Tisza Balneum Hotel Tiszafüred ★★★★

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
Tisza Balneum Hotel TiszafüredTisza Balneum Hotel Tiszafüred
Tisza Balneum Hotel TiszafüredTisza Balneum Hotel Tiszafüred

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred bemutatkozása

A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a négycsillagos Tisza Balneum Hotel Konferencia és Wellness központ. Vendégeinek kényelmes szobákat és apartmanokat, saját termálkútból táplálkozó fürdőt és wellness központot, valamint éttermet, rendezvényhelyszíneket, parkolót és sportolási lehetőségeket kínál.

A Tisza Balneum Hotel legnépszerűbb csomagjai

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással
2024.12.29-ig
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Nyárindító wellness pihenés (1 éjtől)
Nyárindító wellness pihenés (1 éjtől)
05.31-06.21.
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Tavaszi hétköznapok és hétvégék (1 éjtől)
Tavaszi hétköznapok és hétvégék (1 éjtől)
04.07-05.31.
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Húsvét (min. 1 éj)
Húsvét
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred vélemények

Kiváló 2018. február 27.a párjával járt itt
Voltunk már itt korábban is a feleségemmel akkor is elégedettek voltunk mindennel,a színvonal semmit nem romlott, sőt ! ! Az étterem mintha összébb ment volna picit. Vagy nem? Az ellátás pompás és bőséges, az elhelyezés kényelmes és tiszta,a személyzet segítőkész és profi, mindez gyönyörű környezetben.
Kiváló 2018. február 16.a párjával járt itt
A szálloda minimalista stílusa lenyűgöző: sok beépített fa, kő, rattan. Kedves fogadtatás a recepción, szép bekészítés, már megadta pihenésünkhöz az alaphangot. A személyzet tagjai közül akivel csak kapcsolatba kerültünk, az étteremtől a szobaasszonyig, mindenki mosolygós, közvetlen volt.
Kiváló 2017. november 15.a párjával járt itt
Kellemes pár napot (csüt,péntek éjt) töltöttünk a hotelben. Kedves személyzet, tisztaság, kényelmes szoba, jó wifi. Főleg csüt. -ön elegendő volt a wellness kapacitása. Úszási lehetőség télen nincs, az élménymedencében(minimál élményelem) voltak a gyerekesek,többiek a termálban. /Ami a legtágasabb/ A női öltözőben nem működött az egy hajszárító.
2017. október 4.barátokkal járt itt
A szálloda küllemében nagyon kellemes, a természetes szinek, anyagok nagyon el vannak találva. A szoba tökéletes, tágas volt, szép , tiszta fürdővel. Az ellátás szintén finom volt,változatos. A wellness részben a kinti medence nagyon frissítő volt. Szépen van kialakítva akülső környezete is. A benti wellnessrész viszont csalódást okozott.
Kiváló 2017. szeptember 11.a párjával járt itt
Nagyon kellemesen éreztük magunkat párommal a két nap alatt. Nagyon szép, nyugodt és romantikus a hotel környezete, és maga a hotel is. Az ételek kellemesek voltak és mindig akadt valami különlegesség az ételek sorában. A szoba csendes volt, nem lehetett hallani, hogy mások is jelen vannak a szállodában.
Tisza Balneum Hotel válasza
Kedves Evelin!

Köszönjük, hogy megtisztelte szállodánkat véleménye megosztásával!

Örömmel értesültünk róla, hogy szállodánk megfelelő helyszínt teremtett Önnek és kedves párjának itt tartózkodásuk során!

Szeretettel várjuk vissza Önöket!
2018. január 17., Nagy Levente, Tisza Balneum Hotel
Kiváló 2017. május 31.családjával járt itt
Családommal töltöttem a hotelben négy napot. Maximálisan meg voltunk elégedve a kiszolgálással. Minden minőségi volt, tiszta. A személyzet nagyon udvarias, segítőkész. A szoba tágas volt, a teraszról gyönyörű kilátás nyílt. Maximálisan sikerült kipihenni magunkat. Annyi negatívumot tudok csak felsorolni, hogy a teraszok fedését esős időre meg kéne oldani.
Kiváló 2017. május 15.barátokkal járt itt
Minden nagyon jó volt. Tetszett a szoba és a terasz,tiszta,kényelmes,nagyon jól felszerelt. Talán csak egy kis vízforraló hiányzott.Az étteremben kiváló étkeket fogyasztottunk,a wellness szolgáltatások is nagyon tetszettek.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
Kiváló 2017. május 2.a párjával járt itt
Kifogtuk a jó időt, igazi nyári időben töltöttünk itt 4 éjszakát, vagyis 5-t, mivel a tervezett napokat megtoldottuk még eggyel. A környezet csodás, kiválóan alkalmas a pihenésre. A környék sok látnivalót, kirándulási lehetőséget nyújt. Sétáltunk a kalandszigeten, a csónakáztunk a Tisza-tavon, és szinte egész napos programot nyújtott az Ökocentrum Poroszlón.
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - SzobákTisza Balneum Hotel Tiszafüred - SzobákTisza Balneum Hotel Tiszafüred - SzobákTisza Balneum Hotel Tiszafüred - KörnyékTisza Balneum Hotel Tiszafüred - VendéglátásTisza Balneum Hotel Tiszafüred - VendéglátásTisza Balneum Hotel Tiszafüred - Medence/kertTisza Balneum Hotel Tiszafüred - KörnyékTisza Balneum Hotel Tiszafüred - Környék
Kiváló 2017. január 28.a párjával járt itt
Igazán kellemes kis szálloda. Mi nem a szálloda részlegében, hanem a közelében lévő bungalóban voltunk elhelyezve. Nagyon tágas kis apartmanház. Nem veszített értékéből, hogy a wellnesst, és az éttermet pár lépéssel a szabadban kellett megtenni, mert télen a csodálatos táj, ezt feledteti.
Szörnyű 2016. december 13.a párjával járt itt
Kb. két éve láttam a Balneumot a neten és azóta szerettem volna eljutni hozzájuk. Végre elérkezett az idő egy kis karácsony előtti wellnessre. Fáradtan, de jó érzésekkel érkeztünk meg a hotelbe, mely tágas és kellemes megjelenésű. A szobánk egyszerű, de tiszta, ugyan láttuk a légkondis beázás nyomokat a plafonon, de ez minket most nem érintett decemberben.
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred a térképen
5350 TiszafüredHúszöles út 27.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • napozóterasz • thalasso terápia
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár