Grill & Cocktails Tata Tata

Grill & Cocktails Tata Tata
2890 Tata, Tópart sétány 1.

Grill & Cocktails Tata Tata a térképen

Grill & Cocktails Tata Tata értékelése:

6. helyezett a 41 tatai étterem közül
148. helyezett Közép Dunántúlon - 789 étterem közül

H-CS 12:00-22:00
P-Szo 12:00-24:00
V 12:00-22:00
étterem, koktél bár, szórakozóhely, vendéglő
nemzetközi
Gösser, Edelweiss

Grill & Cocktails Tata Tata - vélemények, kritkikák

Grill & Cocktails Tata Tata vélemények

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 27.
Nagyon hangulatos étterem, közvetlenül a tatai Öreg-tó partján. Gyors, roppant udvarias, előzékeny kiszolgálás, az ételek nagyon finomak, és nagyon bőséges az italválaszték is. A kerthelyiségből szép kilátás a tóra. Az élőzene pedig felteszi az I-re a pontot. Egyetlen negatívum: a mi gyomrunk nagyobb adagokhoz szokott, így kissé drágállom a számunkra nem túl bőséges adagokat.

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 18.
Az ételek nagyon finomak, nagy a választék. A környezet is csodálatos. A tatai Öreg-tóra és a tópartra néznek az ablakok. Jó időben pedig a kerthelyiségből csodálhatjuk a tavat és környékét. A pincérek udvariasak, a kiszolgálás is figyelmes és gyors volt. Az árakat kissé magasnak találtam. Ennek ellenére mindenkinek ajánlom ezt a helyet,ha Tatán jár ne hagyja ki!

2014. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. június 28.
Barátságos gyors kiszolgálás finom ételek szuper koktélokkal kedveskedtek nekünk .Tata legszebb részén van, csodálatos kilátással, közvetlenül az Öreg - tó partján. A kiszolgálás kedves, figyelmes és gyors volt. Mindenkinek ajánlanám, aki egy romantikus vacsit vagy ebédet szeretne eltölteni természetes környezetben...

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 7.
Rengetegszer jártunk már a Grill Étteremben (kb. 30-szor), és mindig ugyanazt a magas színvonalat tapasztaltuk. Fantasztikus a hely, profi a kiszolgálás, az ételek mindig kifogástalanok, az ital választék hatalmas, és Tata legszebb részén van, csodálatos kilátással, közvetlenül az Öreg - tó partján. Mindenkinek csak ajánlani tudom, a legjobb tatai étterem!

2013. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. június 6.
Tiszta és hangulatos az ételek minősége és mennyisége kiváló. Igaz drága de a magas minőség adja. Mindenkinek ajánlanám, aki egy romantikus estét szeretne eltölteni természetes környezetben. . . A dolgozók rendkívül figyelmesek és mindig az alkalomhoz megfelelő asztalhoz visznek. A desszertjeik pedig nem csak megjelenésükben veszik le a lábáról az embert.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 13.
Nagyon hangulatos az étterem, a télikertből is olyan érzés van rossz idő esetén, mintha a parton ülnénk (csak nem fagy be a fenekünk :) A kiszolgálás kedves, figyelmes és gyors volt. Az ételek finomak lettek volna, de talán egy nagyon szerelmes napot fogtunk ki a szakácsnál, mert nagyon sósak voltak a feltálalt fogások.

2013. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos, barátságos étterem. Változatos étel és ital választék.
A konyhája kitűnő, remek ízvilággal rendelkező.
Az ott dolgozók rendkívülien udvariasak,kedvesek, gyorsak, figyelmesek!
Még ezen felül kiemelném azt a remek élő zenét, ami még jobban kidomborítja a hely kiválóságát! Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki Tatára érkezik.

Legnépszerűbb csomagok Tatán és környékén
Hotel Kiss
Tata
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szabadtéri medence használattal, 2 órás kerékpár használattal, masszázs-utalvánnyal, szórakozási lehetőséggel, internet elérhetőséggel
2021.05.31. - 2021.09.01.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.551,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, választható belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Aranykert Mobilház-Apartmanok
Vének
2021.05.10. - 2021.10.31.
Hotel Bellevue
5 nap/4 éjszaka 17.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg szauna világ használattal, esztergomi Vármúzeum belépővel, gyermekek részére minden délután uzsonnával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.16. - 2021.08.31.
Babaház
Bodajk
2021.04.19. - 2022.04.19.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.23.
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éttermi kedvezménnyel, parkolással,
2021.06.14. - 2021.09.05.

Szállodák Tata környékén
Vital Hotel Nautis Tata
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark Tata
A Hétkút Wellness Hotel & Lovaspark a 81-es főútról Mór felé kanyarodva közelítheti meg, a...
Abacus Business & Wellness Hotel Tata
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
1 éjszakás Romantikus Csomag (1 éjszaka)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)

Grill & Cocktails Tata TataX