Laci Pince Csárda Vászoly
8245 Vászoly, Öreghegy Vászolyi út.

Laci Pince Csárda Vászoly a térképen

Veszprém
Zirc

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Most is, mint minden évben legalább egy alkalommal teszteljük a Laci pincét. A panoráma valami pazar. Szerencsénk volt, hogy találtunk egy helyet. A kiszolgálás hibátlan, az ételek is . . . . na meg az árak is. Persze ne sírjon az, aki báránycsülköt fogyaszt (én voltam az). Elegáns és nagyon finom a magyaros előétel. A desszertek is csodálatosak.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Szerettem volna foglalni asztalt mert hallottam, hogy nagyon felkapott hely. A hölgy aki felvette a telefont közölte nem lehet foglalni, mert érkezési sorrendben adják ki az asztalokat. Érkezésünkkor az étterem asztalainak a felére ki volt rakva, hogy "reserviert" és közölték nincs asztal. Ezért 1 órát utaztattam a családom! Nincs azaz étel amiért én idejönnék!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
A csárda kiváló elhelyezkedéssel, a teraszról varázslatos panorámával bír. Az ételek mennyisége pont megfelelő, az árak a balatoni vendéglátóhelyekhez hasonlóan magasak. A kiszolgálás kedves, ellenben a fiatalok kissé ügyetlenek. Összességében viszont elégedetten távoztunk, köszönhetően e hely miliőének valószínűleg még visszatérünk!

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Anyák napján tértünk be ide a családommal és örültem, hogy megismerhettem ezt a helyet! Nagy halászlevesek vagyunk és sok helyen jártunk, nos ide hamarosan visszajövünk! A halászlé olyan amilyennek kell lennie, sűrű, tele mindenféle vízi jóval ;) , bográcsban. Jól laktunk.

Sütő András TOP étteremértékelő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A helyet csak azért ajánlom mert a Balaton környékén a "Vendéglátás" mint olyan gyakorlatilag megszűnt, nincsenek sztenderd állandó jó színvonalat képviselő vendéglátó egységek, nincsenek jó magyar ételeket elkészíteni tudó szakácsok és nincsenek megfelelő jó minőségű húsok,és alapanyagok sem. Trendek vannak, ilyen-olyan divatosak, és legtöbbször drágák is.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
Esküvőnk után jöttünk ide vacsorázni. Két éve itt kértem meg párom kezét,ezért is döntöttünk úgy,hogy itt töltjük el az est egy részét. Barátokkal érkeztünk ,előre foglaltam asztalt. A választott étel mennyisége és minősége is kifogástalan volt. Ár érték arányban tökéletes. A pincérek segítőkészek voltak és udvariasak.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10.
Magyaros ételek, gyors, udvarias kiszolgálás. Az étlap nem hosszú, ezért jól áttekinthető. A házi szörpök és a limonádék nagyon kellemesek a melegben. Az árnyékban elhelyezett asztaloktól gyönyörű kilátás nyílik a Balatonra. Fekvése miatt a legnagyobb melegben is majdnem mindig van hűsítő szellő.

boogi TOP étteremértékelő
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 26.
A csárda hozza a megszokott magyar konyha ízeit: nem akar más lenni, mint ami és ezt jól is csinálják.
Hagyományos ételek, jó ár/érték arányban.
Külön piros pont a házi szörp tálalása.
A limonádéjuk viszont lehetne karakteresebb, egyedibb.
A panoráma lenyűgöző. Kisgyerekes családoknak is jó hely, játszótérrel, pelenkázóval, etetőszékkel.
Veszprém
Zirc

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Feleségem kollégája hívta fel figyelmünket a Laci pincére. Habár kiesik a túristák által látható területről, de megéri idelátogatni. A csárda nem egy mostani építésű vendéglátohely és nem is tudom, hogy mi lehetett korábban, de nagyon jól csinálják a mostani tulajdonosok. Csodálatosak az ételek, melyekbe nem lehet belekötni.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Párommal viszonylag rendszeresen látogatjuk Balatonudvariban a Laci-pincét. Szép és nyugodt környezetben helyezkedik el. Kiszolgálás és az ételek minősége megfelelő,csalódás nem ért itt bennünket. Ár-értékarány megfelelő. A kiszolgálásra sem volt panaszunk, figyelmes kiszolgálásban volt részünk. Mindenkinek ajánlani tudom aki a parti nyüzsgés után nyugodt környezetben szeretne étkezni.

Legnépszerűbb csomagok Vászolyon és környékén
Sante Hévíz
3 nap/2 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borbekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.03.30.
Koppányvölgy Gyermek-és Ifjúsági Tábor
Kőröshegy
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Panoráma Balatongyörök
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyertyafényes fürdőzéssel és romantikus büfévacsorával, fürdőköpeny bekészítéssel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Hotel Ovit
2 nap/1 éjszaka 9.855,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.17. - 2020.04.09.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2 nap/1 éjszaka 8.250 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.17. - 2020.12.31.
Tokajer Wellness Panzió
2021.01.17. - 2020.01.17.
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Caesar Panzió
Pápa
2 nap/1 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Prémium Hotel Panoráma
4 nap/3 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Ács Apartman
8 nap/7 éjszaka 3.700 - 4.350,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.01.17. - 2020.12.31.
Mária Hotel
Balatonmáriafürdő
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, disznótorossal, farsangi vacsorával és zenével
2020.02.21. - 2020.03.22.
Lotus Therme Hotel & Spa
3 nap/2 éjszaka 31.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, pezsgő és meglepetés szobai bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.01. - 2020.02.29.

Szállodák Vászoly környékén
Palace Hotel  Vászoly
Hunguest Hotel Pelion  Vászoly
Hotel Yacht Wellness & Business Vászoly
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Balatoni évindító (min. 2 éj)

Laci Pince Csárda VászolyX