Tisza Balneum Hotel Tiszafüred ★★★★

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred
Tisza Balneum Hotel TiszafüredTisza Balneum Hotel Tiszafüred
Tisza Balneum Hotel TiszafüredTisza Balneum Hotel Tiszafüred

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred bemutatkozása

A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a négycsillagos Tisza Balneum Hotel Konferencia és Wellness központ. Vendégeinek kényelmes szobákat és apartmanokat, saját termálkútból táplálkozó fürdőt és wellness központot, valamint éttermet, rendezvényhelyszíneket, parkolót és sportolási lehetőségeket kínál.

A Tisza Balneum Hotel legnépszerűbb csomagjai

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Napi ár félpanziós ellátással
Napi ár félpanziós ellátással
2024.12.29-ig
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Nyárindító wellness pihenés (1 éjtől)
Nyárindító wellness pihenés (1 éjtől)
05.31-06.21.
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Helló Nyár! (min. 2 éj)
Helló Nyár!
06.21-08.24.
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - Tavaszi hétköznapok és hétvégék (1 éjtől)
Tavaszi hétköznapok és hétvégék (1 éjtől)
2024.05.31-ig
09.01-12.20.
Hotel Kapitány Sümeg

Tisza Balneum Hotel Tiszafüred vélemények

Kiváló 2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Voltam unokával családdal, meg csak úgy is. a hely valami gyönyörű, van kenujuk és kenus létemre olyan helyeken evezhettem ahol még soha, erdőben. Épp ott volt a tv stáb mint mert mint olvastam is, Európa 10 legszebb medencéje közé választották a Balneumét. Koszt kitűnő a személyzet kedves, tisztaság van, a svédasztalos ellátás gazdag jóízű.
Átlagos 2014. június 4.gyerekekkel járt itt
3 éjszakát töltöttünk az egyik apartmanban 2 kisgyerekkel. A berendezés tetszett, bár hiányoltam a mennyezet világítást és családbarát hotel lévén egy microhullámú sütő is jól jött volna ételt melegíteni a kisfiamnak. A vacsoránál az ételek nem voltak túl ízletesek és volt ami idő előtt elfogyott.
Kiváló 2014. március 1.a párjával járt itt
2 éjszakás wellnessre mentünk. Egy félreértés folytán keveredtem a neten a hotel honlapjára, melyet nem bántam meg. A szoba az egyszerűségével kifejezetten tetszett. Nincs padlószőnyeg, amit nagyon értékeltem. Szép barna padló, melyet sokkal jobban tisztán lehet tartani. Nekem hiányzott, hogy nincs a szobában "plafonvilágítás", de ez egy magánjellegű apróság.
Kiváló 2014. január 29.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt. Maximális megelégedettségünkre. A szoba, a wellness részleg kiváló. Az ellátás ugyancsak. A személyzetre sem lehetett semmi panasz, kedvesek, segítőkészek. Mivel télen voltunk itt, így a szabadban nem sok időt töltöttünk, de a korcsolyázási lehetőség nagyon tetszett.
Kiváló 2014. január 16.a párjával járt itt
A párommal töltöttünk itt 3 felejthetetlen napot. Bár a szálloda nagyon letisztult és egyszerű stílusu de ez minket nem zavart. A személytzet minden tagja nagyon kedves és bármilyen kérésünket szívesen teljesítették. Szerveztek utakat ami nagyon jó volt. Wellness részleg kics de tiszta. Örülök ,hogy ezt választottuk. Ha tehetjük biztosan elmegyünk még ide.
Kiváló 2013. december 28.a párjával járt itt
A szálloda rendkívül tiszta,egyszerű de kellemes berendezéssel,nagy teraszokkal. Az ételek bőségesek,nagyon ízletesek. A személyzet,segítőkész,udvarias,figyelmes. A wellness részleg,tiszta,igényesen kialakított. A hotelhez tartozik egy külön korcsolyapálya, érdemes saját korcsolyát hozni! A parkoló zárt,kamerával felszerelt! sokan voltak kisbabával is,hatalmas játszó szoba várja a kicsiket!
2013. december 28.kollégákkal járt itt
A környezet meseszép, aki kitalálta a szálloda helyét az érti is a dolgát. A szobák „egyszerűen” berendezettek, de szépek nem keltik a túlzsúfoltság érzetét, kicsit minimalista stílusú, de még sem talán a natúr hangulatot és a környezethez való idomulását próbálja kifejezni. (pl.
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred - VendéglátásTisza Balneum Hotel Tiszafüred - SzobákTisza Balneum Hotel Tiszafüred - SzobákTisza Balneum Hotel Tiszafüred - SzobákTisza Balneum Hotel Tiszafüred - BelsőTisza Balneum Hotel Tiszafüred - SzobákTisza Balneum Hotel Tiszafüred - SzobákTisza Balneum Hotel Tiszafüred - WellnessTisza Balneum Hotel Tiszafüred - WellnessTisza Balneum Hotel Tiszafüred - BelsőTisza Balneum Hotel Tiszafüred - BelsőTisza Balneum Hotel Tiszafüred - BelsőTisza Balneum Hotel Tiszafüred - BelsőTisza Balneum Hotel Tiszafüred - BelsőTisza Balneum Hotel Tiszafüred - BelsőTisza Balneum Hotel Tiszafüred - Belső
2013. december 11.a párjával járt itt
Tél Tiszafüreden! Egy hosszú hétvégét töltöttünk el ebben a hotelben még télen. A szoba kellemes,a személyzet kedves és segitőkész volt, a konyha nem a megszokott magyar ízeket vitte hanem meglepően modern volt, ami nekem nagyon tetszett. Amit azonban kiemelnék az a wellness azon belül is a masszázs, volt szerencsém kettőt is kipróbálni, megérte. Visszatérnék!
Kiváló 2013. december 11.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már ebben a szállodában, családdal, barátokkal, kettesben a feleségemmel. Remek kikapcsolódás, kényelmes udvarias vendéglátás fogadott. Megvan a környezet szépsége minden évszakban. Gyerekeknek rengeteg nyári kalandot tartogat a csónaktúra-tanösvény. A felnőttek remek helyi ételeket kóstolhatnak.
Kiváló 2013. október 13.a párjával járt itt
Az étel ízletes, bőséges. A személyzet figyelmessége, kedvessége minden igényt kielégítő, és ezzel együtt nem zavaró, nem terhes.
A főút forgalma a rossz alvókat kissé zavarhatja, de csak a szálloda egyes részein. A tó felőli oldal nyugalmas. Legközelebb így választunk.
A lényeg, hogy nem csalódtunk, kiváló négy napot töltöttünk el.
Tisza Balneum Hotel Tiszafüred a térképen
5350 TiszafüredHúszöles út 27.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • kozmetika • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • napozóterasz • thalasso terápia
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár