Öreg Sváb Étterem Üröm
2096 Üröm, Budakalászi út 7.

Öreg Sváb Étterem Üröm a térképen

Öreg Sváb Étterem Üröm értékelése:

2. helyezett a 4 ürömi étterem közül
43. helyezett Budapest környékén - 835 étterem közül

H-P 12:00-22:00
Szo 12:00-24:00
V 12:00-21:00
borozó, étterem, bisztró, borpince, vendéglő
magyar, nemzetközi, sváb
grill ételek ...
Élőzene:
blues, cigányzene, jazz, rhythm&blues
Gépzene:
jazz, opera, szimfonikus
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, kerthelyiség, kisgyermekes családokat szívesen fogad, asztalfoglalási lehetőség ...
Különtermek:
Szervízdíj:
Visa, EC/MC
Edelweiss, Tuborg

Öreg Sváb Étterem Üröm bemutatkozása

Az Öreg Sváb Vendéglő az ősök iránti tiszteletből kapta nevét, a korabeli stílusban berendezett környezet a XX. század első évtizedeit idézi. Az ezerháromszáz köbméter faragott kővel beépített hatalmas pince terem kandallójában valódi tűz pattog. A panoráma teraszról festői kilátás nyílik a Hármashatár-hegy völgyeire, gyönyörködhetünk a Pilis hegység lankáin fekvő szőlő terülteken, ahonnan asztalra kerülnek a házunk saját termésű borai.

Az 1824-ben épült pince 1992-ben lett vendéglővé átalakítva. A régi vendéglátó hagyományokkal rendelkező családból származó tulajdonos maga kezeli a saját termésű szőlőből készült borait, de jó minőségű palackozott borokat is kínál a választékból. A múlt és a jelen az ételválasztékban is tetten érhető, hiszen vannak régi hagyományos ételek, melyek nosztalgiát ébresztenek a vendégekben, valamint a modern konyha követelményeit is követi az étlap. Kedves vendégeink szórakoztatásáról - kívánság szerint - zenészek is gondoskodnak.

Öreg Sváb Étterem Üröm képei

Öreg Sváb Étterem Üröm vélemények

Berkiné TOP egyébhely értékelő
2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 29.
Pilisi túráról hazafelé csoportosan étkeztünk itt. Szép idő volt, így a teraszon volt terítve, ami nagyon hangulatos. Húsleves és sült csirkecomb volt a rendelt menű. A húslevest 4 személyes tálban hozták, sok főtthússal, züldséggel, nagyon finom volt, és repetát is lehetett kérni. A csirkecomb rizzsel és salátával finom és nagy adag volt.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
Solymáron járva szerettünk volna ebédelni, de ott nem találtunk megfelelőt. Pest felé vezetve viszont megláttuk e csábító kerthelyiséget. Igaz, hogy éppen tatarozás volt az épületben, de a kerthelyiség szép panorámával és berendezésével rögtön hívogatott. Babgulyást és halászlét ettünk. Szép piros fazékban hozták az asztalhoz. Az íze nagyon finom volt és nagy adag.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érdemes volt kipróbálni ha már erre vezetett az utunk. Ebédeltünk, két fogást és desszertet, kb másfél óra volt, elfogadható egy étlapról választott, frissensültet is tartalmazó ebédhez.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kisfiammal tértem be . Nagyon tetszett a kiszolgálás a tulajdonos közvetlensége. Az étel pedig fantasztikus(menü! ! ! ). Nem volt gond nekik hogy menüt kértem este 6-kor,készséggel kiszolgáltak. Sok helyen az étlapon nincs ilyen étel mint itt menüben. Csak javasolni tudom,
A főnöknek meg ezúton is köszönöm a receptet. Ha erre járok biztos betérek.

2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. március 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Péntek esti családi vacsorára érkeztünk. Leültettek az alsó pincehelyiségbe, ahol rögtön valami helyi jammelő banda elkezdett játszani, amitől nem lehetett beszélgetni. A pincért megkérdezve megtudtuk, hogy közben a csendesebb részről elmentek páran, így átköltöztünk. Rendeltünk italt, Martini nem volt, a dupla vodka-kólából egy vodka valószínűleg hiányzott.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 11.
Nemrég tértünk be a vendéglöbe - az ittjártam. hu-ból merítve az ötletet, amit nem is bántunk meg - egy ebédre a feleségemmel. A pincér kedvesen fogadott és udvariasan. Igaz hogy a ebédre elég sokatt kellett várni, de megérte. Az ételek minöségével nagyon meg voltunk elégedve mint ahogy a mennyiségével is.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étterem rendkívül barátságos és hangulatos. Az ételek fantasztikusak, ízletesek és bőségesek. A kiszolgálás kifogástalan. A személyzet kifejezetten kedves, udvarias . . . és emlékeznek a vendégre! Ezt örömmel tapasztaltuk. Sőt! Még arra is emlékeztek, hogy amikor ott jártunk, mit fogyasztottunk. :-)
Mindenkinek szívből ajánlom, hogy ha arra jár, ezt ki ne hagyja!

Legnépszerűbb csomagok Ürömön és környékén
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 23.250,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2020.08.02.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness kuponnal, játszókuckó használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.02. - 2019.12.22.
Jagelló Business Hotel
2019.08.25. - 2019.11.23.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.963 - 15.794,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2019.11.09.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 8.866 - 12.561,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.12.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, társasjátékok, kártyajátékok, kültéri játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.05.02. - 2019.12.23.
Padláskincsek Vendégház
Nagybörzsöny
4 nap/3 éjszaka 11.667,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, állatsimogató, Vízimalom, templom belépőkkel, kisvasút jeggyel
2019.05.05. - 2019.09.30.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 25.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2019.12.29.

Szállodák Üröm környékén
Libra Hotel Üröm
Hotel Bellevue Üröm
Tó Wellness Hotel Üröm
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)
Indián nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval