Hangulat Étterem és Panzió Vácrátót

Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

Hangulat Étterem és Panzió Vácrátót vélemények

Gyenge 2018. július 10.családjával járt itt
Mint sokan mások, mi is az Arborétum okán látogattunk erre, előtte viszont kerestünk egy áéttermet, hogy ne éhesen barangoljunk majd. A választás a közelben lévő Hangulat étteremre esett. Egyetlen vendég sem tartózkodott szombat délután az étteremben, ez kicsit aggodalomra adott okot, de közvetlen utánunk 2 pár is érkezett még.
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Átlagos 2018. január 21.barátokkal járt itt
Az arborétum megtekintése után itt szálltunk meg és miután eltérő véleményeket olvastunk az étteremről, így óvatosságból máshol ebédeltünk. De jól is tettük! A szép külső egy kicsit mást takar. Másnapra reggelit kértünk, így erről van véleményem. Bejelentkezéskor kérdezték, hogy mit reggeliznénk, mi virslit választottunk.
Átlagos 2017. augusztus 26.családjával járt itt
Egy Botanikus kerti sétánk után tértünk be a közelben lévő Hangulat étterembe egy korai vacsorára. A kert zárása előtt félórával érkeztünk, rajtunk kívül senki nem volt az étteremben és később az Arborétum zárása után sem érkezett senki. A hely tiszta és rendezett volt, kedves, előzékeny és gyors kiszolgálás, hangulatos környezet.
Kiváló 2017. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Előre készültünk a helyre, tájékozódtunk. Tudtuk, hogy meleg lesz a Botanikus Kert meglátogatása közben. A Hangulatban klímát ígértek és meg is kaptuk. Két felnőtt és két gyerek alkotja a családunkat. Nem könnyű olyan helyet találni, amivel mindenki elégedett. Ez ilyen volt. A kiszolgálás gyors és kedves.
Gyenge 2015. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Ebédidő és vasárnap lévén az arborétumból kijövet valami közeli helyet kerestünk. Az étterem a főúton helyezkedik el, parkolni az étterem bejáratánál, egy mellékutcában lehet. Ez rendben is volt. Első benyomás - hagyományos vidéki étterem. A kinti részen foglaltunk helyet, mivel elég kellemes idő volt.
Kiváló 2014. november 4.a párjával járt itt
Meg vagyok teljes mértékben elégedve az étellel,kiszolgálással,a családias hangulattal!!Bàtran tudom másoknak is ajànlani!!Üdv,Saci
Átlagos 2013. november 20.gyerekekkel járt itt
Többször szoktunk itt ebédelni, az egyszemélyes tálakkal 2 jóétvágyú ember jól lakik, finomak is, viszont desszertet ne kérjen az ember. . . . A tiramisut a fagyasztóból vették elő és fagyos volt. . . . . A somlói galuskánaknak köze nem volt a somlóihoz. . . A személyzet kedves,udvarias, a tisztaság is rendben volt, de pár évig biztos nem eszünk ott!