május 17.a párjával járt itt
Közel a távolban. . . . . . . . . . . . . . ez lehet a mottója számomra ennek a kiváló paradicsomnak. Párommal 2 éjszakát töltöttünk el, meglepetésként, születésnapján, decemberben. Már a hely is varázslatos, ahogy felkapaszkodik az auto a kis dombra, ahol előtünik a modernek látszó, de mégis patinás épületarc, a kedves kis szoborral, ami nem is sejted, de már érzékelteti a repülést az időben, ami ott bent vár.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
A szállodába megérkezve úgy éreztük, hogy az idő lelassult. A rohanást teljesen magunk mögött tudtuk a zűrös évvel együtt. Ennél jobb évkezdetet elképzelni sem tudok. A kapun belépve a ház kellemesen hűvös fehérborával fogadtak minket. A szobák eleganciát és nyugalmat sugároztak.
Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - KörnyékAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - KörnyékAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - KörnyékAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - VendéglátásAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - VendéglátásAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - EgyébAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - VendéglátásAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Medence/kertAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Vendéglátás
Kiváló 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Iszonyatos szép napokat töltöttünk itt párommal. Gyönyörű csendes helyen van a hotel, ami maga is eszméletlenül tetszett. Nagyon bejönnek az ilyen régi felújított kúriák. A kaja nem vidéki egyszerű embereknek való szerintem akik "kolbászos kennyéren" nőttek fel de hozzá lehet szokni az Úri módhoz és az egyébként finom ételekhez.
Kiváló 2014. augusztus 26.a párjával járt itt
Tokajból mentünk át 2-en a 4. évfordulónk alkalmából a Rezidenciába egy 7 tételes borvacsorára. A vacsora felejthetetlen volt! Finom ételek, még finomabb borok, tökéletes tálalás, ízharmónia!
Kiváló 2013. szeptember 25.barátokkal járt itt
Wellnessezés céljából látogattunk a helyre! Tulajdon képpen ez egy török fürdő jellegű gyönyörűen kialakított a wellness részleg, gőzkabin,sókamra , szaunák,hideg-meleg vizes medencék ,minden megtalálható ! A személyzet kifejezetten kedves és odaadó! Mindenben segítségünkre voltak!
Andrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - WellnessAndrássy Rezidencia Wine & Spa Tarcal - Wellness
2013. szeptember 10.a párjával járt itt
Egyetértek az előttem szólókkal,remek a wellness részleg,bár mi nem kaptunk a szaunához lepedőt és személyzetet sem találtunk. A recepción lévő hölgyek nagyon kedvesek,segítőkészek voltak. A reggeli minősége és választéka nagyon jó volt. Szombat reggel zavaró volt,hogy a rengeteg vendég mellett egy hölgy rohangált,próbált lépést tartani a fogyasztással.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Kiváló 2013. augusztus 6.a párjával járt itt
Tarcal, ez a Tokaj szomszédságában fekvő község, bármilyen hihetetlen is, két nagyszerű hotelt is magáénak mondhat. Én az Andrássy Rezidenciát ismerem, ezzel kapcsolatosan van személyes benyomásom. Nos, sok wellnessben jártam már, de ez az egyik, ha nem a legjobb, amit láttam.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 53 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 119 feltöltött kép
Kiváló 2023. február 27.családjával járt itt
Átalakítás után nagyon szép lett ,a minőség nem változott.Kellemes zene a terekben, gyönyörű wellness,fiatalos személyzet,finom ételek.Jótt tett a változás a hotelnek.Hibátlan