Roberto Cukrászda Tatabánya

Hotel Árpád Tatabánya - Napi árak reggelis ellátással
Hotel Árpád Tatabánya

Roberto Cukrászda Tatabánya vélemények

Átlagos 2021. november 21., kollégákkal járt itt
Kolléganőm választása volt a cukrászda, de megmondom őszintén már az első benyomásom az volt, hogy nekem ez a hely nem tetszik. A kiszolgálás érdekes volt, unott volt a hölgy nagyon. A fagyik és a sütik kinézetre gusztusosak voltak, de ízre nem nyerte el a tetszésünket. Nem hiszem, hogy vissza fogunk ide jönni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 40 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. szeptember 20.barátokkal járt itt
A város "falusi" de központi részén ,a főúton van a cukrászda. párszor voltunk ,probálgattuk ,de nem lett kedvenc ellentétben a másik helyi cukival(amit szinten értékeltem)Nem profik sajnos,kezdő, lelkesedés megvan,volt az látszik ,de nem a minőségre mennek. . . ez hosszutávon nem tudom mit eredménye majd nem is az én dolgom ezzel foglalkozni.
Kiváló 2017. július 23.családjával járt itt
Egyik közösségi oldalon találkoztunk a cukrászdával, nagyon megtetszett, szimpatikus volt képeken, játékokon keresztül. Nyaralásunk alkalmával felkerestük a helyet, hogy megkóstoljuk a fagyijukat és nem ért bennünket csalódás. Az adagok hatalmasak, az ízek finomak. A választék is nagy, mind a fagyik, mind a sütemények között.
Gyenge 2017. május 8.egyedül járt itt
A Fiam Londonból rendelt , anyák napi meglepetés tortát részemre, ami nagyon aranyos gesztus volt. A torta viszont ízetlen a tészta száraz, tiszta étel festék és szegény cukrász nem gyakorolta még a tortára való írást eleget, mert sajnos nem fért ki a rendelt szöveg, csak szorongva.
Viszont van a körtés-szilvás tortájuk, nagyon finom.
Átlagos 2017. május 3.a párjával járt itt
Mi telefonon adtuk le a rendelést először, kiszállítással kértük. Csak nem érkezett meg. Telefonálásunkra közölték, hogy nem viszik ki, mert körzeten kívül esik. Amikor felvették a címet ezt nem tudták? Én meg közöltem, hogy nem megyek be érte a városba. Erre kihozták, plussz 600 Ft-ért.
Gyenge 2016. december 30.gyerekekkel járt itt
Az előttem szólóval egyet kell értsek, sőt…
Szeretném hangsúlyozni, hogy sokszor jártunk már ebben a cukrászdában. December végén rendeltünk tortát, 24-i elvitelre. Már a kiszolgálásnál is az volt az érzésem, hogy szívességet tesznek nekem, hogy egyáltalán felveszik a rendelésem.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. november 23.a párjával járt itt
Tatabányán három említésre méltó cukrászda van, a Roberto az egyik. Annak ellenére, hogy nem igazán vagyok velük megelégedve még mindig itt a legjobb a süti. Sajnos az utóbbi években egyre hanyatlik a színvonaluk, és amellett hogy a sütik kisebbek lettek az áruk emelkedik. A pincérek szinte kivétel nélkül unottan és lassan szolgálják ki a vendégeket.
Kiváló 2016. január 26.barátokkal járt itt
A sütemények finomak és rendkìvül olcsóak.
A pultos hölgy nagyon aranyos volt bár még bele kell jönnie a dolgokba ,,
A kipakolás gusztusos volt legszivesebben az összeset megvettem volna, a dísztorták egyszerüen meseszépek :)
Kiváló 2015. december 8.barátokkal járt itt
A kedvenc helyem! Legyen szó fagyiról, süteményről vagy tortáról. . . messze a legjobbak-árban, minőségben és választékban! Annyi fajta fagyi van, hogy felnőtt létemre sem tudok választani, mindig vannak különleges és új ízek. A süteményből akkora a választék, mint másik 3-4 cukiban összesen!