Grill & Cocktails Tata Tata

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Grill & Cocktails Tata Tata vélemények

Kiváló 2024. február 25.a párjával járt itt
Így kell és lehet érdemesen és jól csinálni! Egy olyan hely, ahol nem csak gyönyörű a kilátás, de az ételek is nagyon finomak és ízletesek! A felszolgálók pedig odafigyelőek és kedvesek voltak velünk!
Grill & Cocktails Tata Tata - EgyébGrill & Cocktails Tata Tata - EgyébGrill & Cocktails Tata Tata - EgyébGrill & Cocktails Tata Tata - Egyéb
Kiváló 2023. október 29., kollégákkal járt itt
Az utolsó csapatépítőnket a főnökünkkel ott tarottuk és nagyon jól éreztük magunkat.
Hála a hangulatos étteremnek a kiszolgálásnak a finom ételeknek és italoknak.
Kiváló 2020. augusztus 26.a párjával járt itt
Nagyon romantikus helyen van az étterem, közvetlenül az Öreg tó partján, nyáron érdemes a teraszok egyikét választani, így az ebéd/vacsora elfogyasztása közben a tó szépségében gyönyörködni. A teraszokon minden asztal fölött napernyő van. Mi tegnap libacombot ettünk, fantasztikusan finom volt, ropogós. Jó az étel és italválaszték is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Péntek este párom lepett meg egy kellemes vacsival Tatán. Az idő éppen jó volt, már nem volt rettentően meleg, az asztalunk a tóra nézett, csodás volt a naplemente,élőzene szólt, az ételek nagyon finomak. A kiszolgálás gyors volt, az ételre sem kellett sokat várnunk.
Kiváló 2016. október 17.barátokkal járt itt
Az étterem az utcán elhaladva nem kelti fel az érdeklődést, mert nagyon egyszerű de szép a kinnézete. Beljebb lépve az étterem nagyon kellemes a környezet. A személyzet nagyon figyelmes, az étlap sokrétű, nem csak átlagos de liba(nagyon kevés helyen tartanak) és friss hal is szerepel az étlapon. Mi azért választottuk mert halat szerettünk volna fogyasztani.
Kiváló 2016. március 12.egyedül járt itt
Az étel: Nagyon jó, ízlésesen tálalt, és nem volt rossz, sőt finom volt. A kiszolgálás: Nem volt túlszínészkedve, ami fontos. Emellett minden tökéletes volt. Az idő: Az étel elkészítésének ideje nem két perc, de megéri várni. Az ár: Csak bő pénztárcával szabad jönni, mert drága mint a cián. De még így is megéri, mert nagyon finom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 19.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálás és az ételek minősége kifogástalan!Talán a személyzet egy kicsit túlbuzgónak hat,viszont legalább mindig "kéznél"van egy felszolgáló!Kedves és segítőkész a csapat,tökéletes a csapatmunka.
Több alkalommal is megfordultunk az étteremben és mindig elégedetten távoztunk!Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Kiváló 2015. augusztus 19.a párjával járt itt
Már többször jartunk itt barátokkal, utoljára a házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. Aki omlos medium steakre vágyik, hihetetlen ízvilággal kombinálva, az véletlenül se hagyja ki a helyet! Ahányszor csak tehetjük ellátogatunk ide. Profi kiszolgálás, tiszta, kellemes környezet, mesés panoráma és ami a legfontosabb olyan finom steak amilyet még nem kóstoltam. Alig várom a következő Rossini módra készült steak "randimat" :-)
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 28.családjával járt itt
Családommal jártunk a Grillben nem is olyan régen! Barátságosan fogadtak minket, majd kaptunk egy asztalt, ami a tóra nézett. Nagyon szép látvány volt, szeretünk ilyen környezetben egy jó ebédet elfogyasztani. Az ételek, mind finomak voltak és megfizethető áron teljesen jól laktunk! A desszertet egyszerűen imádtam, csak kár, hogy már nem fér belém több! :)
Kiváló 2015. június 30.a párjával járt itt
A kiszolgálás nagyon kedves, mosolygós felszolgálók. Kaptunk a sétál ajánlatot is, kihasználtunk. Gyors kiszolgálás, gyönyörű térítés és ízléses tálalás és nagyon finom ételek. Nem tudom, hogy ettem e valaha ilyen finomat. Illetve előre foglaltunk asztalt, hogy a teraszon biztosan legyen helyünk, ahonnan csodálatos a kilátás.
Grill & Cocktails Tata Tata a térképen
2890 TataTópart sétány 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • koktélok • parkolási lehetőség • széles borválaszték • táncos hely
H-CS
P-Szo