Kecskeköröm Csárda Tihany

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Kecskeköröm Csárda Tihany vélemények

Szörnyű 2013. augusztus 5. járt itt
A pincérek túlvicceskedőek voltak, az ételre kb háromnegyed órát vártunk, hideg volt és nagyon zsíros. Ezt jeleztük a pincérnek, aki csodálkozott, hiszen szerinte sem a hús, sem a tócsi, sem pedig a gombaragu nem lehetett zsíros. . . A másik főétel a marhahús rágós és inas volt, nem olyanra sütötték, amilyenre kértük. A héjában sült krumplin föld íze érződött.
Szörnyű 2013. június 25.gyerekekkel járt itt
Tavaly nagyon meg voltunk elégedve így idén is visszatértünk, bár ne tettük volna! Az idén sem az ételek minősége sem a kiszolgálás köszönő viszonyban nem volt a tavalyival. Levendulás fogast kértem vajas burgonyával, gyenge, menza szint alatti ételt kaptam ami pangasius volt fogas helyett 2400. - forintért.
Szörnyű 2013. június 24.a párjával járt itt
Az étterem jól néz ki, nagyon autentikus, de az ételek és a kiszolgálás annál rosszabb. Átlagos, közepes forgalom mellett, 15 perc elteltével jöttek oda először hozzánk, majd kb. 50 perc múlva jött ki az étel. A halászlé ehetetlennek bizonyult, ugyanis a lé tele volt apró szálkákkal, halcsontokkal.