Parton Hotel Tiszakécske

6060 Tiszakécske, Fürdő u. 87.

Parton Hotel Tiszakécske a térképen

Wellness csomagok Tiszakécske városában

Parton Hotel Tiszakécske vélemények

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
4nap 3 éjszakát foglaltunk az élő Tisza közelében. Nem bántuk meg,bár a szúnyoginvázió szinte elviselhetetlen volt. A hotelről: kb annyit kaptunk amennyire számítottunk, nekünk tetszett. Az elhelyezkedése kiváló, a Tiszagátnál van és a fürdő közelében. A szobánk classic besorolás, de erkélyes volt aminek örültünk.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes szálláshely, a közös helyiségek és mellékhelyiségek kialakítása és tisztasága *5-ös, a szobák egyszerűek de tiszták, egyedül a fürdőszobák kifogásolhatóak - azokra ráférne egy felújítás. A személyzet kedves és udvarias, a reggeli-vacsora ugyan nem "Gundel" szintű, de ezért az árért ne is várjuk el. A házon belüli bowling, biliárd, csocsó, stb.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Április közepén jártunk párommal a Parton Hotel-ben. (3 nap,2 éjszaka)Személyzet kedves , segítőkész volt . Félpanziós ellátásnál a menü választásos vacsora kicsit egyszerű volt. (ettől függetlenül finom) A szállás kicsit csalódás volt számunkra. Tudtuk , hogy nem 5 csillagos szállodába megyünk . Ettől függetlenül jobbra számítottunk .

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19.
Tiszakécske üdülő övezete sokat fejlődőtt és visszafejlődőtt 20 év alatt. Elószór is buszjáratok hiján nehezen megközelithető lett. Megszünt a kisvasút, mely a gyerekek kedvence volt. Megszünt a tiszai sétahajózás is. Még nem főszezon lévén a bringóhintók és kerékpárok nem voltak bérelhető állapotban. A fürdő viszont gyönyörú lett, igaz még az sem müködött teljes pompájában.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 18.
A fürdő és a Tisza-part közelsége nagyon előnyös, főleg a nyári hónapokban. A recepciós hölgyek aranyosak, kedvesek, a tisztaság is makulátlan. A reggeli kitűnő volt mennyiségileg és minőségileg is, ez a vacsorára már nem annyira volt jellemző. Az előszobába elkelne egy kis asztalka két székkel, miáltal a tv-zés is kényelmesebb lenne.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A "hotel" klasszik szobája inkább egy munkásszállóra hasonlított, piszkos falak, máladozó és koszos bútorzat, sárdarabok a földön, ürüléktől és vizelettől mocskos wc, állandó csatornaszag és nem volt hűtő, ami alapvető szolgáltatás kellene
hogy legyen a mai világban. A fürdőszoba a wc-vel együtt talán
1,5 négyzetméter lehetett összesen.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 31.
Már nem Anna Panzió a neve, hanem Parton hotel v. hasonló. A fürdőhöz közeli táblát még nem cserélték le, az épületen viszont már nem szerepel az Anna név, így nehezen találtuk meg. Előzetes foglalás nélkül estünk be egy csütörtökön 1 óra körül érdeklődni, mivel a tiszakécskei termálfürdőben terveztünk tölteni 1-2 napot. /Amit nem bántunk meg, nagyon jó a fürdő.

2015. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 23.
Gyors kiszolgálás! Szép és tiszta szobák! Jó elhelyezkedése van a panziónak! Légkondícionáló van a szobákban! Van közös hűtő és micro! Kedvesek a tulajdonosok! Bowling pálya van a panzióban! Viszont nem hallható! Ajánlani tudom utazóknak, pihenni vágyóknak! Itt a pénzükért megkapják a megfelelő szolgáltatást! A fürdő és a Tisza part is közel van a panzióhóz!

Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 12.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
3-4 éjszaka 31.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, lángos parti forró teával és borral, ünnepi vacsorával és tombolával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 17.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Touring Hotel
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék levessel, csónak használattal, parkolással
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Tiszakécske környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Hétköznapi alföldi wellness (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

TiszakécskeX