Globall Hotel Telki ★★★★

2024.05.31-ig
Hotel Abacus Herceghalom

Globall Hotel Telki vélemények

Kiváló 2017. január 30.a párjával járt itt
Tökéletes helyszín teljes kikapcsolódásra, modern, kényelmes szoba, kiváló éttermi kínálat, tisztaság. A wellness minden igényt kielégítő. Nagyon színvonalas szálloda.
Kiváló 2017. január 18.a párjával járt itt
Egy ejszakat toltottunk a Global hotelben, es biztos vagyok benne, hogy visszaterunk.mindennel meg voltunk elegedve, a szemelyzet nagyon kedves, de kulon kiemelnem az ettermi szolgaltatast. Magyar szallodaban meg ilyen jot nem ettunk! Mindenkinek csak ajanlani tudom ezt a helyet.
2016. december 28.a párjával járt itt
Kedveljük e hotelt,hiszen visszajáró vendégek vagyunk, de a besoroláshoz mérten örültünk volna pl: cipő kanálnak, papír zsebkendőnek,a zuhanyban nem volt víznyomás,a szoba tisztasága kritikus!és derékfájást okozott az ágybetét minősége!S A
Kiváló 2016. december 27.barátokkal járt itt
Kissé nehezen találtuk meg a hotelt, a két reklám tábla, melyek útba igazítottak, jó helyen volt, csak túl kis méretűek. A hotel minden igényt kielégít, tiszta, jól felszerelt szobákkal. A személyzet udvarias, szolgálatkész. A wellnes rész csodás, nagy, hűvös vizű medencével. A karácsonyi programok igazi élménnyé tették az itt töltött 4 napot
Kiváló 2016. november 28.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk el kellemesen, kedvesemmel ebben az egyedi hotelben. A wellness pazar a személyzet kedves és udvarias. Az ételek finomak és bő a választék. Szoba az nagyon rendben volt. Nekem szemet szúrt azért két dolog, ami nem volt a szobában. Az egyik a cipőkanál a másik mondjuk nekem nem kellett, viszont aki az asztal sarkán nyitotta fel a sörét az örült volna egy sörnyitónak. Bátran merem ajánlom mindenkinek ezt a hotelt!
2016. november 19.a párjával járt itt
a szoba nagyon kényelmes olyan hiányzó kicsiségeket észleltünk mint ruhafogas,cipőkanál és kefe valamint akasztó lehetőség a fürdőszobában. A koszt egyenesen kiváló,ugyanígy a wellnes-itt hiányoltuk a helyszini több információt. Úgy érzékeltük,hogy a recepció alkalmazottai viselkedésében "érdektelen vendégek" voltunk.
Kiváló 2016. november 18.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, maximálisan elégedettek vagyunk a hotel szolgáltatásaival. Kitünő wellness, tiszta, modern környezet, finom ételek és maximálisan segítőkész személyzet. Gratulálok. Visszatérünk.
Kiváló 2016. november 4.gyerekekkel járt itt
Mi nagyszülők vagyunk, de a Papa nagyon szereti a meccseket és a magyar labdarúgást. A fiú unokával élvezték a műfüves pályát. A torna teremben is volt alkalmunk focizni, kézi labdázni. Az étteremben megismertettük az unokát a régi és jelenlegi híres focistákkal, a képük ott log a falon, ez már történelem volt.
Kiváló 2016. november 1.egyedül járt itt
Csendes, tökéletes a kikapcsolódásra. A szolgáltatásokban gazdag SPA rész és jól felszerelt edző terem remekül feltöltött. A választott csomagom a sok plusz szolgáltatással, ár érték arányban kiváló volt. Az ételek nagyon finomak voltak, a svédasztal gazdag. A személyzet figyelmességével változóan voltam megelégedve. Összességében csodás feltöltő napokat töltöttem a szállodában.
Kiváló 2016. október 15.a párjával járt itt
Csendes,nyugodt környék,szép és kulturált szállás. A személyzet készséges, barátságos. Az ételek finomak, a választék nagyszerű. A Wellness, nyitva tartása nagyon tetszett. Csodálatos 3 napot töltöttünk ott.