Grill & Cocktails Tata Tata

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Grill & Cocktails Tata Tata vélemények

Kiváló 2015. június 30.a párjával járt itt
A kiszolgálás nagyon kedves, mosolygós felszolgálók. Kaptunk a sétál ajánlatot is, kihasználtunk. Gyors kiszolgálás, gyönyörű térítés és ízléses tálalás és nagyon finom ételek. Nem tudom, hogy ettem e valaha ilyen finomat. Illetve előre foglaltunk asztalt, hogy a teraszon biztosan legyen helyünk, ahonnan csodálatos a kilátás.
Gyenge 2015. május 21.családjával járt itt
Családommal jártunk az étteremben ! Az ételek elfogadható minőségben voltak ! Az adagok roppant kevés a nagy tányéron szinte elveszik ! Az ételek az adaghoz képest nagyon drága,a kiszolgálás sem az igazi ! Szag elszívó nem az igazi az étteremben a kiszolgálás elég erőszakos módon történik !
2015. február 27.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos étterem, közvetlenül a tatai Öreg-tó partján. Gyors, roppant udvarias, előzékeny kiszolgálás, az ételek nagyon finomak, és nagyon bőséges az italválaszték is. A kerthelyiségből szép kilátás a tóra. Az élőzene pedig felteszi az I-re a pontot. Egyetlen negatívum: a mi gyomrunk nagyobb adagokhoz szokott, így kissé drágállom a számunkra nem túl bőséges adagokat.
2014. szeptember 18.családjával járt itt
Az ételek nagyon finomak, nagy a választék. A környezet is csodálatos. A tatai Öreg-tóra és a tópartra néznek az ablakok. Jó időben pedig a kerthelyiségből csodálhatjuk a tavat és környékét. A pincérek udvariasak, a kiszolgálás is figyelmes és gyors volt. Az árakat kissé magasnak találtam. Ennek ellenére mindenkinek ajánlom ezt a helyet,ha Tatán jár ne hagyja ki!
Kiváló 2014. június 28., kollégákkal járt itt
Barátságos gyors kiszolgálás finom ételek szuper koktélokkal kedveskedtek nekünk .Tata legszebb részén van, csodálatos kilátással, közvetlenül az Öreg - tó partján. A kiszolgálás kedves, figyelmes és gyors volt. Mindenkinek ajánlanám, aki egy romantikus vacsit vagy ebédet szeretne eltölteni természetes környezetben...
Kiváló 2014. június 7.a párjával járt itt
Rengetegszer jártunk már a Grill Étteremben (kb. 30-szor), és mindig ugyanazt a magas színvonalat tapasztaltuk. Fantasztikus a hely, profi a kiszolgálás, az ételek mindig kifogástalanok, az ital választék hatalmas, és Tata legszebb részén van, csodálatos kilátással, közvetlenül az Öreg - tó partján. Mindenkinek csak ajánlani tudom, a legjobb tatai étterem! ! !
Kiváló 2014. június 6.egyedül járt itt
Tiszta és hangulatos az ételek minősége és mennyisége kiváló. Igaz drága de a magas minőség adja. Mindenkinek ajánlanám, aki egy romantikus estét szeretne eltölteni természetes környezetben. . . A dolgozók rendkívül figyelmesek és mindig az alkalomhoz megfelelő asztalhoz visznek. A desszertjeik pedig nem csak megjelenésükben veszik le a lábáról az embert. . .
2014. május 13.a párjával járt itt
Nagyon hangulatos az étterem, a télikertből is olyan érzés van rossz idő esetén, mintha a parton ülnénk (csak nem fagy be a fenekünk :) A kiszolgálás kedves, figyelmes és gyors volt. Az ételek finomak lettek volna, de talán egy nagyon szerelmes napot fogtunk ki a szakácsnál, mert nagyon sósak voltak a feltálalt fogások.
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
Hangulatos, barátságos étterem. Változatos étel és ital választék.
A konyhája kitűnő, remek ízvilággal rendelkező.
Az ott dolgozók rendkívülien udvariasak,kedvesek, gyorsak, figyelmesek!
Még ezen felül kiemelném azt a remek élő zenét, ami még jobban kidomborítja a hely kiválóságát! Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki Tatára érkezik.
Grill & Cocktails Tata Tata a térképen
2890 TataTópart sétány 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • koktélok • parkolási lehetőség • széles borválaszték • táncos hely
H-CS
P-Szo