Pál Csárda Tihany

Pál Csárda Tihany bemutatkozása

„Tihany egyik legszebb pontján,
a Visszhang-domb árnyas útján,
vendégeit visszavárja,
már negyven éve a Pál Csárda. ”
A Balaton egyik legszebb pontján, a Tihanyi-félszigeten, a híres visszhangdomb közelében, a kálvária lábánál, egy hangulatos szőlőlugas árnyékában találják éttermünket.

Pilger Vendégház Tihany - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Pál Csárda Tihany vélemények

Átlagos 2017. június 23., üzleti partnerrel járt itt
47 év ide 47 oda, sajnos a kor már el járt pl: a wc-k felett. Hihetetlen büdös és ódivatú,és kifordúl met nem lehet megmaradni, és még kicsi is. Nem igazán költenek a helyre-vagy nem látszik, pedig kellenem mert jó helyen van és van hangulata is. Kevés az étel választék egy csárdához képest, levesekből 3-4 hal és csak egy erőleves kapható semmi más.
Gyenge 2016. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Ritkán járunk étterembe, éppen ezért a gasztronómiai élményen van ilyenkor a hangsúly. Érkezéskor a hely 80%-ban üres volt, az asztalokon foglalás nem volt feltüntetve. Ennek ellenére nem ülhettünk kényelmes asztalhoz, mivel ahhoz kevesen voltunk. Az ételektől sokkal többet vártam. Pontosan az otthon is elkészíthető verziót kaptuk.
Szörnyű 2021. szeptember 14.családjával járt itt
A hely a szőlőlugassal hangulatos, de csak a székeken van párna, a padokon nincs, nagyon kényelmetlen. Az étel minsősége olyan volt, mint a strandon egy büfében. Pincérnő szerint meg kellett volna kérdeznem,hogy a sajt mirelit-e. Szerintem egy 5 évtizedes múltra hivatkozó étteremben ez eszébe se jut az embernek. Nekem legalábbis nem.
Pál Csárda Tihany a térképen
8237 TihanyVisszhang u. 19.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • kisállat bevihető
magyar