Öreg Sváb Étterem Üröm

Öreg Sváb Étterem ÜrömÖreg Sváb Étterem Üröm
Öreg Sváb Étterem ÜrömÖreg Sváb Étterem Üröm
12 fotó

Öreg Sváb Étterem Üröm bemutatkozása

Az Öreg Sváb Vendéglő az ősök iránti tiszteletből kapta nevét, a korabeli stílusban berendezett környezet a XX. század első évtizedeit idézi. Az ezerháromszáz köbméter faragott kővel beépített hatalmas pince terem kandallójában valódi tűz pattog.
Tovább olvasom >>

2021.12.29-ig
Hotel Abacus Herceghalom
82.600 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Öreg Sváb Étterem Üröm vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. május 29., csoporttal járt itt
Pilisi túráról hazafelé csoportosan étkeztünk itt. Szép idő volt, így a teraszon volt terítve, ami nagyon hangulatos. Húsleves és sült csirkecomb volt a rendelt menű. A húslevest 4 személyes tálban hozták, sok főtthússal, züldséggel, nagyon finom volt, és repetát is lehetett kérni. A csirkecomb rizzsel és salátával finom és nagy adag volt.
5Tisztaság
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 92 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 68 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. december 1.családjával járt itt
Solymáron járva szerettünk volna ebédelni, de ott nem találtunk megfelelőt. Pest felé vezetve viszont megláttuk e csábító kerthelyiséget. Igaz, hogy éppen tatarozás volt az épületben, de a kerthelyiség szép panorámával és berendezésével rögtön hívogatott.
Babgulyást és halászlét ettünk. Szép piros fazékban hozták az asztalhoz.
Az íze nagyon finom volt és nagy adag.
Itt fényképeztem:
Öreg Sváb Étterem Üröm - Étel/italÖreg Sváb Étterem Üröm - Külső képÖreg Sváb Étterem Üröm - Külső képÖreg Sváb Étterem Üröm - Étel/ital
Még több kép (1 db) >>
2016. november 4.a párjával járt itt
Érdemes volt kipróbálni ha már erre vezetett az utunk. Ebédeltünk, két fogást és desszertet, kb másfél óra volt, elfogadható egy étlapról választott, frissensültet is tartalmazó ebédhez.
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
4Hangulat
4Ár / érték arány
4Tisztaság
Kiváló 2016. július 29.gyerekekkel járt itt
Kisfiammal tértem be .
Nagyon tetszett a kiszolgálás a tulajdonos közvetlensége.
Az étel pedig fantasztikus(menü! ! ! ).
Nem volt gond nekik hogy menüt kértem este 6-kor,készséggel kiszolgáltak. Sok helyen az étlapon nincs ilyen étel mint itt menüben.
Csak javasolni tudom,
A főnöknek meg ezúton is köszönöm a receptet.
Ha erre járok biztos betérek.
Köszi
Viszlát.
Gyenge 2016. március 12.családjával járt itt
Péntek esti családi vacsorára érkeztünk. Leültettek az alsó pincehelyiségbe, ahol rögtön valami helyi jammelő banda elkezdett játszani, amitől nem lehetett beszélgetni. A pincért megkérdezve megtudtuk, hogy közben a csendesebb részről elmentek páran, így átköltöztünk. Rendeltünk italt, Martini nem volt, a dupla vodka-kólából egy vodka valószínűleg hiányzott.
3Ételek / Italok
3Kiszolgálás
2Hangulat
3Ár / érték arány
4Tisztaság
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. október 11.a párjával járt itt
Nemrég tértünk be a vendéglöbe - az ittjártam. hu-ból merítve az ötletet, amit nem is bántunk meg - egy ebédre a feleségemmel. A pincér kedvesen fogadott és udvariasan. Igaz hogy a ebédre elég sokatt kellett várni, de megérte. Az ételek minöségével nagyon meg voltunk elégedve mint ahogy a mennyiségével is.
4Hangulat
Kiváló 2014. február 23.a párjával járt itt
Az étterem rendkívül barátságos és hangulatos. Az ételek fantasztikusak, ízletesek és bőségesek. A kiszolgálás kifogástalan. A személyzet kifejezetten kedves, udvarias . . . és emlékeznek a vendégre! Ezt örömmel tapasztaltuk. Sőt! Még arra is emlékeztek, hogy amikor ott jártunk, mit fogyasztottunk. :-)
Mindenkinek szívből ajánlom, hogy ha arra jár, ezt ki ne hagyja!
4Ár / érték arány
Öreg Sváb Étterem Üröm a térképen
2096 ÜrömBudakalászi út 7.
06 26 350 346
Szolgáltatások
• kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
Nyitva tartás
magyar, nemzetközi, vegetáriánus, sváb
Specialitás
grill ételek
Zene
Élőzene: blues, cigányzene, jazz, rhythm&blues
Gépzene: jazz, opera, szimfonikus
Különtermek