Kemencés Fogadó Étterme Tardos

12.23-27.
Hotel Árpád Tatabánya

Kemencés Fogadó Étterme Tardos vélemények

Szörnyű 2016. július 3.gyerekekkel járt itt
Felhívtuk az éttermet hogy vacsorázni szeretnénk 4személy. Mondták hogy esküvő lesz,de menjünk nyugodtan mert a teraszon van hely. Mikor odaértünk 30km-ről hosszas várakozás után megjelent a pincér és közölte hogy csak rántotthús és cigánypecsenye van. Megköszöntük és távoztunk. Nem azért autókáztunk 30 km-t hogy rántotthúst egyek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. november 20.családjával járt itt
A napokban jártunk itt,hétvégén amikor is nehéz asztalt kapni ha nem foglalsz előre mert indig van valami rendezvény,esküvő. Délbe leültünk rendeltünk ,sok udvarias fiatal személyzet volt ami pozitív ,na meg a hely kialakítása sem utolsó ,szépen őrzik a hagyományokat,ízléses a belső tér és van egy óriási terasz is ami télen is használható.
2076
2021. november 24.egyedül járt itt
Jöttem kifelé valahonnan a Gerecséből, sokáig eléggé hányatott erdei utakon, egyszer csak kiértem egy nagy főútra, ami már nem a sorompókkal védett kátyús erdei kategóriába tartozik, esteledett is. Hirtelen ki volt írva, hogy balra Tardos, jobbra Süttő. . . jaj, mi legyen, melyikben lehet egy jót enni? Gyorsan döntöttem, legyen Tardos!
Kemencés Fogadó Étterme Tardos - Külső képKemencés Fogadó Étterme Tardos - Külső képKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - Étel/italKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - BelsőKemencés Fogadó Étterme Tardos - Belső
2019. december 3.családjával járt itt
Tardoson, a Kemencés Fogadóban mindig finomat, és sokat lehet enni. A kiszolgálás, a forgalom ellenére gyors, pontos, kedves! öten voltunk, és senkinek semmi kifogásolnivalója nem volt az ételekkel, italokkal, sőt még ezt-azt el is kellet csomagoltatnunk mert nem tudtuk egyszerre elfogyasztani. . . Mindenkinek bátran ajánlom a helyet! Asztalt erősen ajánlott időben lefoglaltatni. Máskor is fogunk menni!
2016. május 19.a párjával járt itt
A Kemencés Fogadó az a hely ahol igazán pozitív hatásokat kaptunk a vacsora alkalmával! Csak egy véletlen folytán esett rá a választásunk,mert éppen útközben voltunk,de megéhezve, gondoltuk betérünk egy pár falatra. Nos ebből lett,hogy levesnek és fő ételnek sem tudtunk ellenállni!
Kiváló 2023. május 21.barátokkal járt itt
Esős csütörtökön egy Tardos környéki kirándulás alkalmával tértünk be ebédelni. Nagyon hyngulatos hely. Rendkívül kedves személyzettel. Finom ls kiadós étkekkel. A saláta önkiszolgáló. Gyors kiszolgállás. A falakon a dekoráció nagyon ötletes. A trófeák között megtalálhatók régiségek, Szóval, aki arra jár, térjen be!
Kemencés Fogadó Étterme Tardos - EgyébKemencés Fogadó Étterme Tardos - EgyébKemencés Fogadó Étterme Tardos - EgyébKemencés Fogadó Étterme Tardos - EgyébKemencés Fogadó Étterme Tardos - EgyébKemencés Fogadó Étterme Tardos - EgyébKemencés Fogadó Étterme Tardos - EgyébKemencés Fogadó Étterme Tardos - EgyébKemencés Fogadó Étterme Tardos - Egyéb
Kiváló 2017. augusztus 2.a párjával járt itt
Rendkívül udvarias, kedves és figyelmes kiszolgálás, remek ételek jó áron, mindez csodaszép környezetben. Fantasztikus volt, megyünk még! :) Szép kártyát elfogadnak. A szoba, fürdőszoba tágas és tiszta, mindenben szívesen segítenek. Vendégszerető, figyelmes, mosolygós a személyzet (általam megismert) minden tagja!
Kiváló 2016. december 2.a párjával járt itt
Éppen esküvőre készültek, ezért a teraszon foglaltunk helyet, ami kicsit hűvös volt már, de nagyon hangulatos. A felszolgálók nagyon kedvesek voltak, az étel, amit rendeltünk pedig isteni. Itt tényleg kemencében készül minden, az étlapon annyi finomság volt, hogy nehéz volt választani. Az adagok nagyok, az árak alacsonyak. Még biztos visszajövünk ide!
Kemencés Fogadó Étterme Tardos - Étel/italKemencés Fogadó Étterme Tardos - Étel/ital
Kiváló 2016. október 31.családjával járt itt
Finom, bőséges ételek, kedves kiszolgálás, kellemes környezet, megfelelő ár-érték arány. A két személyes Gerecse tállal hárman nagyon-nagyon jóllaktunk! Nem először és garantáltan nem utoljára jártunk itt. Az étterem nagyon szép környezetben található. A környék a csodálatos erdőkkel, a közeli arborétummal remek kirándulóhely, akár autóval, akár gyalogosan érkezik az ember.
Kiváló 2016. október 19.a párjával járt itt
Egy barátom ajánlására mentünk a Kemencés fogadóba ebédelni.
Tiszta tágas szép környezet fogadott bennünket. A pincér egy régi vágású" úriember,nagyon gyorsan és udvariasan szolgált ki .
Az ételek nagyon finomak és bőségesek voltak. Nagyon jól laktunk,annyira tetszett,hogy azóta még egyszer visszamentünk ebédelni oda. Csak ajánlani tudom mindenkinek,remek hely!