Kecskeköröm Csárda Tihany

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Kecskeköröm Csárda Tihany vélemények

Gyenge 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Ez az egyik legrégebbi étterem Tihanyban, de az egyik legrosszabb is. A pincérek hanyagok, kiborítják az ételt , elnézést sem kér. Gulyást rendeltünk, ami szerintünk nem sárgarépa leves. Bográcsban tálalták, ami a pincér kezében már kiborult, fél kiló sárgarépa , gyökér volt benne, s talán három darab hús.
Kiváló 2014. június 11.gyerekekkel járt itt
Hosszú hétvégét töltöttünk Tihanyba. Útközben megéheztünk és és a Csárda szinte hívogatott bennünket. Mivel babakocsival voltunk és észrevették a pincérek azonnal a segítségünkre siettek. A hely gyönyörű. A választott ételek bőségesek és finomak. A bodza szörppel nem tudtunk betelni! ! Mindenkinek ajánlani tudom! !
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. március 13.a párjával járt itt
Átlagos étterem, az egyetlen erénye, hogy jó helyen van. De ezzel ki is merül a pozitív felsorolás. Középszerű ételek, a kiszolgálás is hagy kívánnivalót maga után. Kissé olyan érzése van itt a vendégnek, hogy a célt már elérték azzal, hogy betért a vendég és fizetni fog, méghozzá nem is keveset, de azért már nem tesznek, hogy a vendég később vissza is akarjon térni.
Átlagos 2013. december 28.gyerekekkel járt itt
Családommal együtt jártunk Tihanyba és ültünkbe egy ebédre. Hangulatos hely, attól függetlenül, hogy a főútról nyílik. A felszolgálónk vicces volt, igaz kellet is, hiszen közel 45 percet vártunk a főételre (grill ételek). a levesek finomak voltak (húsleves+hagyma leves)a főételekkel sem volt gond. Az adagok nagyok és nincsenek túldíszítve. Nekünk tetszett.
Kiváló 2013. november 21.a párjával járt itt
Szeptember elején kirándultunk Tihanyban, és séta közben láttuk meg ezt a gyönyörű, virágokkal teli Csárdát, ami külsőre annyira megtetszett hogy nem is volt kérdés, hogy kipróbáljuk. A párommal ebédeltünk, én medvehagymakrém levest választottam, amit nem bántam meg, mert isteni volt, főételnek pedig a csárdatálat választottuk.
Kecskeköröm Csárda Tihany - Étel/italKecskeköröm Csárda Tihany - Étel/ital
Kiváló 2013. november 8.családjával járt itt
Családommal együtt jártunk Tihanyba és beültünk egy ebédre. Már a bejárat is igen kellemes volt. A finom illat és a rengeteg virág csalogatott be. A pincérek azonnal ajánlottak a gyerekeknek és nekünk felnőtteknek is saját specialitást. Ami igazán finom volt. De én leginkább arra finom kellemesen hűs bodza szörpre emlékszem amit addig iszogattunk amit az ételt vártuk.
Kiváló 2013. november 7.barátokkal járt itt
Nyár végén barátaimmal voltunk a Kecskeköröm Csárdába. Mivel baráti társasággal voltunk, és a forró melegben, jéghideg Hoegaarden belga sörrel csillapítottuk szomjunkat. Ami egy csárdában kihagyhatatlan finom pálinkával folytattuk az estét. Meg is alapoztuk a hangulatot. Étvágyunk is megnőtt.
2013. november 7.a párjával járt itt
Szomorúan olvasom a korábbi bejegyzéseket, és kicsit értetlenkedve állok a dolog előtt. . . . A környéken lakom családommal,és ahogy az időnk és pénztárcánk engedi néha kiruccanunk valami közeli vendéglőbe. Többször választottuk a csárdát, és bátran mondhatom,hogy semmiféle szörnyűséggel nem találkoztunk! Sőt!
Kiváló 2013. augusztus 16.a párjával járt itt
Nekünk tetszett a kiszolgálás és a kaja is fincsi volt. Egy hét alatt 3x voltunk mindig màs ételt próbáltunk ki és mind ízlett nekünk. A kiszolgálás szerintünk rugalmas volt sosem haltunk éhen mire megkaptuk az ételt! A limonádé istenkirály volt :) Bármikor szívesen visszatérnénk oda! Ha lesz alkalmunk jövőre is ellátogatunk enni oda!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
Szörnyű 2013. augusztus 16.a párjával járt itt
Rémálom! Az ételekre minimum egy órát kell várni. Közben magnóból szól a mulatós zene. Ha ezt túléled, akkor jön az étel. Halászlét rendeltem (1400-)
Gyakorlatilag ehetetlen volt, színre tégla narancssárga lötty, benne pár haldarabbal és töménytelen halcsonttal. A hozzá adott kenyér kemény volt.