Kenguru Park Tiszaderzs

Kenguru Park Tiszaderzs
Kenguru Park TiszaderzsKenguru Park Tiszaderzs
Kenguru Park TiszaderzsKenguru Park Tiszaderzs

Kenguru Park Tiszaderzs bemutatkozása

A park kicsik és nagyok számára egyaránt tartogat meglepetéseket. Fő attrakciója egy sétány, ahol benett kenguruk között időzhetünk, selfizhetünk, akár le ülhetünk közéjük! A világ legnagyobb erszényes állataival is megismerkedhetünk, akik nem mások, mint a vörös óriáskenguruk.

Tisza-Tavi Isteni Vendégház Abádszalók - Napi ár
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park
80.820 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval

Kenguru Park Tiszaderzs vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 804 városban járt márFelfedező - 2548 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 50313 feltöltött kép
Kihagyható 2024. július 18.a párjával járt itt
Most mit kerteljek. . . édibédizhetnék is, hogy jaj má, milyen kis aranyos, cukorfalat állatkák. . . de nem, mert nemszeretem hely ez. Az is igaz, hogy a héten brutális kánikula volt, mármint magyar viszonyok szerint, szóval ez is hozzátett ehhez az egészhez. És ott vannak ezek a szerencsétlenek, én meg meg is néztem őket.
Kenguru Park Tiszaderzs - EgyébKenguru Park Tiszaderzs - EgyébKenguru Park Tiszaderzs - EgyébKenguru Park Tiszaderzs - EgyébKenguru Park Tiszaderzs - EgyébKenguru Park Tiszaderzs - EgyébKenguru Park Tiszaderzs - EgyébKenguru Park Tiszaderzs - EgyébKenguru Park Tiszaderzs - EgyébKenguru Park Tiszaderzs - EgyébKenguru Park Tiszaderzs - EgyébKenguru Park Tiszaderzs - EgyébKenguru Park Tiszaderzs - EgyébKenguru Park Tiszaderzs - BelsőKenguru Park Tiszaderzs - EgyébKenguru Park Tiszaderzs - EgyébKenguru Park Tiszaderzs - EgyébKenguru Park Tiszaderzs - Egyéb
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 83 városban járt márFelfedező - 102 helyen első értékelőNépszerű író - 989 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2024. június 30.a párjával járt itt
Tiszafüredi üdülésünk alkalmából kerestük fel az állatkertet, elég távol mindentől, de azért megtaláltuk. Nemrég nyílhatott meg, árnyas fák még nincsenek. A hirdetésekben az olvasható, hogy kenguruk között sétálhatunk, ez részben igaz. A nagy termetű vörös kenguruk azok el vannak zárva, a kisebb termetű benneth kenguruk csak egy szalaggal vannak elválasztva, de nem jöttek közel.
1960
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 84 városban járt márFelfedező - 107 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1960 feltöltött kép
Érdekes 2022. július 7.a párjával járt itt
Hogy a most elmúlt hétvégét Tiszaderzsen töltöttük, annak a levendulázáson kívül a másik fő oka az volt, hogy megnézzük a nemrég megnyílt Kenguru Parkot. Bár lelkünk mélyén tiltakozunk a vadállatok bezárva tartása és ilyetén körülmények között való mutogatása ellen, annyira szeretjük őket, hogy a megnézésükről mégsem tudunk lemondani.