Vadvirág Vendéglő Tatabánya
2800 Tatabánya, Táncsics Mihály u. 36.

Vadvirág Vendéglő Tatabánya a térképen

Vadvirág Vendéglő Tatabánya értékelése:

12. helyezett a 31 tatabányai étterem közül
352. helyezett Közép Dunántúlon - 826 étterem közül

étterem, szálláshely étterme, vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol
Rendezvényterem - max. 200 fő
EC/MC, Amex
carlsberg

Vadvirág Vendéglő Tatabánya bemutatkozása

Engedjék meg, hogy pár szóban bemutassuk Önöknek a Vadvirág Vendéglő & Panziót, amely már 1768-ban vendégfogadóként működött – elsőként a térségben. Az elmúlt 25 évben kitartóan fáradoztunk azon, hogy a tradíciókat megőrizve, a kor színvonalának megfelelő vendéglővé alakítsuk, ahová reményeink szerint mindenki szívesen tér vissza.

Éttermünkben három különböző helyiségben fogadjuk vendégeinket, így család, baráti összejövetelek esetén is biztosítani tudjuk a meghitt hangulatot. Céges rendezvények vagy esküvők számára 180 férőhelyes rendezvénytermünket ajánljuk, amely az étteremtől teljesen elkülönítve nyújt lehetőséget egy emlékezetes program lebonyolítására.

Panziónk gyönyörűen felszerelt szobáit csendes környezetben, a vendégfogadó udvarán, gerendás parasztházban alakítottuk ki. Vezeték nélküli ingyenes internetkapcsolattal, kamerával őrzött, zárt parkolóval és a kertben kialakított játszótérrel gondoskodunk a nyugodt pihenésről.

Úgy gondoljuk, a barátságos környezeten túl, egy étteremben a legfontosabb mégiscsak a jó konyha! Ennek szellemében elkészült fatüzelésű kemencénkben csülköt, kacsát, kenyeret és a híres házi sajtos és tepertős pogácsánkat sütjük – nyári grillteraszunkon pedig különleges hús- és halfogások készülnek.

H. Nagy Ferenc és családja

Vadvirág Vendéglő Tatabánya képei

Szállások Tatabánya városában
Wellness csomagok Tatabánya városában

Vadvirág Vendéglő Tatabánya vélemények

Mobilról küldte. | 2018. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. március 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokan voltak ottjártunkkor. Több vendég reklamált az extrém hosszú várakozási idő miatt. Nekünk olyan sokat nem kellett várnunk, kb. 70p alatt végeztünk 2 fogással. A rendelésünk felvétele után 20p-el derült ki , hogy halászlé már elfogyott. A 2 személyes tál adagja más helyekhez képest szerény volt, más kérdés, hogy levessel együtt így is jóllaktunk.

2015. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 18. - 4 látogató hasznosnak vélte
Családi ebéden jártunk itt, 5 főre foglaltunk asztalt. A "különteremben" (több asztal is van itt) kaptunk asztalt. Sajnos nagyon sötét volt és hideg is. Amikor kértük a pincért hogy kapcsoljon még fel villanyt, akkor mondta, hogy ez maximum világítás, a többi lámpa csak dísznek van. Nagyon kellemetlen volt így ebédelni, hogy alig láttunk valamit és hunyorogtunk végig.

2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Drága ételek, az adagok pedig eléggé kicsik az árhoz képest kétszer ekkorának kellene lenniük!! Lassú és nevetséges kiszolgálás, semmi tapasztalat és rutin nélkül dolgoznak össze-vissza, aki megfogja az hozza (pincérek)!! A pultnál szó szerint támaszkodva várták a fejleményeket!! hát soha többé nem megyek oda az biztos!!

Mobilról küldte. | 2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. december 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép, hangulatos étterem.
Az ételek és a kiszolgálás már kevésbé ilyen jó.
Az ételek minősége alul maradt az elvárttól, a kiszolgálás pedig lassú volt. -pedig alig volt vendég-

Mobilról küldte. | 2015. májusban járt itt
Értékelt: 2015. május 9.
Kívülről az épület és a környéke nem túl biztató. De belülről igen! Udvarias, kedves a kiszolgálás, finomak az ételek, köszönjük!
Tatabánya

2015. februárban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. március 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
A város szélén van ez az étterem panzió. Külső terasszal, játszótérrel, külön szobákkal, bár egyiket sem láttam télen, csak a belső néhány asztalos helyiséget. Pár asztal és néhány box. Menüs és étlap szerinti ételek vannak. Télen voltunk mint említettem, nem volt nagy a forgalom. Nyáron lehet ha kinyit a kerthelyiség és zene is van, meg grillezés, lehet, hogy magasabb pontszámot adtam volna.

2014. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 10. - 5 látogató hasznosnak vélte
Hazai ízek, barátságos vendéglátás a jellemző, itt mindenki igazán otthon érezheti magát. Nem hiszem, hogy egyszer is előfordulhat az, hogy valaki éhesen, és elégedetlenül távozik innen. Tán egy kicsit kiesik Tatabánya belvárosából, de ennek ellenére, ha jót akarok enni, idejövök Szárligetről is. Ajánlom mindenkinek !

2014. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 24.
Már többször jártam az étterembe egyszerüen fantasztikus! Ami engem megfogott,hogy házi ételek vannak és nem mü dolgok például a tészta házilag készült nagyon nagyon finom ,és izletes! A másik a személyzet mindenki kedves és aranyos segitökész! Mindenkinek csak ajánlani tudom és nem utolso sorban nem drága! Köszönöm nektek,hogy vagytok és remélem lesztek is!

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. március 5.
Tavaly decemberben itt ünnepeltük a névnapomat. Nagyon finom többfogásos ebédet fogyasztottunk. A teríték kifogástalan, tiszta, ízléses volt. A kiszolgáló személyzet nagyon udvariasan, készségesen végezte a dolgát. A desszert, a kávé különösen kiváló volt. Meglepően nagy tisztaság volt a latyakos időjárás ellenére. Mindenen látszott a jó gazda gondossága.

2013. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. május 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos szálláshely, a szobák tiszták, bár kicsit szűkösek. A környék csendes (kivéve a szomszédos templom harangját), bár ha éppen lakodalom van, az alvás kizárt! Az éttermi rész kiváló, a személyzet kedves és szolgálatkész. Átutazóban már többször direkt ide mentünk ebédelni/vacsorázni. A szállást igazán csak hét közben tudnám ajánlani, de az étterembe bármikor érdemes betérni!

Legnépszerűbb csomagok Tatabányán és környékén
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 6.248 - 9.600,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.22. - 2022.01.01.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, sportolási lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2021.03.31.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, hétvégén borkóstoló jeggyel, kávé és tea fogyasztással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, korai érkezéssel, parkolással
2020.09.24. - 2021.03.15.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2021.03.31.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.20. - 2021.03.31.
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szauna és fitneszterem használattal, karácsonyi vacsorával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 23.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, üdvözlő itallal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
Akár 1 éjszaka 15.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Aquasziget Élményfürdő és Wellness világ korlátlan használatával, játszóházzal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.09.27. - 2020.12.17.
Öreg-tó Hotel
Tata
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.21. - 2020.12.30.
Visegrád Vendégház
4 nap/3 éjszaka 7.995,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.11.28. - 2021.11.28.
Parti Sétány Vendégház
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 8.500 - 9.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2021.11.28.
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2-4 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.01. - 2020.12.31.

Szállodák Tatabánya környékén