4,6

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Stég Pizzéria & Étterem Tihany vélemények

Kiváló 2016. július 12.a párjával járt itt
Nagyon klassz kis hely. Gyros tálat ettem ami nagyon bőséges volt. Gyors volt a kiszolgálás és az árak is normálisak. Minden fajta étel megtalálható az étlapon.
Kiváló 2016. május 31.a párjával járt itt
Párommal ebédeltünk itt egy májusi vasárnapon.
A kiszolgálás tökéletes az ételek finomak, és nagy adagot adnak, a hely nagyon hangulatos, a kiszolgálás gyors és az árak sem magasak. Egyszerűen tökéletes, és bár ezt nem láttam a neten, de kártyával is lehet fizetni.
Biztosan megyünk legközelebb is!
Csak ajánlani tudom.
Stég Pizzéria & Étterem Tihany - Külső kép
Átlagos 2016. február 23.a párjával járt itt
Tihanyban járva tértünk be ebbe az étterembe. Garda fesztivál zajlott éppen, az étterem tele volt vendégekkel. A kiszolgálás és az ételek minősége megfelelő volt. Nem tudnék kiemelkedő pozitívumot és negatívumot sem említeni, egy átlagos vacsorát fogyasztottunk el itt a párommal.
2015. december 30.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes csalódás volt rendkívül kedves kiszolgálás,a pizzák ízletesek és laktatóak voltak. Nem érezhető hogy az ember Tihanyban van nem akartak lehúzni minket.Gyerekekkel élhető mert teljesen segítőkészek voltak. Még a kicsiknek általunk vitt bébiételt meg melegítették és szervírozták nekünk!
Kiváló 2014. december 1.barátokkal járt itt
Barátainkat várva felfedező útra indultam Tihany kihalt utcáin egy péntek este. Döbbenten tapasztaltam, hogy november közepén majdnem minden étterem zárva van este 8 után.
De itt megmentettek minket. Gyors, rugalmas, udvarias kiszolgálásban volt részünk. Az ételek bőségesek és finomak voltak.
Köszönjük!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. december 17.a párjával járt itt
A Fő utcáról nyílik a Stég Pub. Eltéveszteni sem lehet,már a kapuban a szembeötlik a velős pirítóst hirdető kis táblájuk. Annak, aki annyira oda van a velősért mint én, ez felhívás a keringőre. Ha velős pirítóst van lehetőségem kipróbálni, én egész biztos nem hagyom ki. Viszonyításként a füredi velős a mérce, és mondhatom, nem nagyon marad a színvonal alatta.
Kiváló 2013. november 1., kollégákkal járt itt
Tihanyban az Apátság alatt egy kis zugban bújik meg ez a kis hangulatos pizzéria, amelynek a pizzáit még nem sikerült megkóstolni, mivel a mennyi velős pirítósuk és a tócsnijuk, na meg a frissen sültek, közülük is a cigánypecsenye, eddig még nem engedett bepillantást a pizza választékukba.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2013. szeptember 19.a párjával járt itt
Egy téli, romantikus vacsora helyszíne volt az étterem. Az ételek minősége jó, bár a választék lehetne nagyobb, az árak elfogadhatóak. A kiszolgálás megfelelő, bár akkor éppen mi voltunk az egyetlen pár az étteremben, így a figyelem kicsit lankadt. De végül is megkaptuk az ételeket időben, a minőség jó volt. A hangulat meg amúgy is rajtunk múlt. :)
Kiváló 2013. szeptember 10.családjával járt itt
Nagyon kellemes kis hely, Tihany legmélyebb bugyraiban eldugva, de érdemes kicsit utánakeresgélni. Lényegében egy pizzériáról van szó, tisztes krimóétlappal, de minden frissen készül, és szépen, stílusosan is tálalják ki.