Kemencés Fogadó Étterme Tardos

12.23-27.
Hotel Árpád Tatabánya

Kemencés Fogadó Étterme Tardos vélemények

Kiváló 2016. augusztus 23.barátokkal járt itt
Online foglaltunk szállást egy 11 fős társaság részére, ahol is több alkalommal étkeztünk is.
Flottul, olajozottan ment minden, a szállás, és az éttermi részben is.
Az ételek kiadósak, választékosak és finomak voltak, a kiszolgálás figyelmes, udvarias - de nem tolakodó - volt.
Nyugodtan merem ajánlani az arra járó idegennek is.
Szörnyű 2016. július 3.gyerekekkel járt itt
Felhívtuk az éttermet hogy vacsorázni szeretnénk 4személy. Mondták hogy esküvő lesz,de menjünk nyugodtan mert a teraszon van hely. Mikor odaértünk 30km-ről hosszas várakozás után megjelent a pincér és közölte hogy csak rántotthús és cigánypecsenye van. Megköszöntük és távoztunk. Nem azért autókáztunk 30 km-t hogy rántotthúst egyek.
Kiváló 2016. május 27.gyerekekkel járt itt
Egy véletlen folytán kerültük az étterembe de nem bántuk meg. Remek családias hangulat és rugalmas kiszolgálás, választékos és ízletes ételek nagyszerű áron. Nagyon szép környéken található. Játszósarok a gyerekeknek és napos terasz. Parkolási hely közvetlen az étteremnél. Szuper hely ajánlom mindenkinek. Biztosan visszatérünk még.
2016. május 19.a párjával járt itt
A Kemencés Fogadó az a hely ahol igazán pozitív hatásokat kaptunk a vacsora alkalmával! Csak egy véletlen folytán esett rá a választásunk,mert éppen útközben voltunk,de megéhezve, gondoltuk betérünk egy pár falatra. Nos ebből lett,hogy levesnek és fő ételnek sem tudtunk ellenállni!
Kiváló 2016. április 6.családjával járt itt
Kedvenc éttermünk, rendkívül családias. Itt mindig kedves,szívélyes a kiszolgálás és a figyelem, családias a hangulat és mennyeiek az ízek, amelyek közül alig lehet válogatni, mert minden nagyon,de nagyon finom és nagy ! ! ! ! Túlzás nélkül mondom a legjobb hely ! Csak pozitív véleményünk van .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 22.családjával járt itt
Màr többször voltunk itt,visszajàró vendègek lettünk,mindig nagyon finom èteleket kaptunk. A választèk,az adagok bőségesek,nem kell sokat vàrni az ètelekre. A személyzet segítőkèsz,udvarias. Szèp helyen van,tiszta. Szezonàlisan is vannak ètelek.
Kiváló 2016. január 3.barátokkal járt itt
Korábban is jártam már itt, ballagás utáni vacsorát tartották az étteremben a rokonaim. Most viszont a szilveszteri bulira érkeztünk Tardosra! Életem első bálja volt, mármint az év utolsó napján. Este 8 óra után érkeztünk, nagyon szépen feldíszített terem és asztal fogadott minket.
Kiváló 2015. április 5.gyerekekkel járt itt
Az étterem Tardos település központjában található. A néprajzi múzeumnak is beillő tágas térben hatalmas asztalokkal várják a betérőket. Kedves, mosolygós személyzet szolgálatkészen lesi a kívánságokat a változatos ételeket kínáló étlapból. A szárnyasoktól a sertés, marha, vad ételektől a hal ételekig mindenki találhat kedvére való ínyencséget és helyi specialitásokat egyaránt.
Kiváló 2014. szeptember 3.gyerekekkel járt itt
A falu közepén pontosan a templom mellett található ez az étterem cukrászda, pizzazó, lángosozó, nem is tudom minek nevezzem. A parkolóban egy repülő motor a figyelemfelkeltés. Bent nagy tágas tér, egyik oldalt cukrászda, másik oldalt étterem. Az étlapról látható, hogy kemencés ételeket is sütnek, de csak egy nap egy héten, sajnos nem akkor amikor mi voltunk.
Kemencés Fogadó Étterme Tardos - Étel/italKemencés Fogadó Étterme Tardos - Étel/italKemencés Fogadó Étterme Tardos - Étel/ital