Stég Pub & Pizzéria Tihany
8237 Tihany, Kossuth Lajos utca 18.

Stég Pub & Pizzéria Tihany a térképen

Szállások Tihany városában
Wellness csomagok Tihany városában

Stég Pub & Pizzéria Tihany vélemények

2020. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 9.
Kiválóak a pizzák, a gulyás leves kicsit drága volt, és hús sem volt sok benne. . . a hely nagyon hangulatos helyen van, a pincérek kedvesek voltak Az ételek frissek nem kellett sokat várni rájuk. A központ közepén van, az apátság alatt, nagyon tetszett a hely kialakítása. A tisztasággal sem volt probléma, annyi kellemetlenség volt, hogy a fal mellett hallani lehetett a szomszéd házból átszűrődő káromkodást.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Többször visszatértem már ide! Kedves, gyors kiszolgállás, nyugodt, családias környezet, és isteni lakoma, megfizethető árakon! Nagyon finom a csilis bab, a házi kenyérrel mellé! És a pizza is nagyon el van találva! Nem utolsó sorban a kávé is finom! Bár az asztalunkhoz közel nem volt konnektor, de a felszolgálló kolléga, azonnal a pultban töltőre tette a telefonunk!

2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 12.
Párommal és lányommal Tihanyban voltunk és miután megéheztünk erre az étteremre esett a választásunk! Meglepődve tapasztaltuk a pincér és a többi kiszolgáló személyzet udvariasságát,figyelmességét! Pedig már október eleje volt! Az elfogyasztott étel minősége,mennyisége kifogástalan volt! A sör és az üdítők hidegek voltak,ami jól esett abban a melegben!

2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 29.
Ha kedvező árakra vágyik valaki, annak talán kicsit húzós, bár a Balatonon, szezonban teljesen átlagosak az árai. A két felszolgáló lány vidám, kedves és udvarias, még úgy is, hogy épp csúcsforgalom volt ottjártunkkor. Nem kellett sokat várni, és az ételek már érkeztek is. Minden nagyon finom volt, kiadós adagokat adtak.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21.
Szeptemberben már nem sok hely volt nyitva Tihanyban, de ez az étterem még igen. A hely egy belső udvarból és egy kisebb fedett helyiségből áll, ami hangulatosan be is volt rendezve. A kiszolgálás rendben volt, az is gyanús, ha az ételeket túl hamar hozzák, de szerencsére nem kellet se sokat, se keveset várni rá. maguk az ételek finomak voltak.

Vitti TOP szállásértékelő
Vitti TOP étteremértékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18.
Kellemes hely Tihany központjában. Jó a konyhája, a velős pirítós is finom, bár talán kicsit több velő lehetne rajta. A z étterem és a mellékhelyiség is tiszta, erre nagyon figyelnek. A kerthelyiség kellemes, árnyékos, így a nagy hőségben is élvezhető az étkezés. A kiszolgálás jó, bár egy kicsit több mosoly beleférne a hölgyek részéről.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Szerettünk idejárni. Mindig sokan voltak. Hangulatos volt, finomak voltak az ételek. Most azonban kissé rossz szájízzel távoztunk. A halétel drága volt, nem is volt semmi íze, sokat kellett rá várni. Régebben mindig a velőspiritósukért jártunk hozzájuk, most az is szottyos kenyérből készült, alig lehetett elvágni. Egy darabig kihagyjuk.

Mobilról küldte. | 2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 12.
Nagyon klassz kis hely. Gyros tálat ettem ami nagyon bőséges volt. Gyors volt a kiszolgálás és az árak is normálisak. Minden fajta étel megtalálható az étlapon.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 31.
Párommal ebédeltünk itt egy májusi vasárnapon.
A kiszolgálás tökéletes az ételek finomak, és nagy adagot adnak, a hely nagyon hangulatos, a kiszolgálás gyors és az árak sem magasak. Egyszerűen tökéletes, és bár ezt nem láttam a neten, de kártyával is lehet fizetni.
Biztosan megyünk legközelebb is!
Csak ajánlani tudom.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 23.
Tihanyban járva tértünk be ebbe az étterembe. Garda fesztivál zajlott éppen, az étterem tele volt vendégekkel. A kiszolgálás és az ételek minősége megfelelő volt. Nem tudnék kiemelkedő pozitívumot és negatívumot sem említeni, egy átlagos vacsorát fogyasztottunk el itt a párommal.

Legnépszerűbb csomagok Tihanyban és környékén
Club Tihany Hotel
Tihany
2 nap/1 éjszaka 20.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással
2020.10.21. - 2021.10.31.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
3 nap/2 éjszaka 12.000 - 20.925,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastélylátogatással, nordic walkinggal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.12.22.
Klára Apartmanház
Tihany
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.12. - 2021.12.05.
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2020.12.05. - 2021.12.05.
Residence Konferencia és Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 29.383,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátás, fürdőköpeny bekészítéssel, élményfürdő használattal, wellness oázis használattal, szaunavilággal, gyermekjátszó használattal
2020.12.22. - 2020.12.27.
Equital Lovasudvar és Wellness Panzió
Nemesvita
4 nap/3 éjszaka 21.750,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
3 nap/2 éjszaka 24.102,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi műsorral, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes fürdőzéssel, romantikus vacsorával, egy pohár pezsgővel, wellness részleg és fitnesz terem használattal
2021.02.12. - 2021.02.14.
Kincsem Wellness Hotel
Kisbér
2 nap/1 éjszaka 9.950 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.20. - 2021.03.31.
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
Hotel Magyar Király
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna és fitnesz terem használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet eléréssel
2021.01.01. - 2021.02.28.
CE Plaza Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs- és koktélkuponnal, családbarát szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-FI internet eléréssel
2021.01.03. - 2021.12.23.

Szállodák Tihany környékén
Holiday Hotel Csopak Tihany
Karácsonyi csomag (min. 3 éj)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Stég Pub & Pizzéria TihanyX