Laci Pince Csárda Vászoly

2024.10.13-ig
Balatontourist Strand-Holiday Kemping Balatonakali

Laci Pince Csárda Vászoly vélemények

Kiváló 2017. június 14.gyerekekkel járt itt
Anyák napján tértünk be ide a családommal és örültem, hogy megismerhettem ezt a helyet! Nagy halászlevesek vagyunk és sok helyen jártunk, nos ide hamarosan visszajövünk! A halászlé olyan amilyennek kell lennie, sűrű, tele mindenféle vízi jóval ;) , bográcsban. Jól laktunk.
Laci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Külső kép
Átlagos 2016. szeptember 24.a párjával járt itt
A helyet csak azért ajánlom mert a Balaton környékén a "Vendéglátás" mint olyan gyakorlatilag megszűnt, nincsenek sztenderd állandó jó színvonalat képviselő vendéglátó egységek, nincsenek jó magyar ételeket elkészíteni tudó szakácsok és nincsenek megfelelő jó minőségű húsok,és alapanyagok sem.
Kiváló 2016. augusztus 15.barátokkal járt itt
Esküvőnk után jöttünk ide vacsorázni. Két éve itt kértem meg párom kezét,ezért is döntöttünk úgy,hogy itt töltjük el az est egy részét. Barátokkal érkeztünk ,előre foglaltam asztalt. A választott étel mennyisége és minősége is kifogástalan volt. Ár érték arányban tökéletes. A pincérek segítőkészek voltak és udvariasak.
Kiváló 2016. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Magyaros ételek, gyors, udvarias kiszolgálás. Az étlap nem hosszú, ezért jól áttekinthető. A házi szörpök és a limonádék nagyon kellemesek a melegben. Az árnyékban elhelyezett asztaloktól gyönyörű kilátás nyílik a Balatonra. Fekvése miatt a legnagyobb melegben is majdnem mindig van hűsítő szellő.
Kiváló 2016. július 26.barátokkal járt itt
A csárda hozza a megszokott magyar konyha ízeit: nem akar más lenni, mint ami és ezt jól is csinálják.
Hagyományos ételek, jó ár/érték arányban.
Külön piros pont a házi szörp tálalása.
A limonádéjuk viszont lehetne karakteresebb, egyedibb.
A panoráma lenyűgöző. Kisgyerekes családoknak is jó hely, játszótérrel, pelenkázóval, etetőszékkel.
Kiváló 2016. április 1.a párjával járt itt
Feleségem kollégája hívta fel figyelmünket a Laci pincére. Habár kiesik a túristák által látható területről, de megéri idelátogatni. A csárda nem egy mostani építésű vendéglátohely és nem is tudom, hogy mi lehetett korábban, de nagyon jól csinálják a mostani tulajdonosok. Csodálatosak az ételek, melyekbe nem lehet belekötni.
Laci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - BelsőLaci Pince Csárda Vászoly - BelsőLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - EgyébLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Étel/italLaci Pince Csárda Vászoly - Külső kép
Kiváló 2015. június 11.a párjával járt itt
Párommal viszonylag rendszeresen látogatjuk Balatonudvariban a Laci-pincét. Szép és nyugodt környezetben helyezkedik el. Kiszolgálás és az ételek minősége megfelelő,csalódás nem ért itt bennünket. Ár-értékarány megfelelő. A kiszolgálásra sem volt panaszunk, figyelmes kiszolgálásban volt részünk.
Kiváló 2014. november 9.családjával járt itt
Ajánlom mindenkinek ezt a hangulatos éttermet, ahol nem csak a kilátásban gyönyörködhettünk, hanem az étel is kitűnő volt! Nyitás előtt pár perccel érkeztünk, de nagyon barátságos volt a fogadtatás, a kiszolgálás is gyors volt. A gyerkőcöknek egy kis játszótér szolgáltatta a "szórakozást" arra a kis időre, amíg várakoztunk az ebédre. A desszert és a limonádé is fantasztikus volt, csak dicsérni tudjuk! ! !
Laci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Külső képLaci Pince Csárda Vászoly - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű kilátás, és itt akkor sajnos vége is a pozitív dolgoknak. . . Megállt az idő, mintha a nyolcvanas években lennénk. Hiába a párna, a pad bizony kemény és kényelmetlen. Az ételek nem változtak az étlapon kb 30 éve. A telfölös uborkasaláta szerintük uborkasaláta+egy kanál tejföl. Mondom, hogy jó, de nem.
Kiváló 2014. augusztus 26. járt itt
Mi a párommal tegnap jártunk itt. Nagyon tetszett nekünk is! Gyönyörű kilátás,a kiszolgálás tökéletes, az árak megfelelőek, az étel mennyisége tisztességes és igényesen van tálalva. Itt kértem meg barátnőm kezét. 1 pohár pezsgőbe szerettem volna kihozatni az eljegyzési gyűrűt,de sajnos ezt nem tudták megoldani.