Laci Pince Csárda Vászoly
8245 Vászoly, Öreghegy Vászolyi út.

Laci Pince Csárda Vászoly a térképen

Wellness csomagok Vászoly városában

Laci Pince Csárda Vászoly vélemények

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ajánlásra foglaltunk asztalt. Nem bántuk meg. Aki teheti látogassa meg. Balatoni viszonylatban nem drága, de kiadós ételek és fenséges ízek. A fogadtatás átlagon felüli, humoros kedves kiszolgálás jó hangulat. A kilátás felejthetetlen, az ételek ízre kimagaslóan jók, legalább is a csülök és a töltött karaj. Itt nincs szervízdíj mint máshol.

2020. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 17.
Tegnap, augusztus 16-án ünnepeltük 16-an egy családtagunk születésnapját a Laci Pince Csárdában. Most jártam ott először, s mondhatom, lenyűgözött a hely hangulata és a táj szépsége is. A Csárda hosszú ottlétünk ideje alatt végig telt házzal üzemelt. Rengeteg vendég érkezett folyamatosan, hogy egyen-igyon egy jót.
Veszprém
Zirc

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Most is, mint minden évben legalább egy alkalommal teszteljük a Laci pincét. A panoráma valami pazar. Szerencsénk volt, hogy találtunk egy helyet. A kiszolgálás hibátlan, az ételek is . . . . na meg az árak is. Persze ne sírjon az, aki báránycsülköt fogyaszt (én voltam az). Elegáns és nagyon finom a magyaros előétel. A desszertek is csodálatosak.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Szerettem volna foglalni asztalt mert hallottam, hogy nagyon felkapott hely. A hölgy aki felvette a telefont közölte nem lehet foglalni, mert érkezési sorrendben adják ki az asztalokat. Érkezésünkkor az étterem asztalainak a felére ki volt rakva, hogy "reserviert" és közölték nincs asztal. Ezért 1 órát utaztattam a családom! Nincs azaz étel amiért én idejönnék!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
A csárda kiváló elhelyezkedéssel, a teraszról varázslatos panorámával bír. Az ételek mennyisége pont megfelelő, az árak a balatoni vendéglátóhelyekhez hasonlóan magasak. A kiszolgálás kedves, ellenben a fiatalok kissé ügyetlenek. Összességében viszont elégedetten távoztunk, köszönhetően e hely miliőének valószínűleg még visszatérünk!

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Anyák napján tértünk be ide a családommal és örültem, hogy megismerhettem ezt a helyet! Nagy halászlevesek vagyunk és sok helyen jártunk, nos ide hamarosan visszajövünk! A halászlé olyan amilyennek kell lennie, sűrű, tele mindenféle vízi jóval ;) , bográcsban. Jól laktunk.

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A helyet csak azért ajánlom mert a Balaton környékén a "Vendéglátás" mint olyan gyakorlatilag megszűnt, nincsenek sztenderd állandó jó színvonalat képviselő vendéglátó egységek, nincsenek jó magyar ételeket elkészíteni tudó szakácsok és nincsenek megfelelő jó minőségű húsok,és alapanyagok sem. Trendek vannak, ilyen-olyan divatosak, és legtöbbször drágák is.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
Esküvőnk után jöttünk ide vacsorázni. Két éve itt kértem meg párom kezét,ezért is döntöttünk úgy,hogy itt töltjük el az est egy részét. Barátokkal érkeztünk ,előre foglaltam asztalt. A választott étel mennyisége és minősége is kifogástalan volt. Ár érték arányban tökéletes. A pincérek segítőkészek voltak és udvariasak.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10.
Magyaros ételek, gyors, udvarias kiszolgálás. Az étlap nem hosszú, ezért jól áttekinthető. A házi szörpök és a limonádék nagyon kellemesek a melegben. Az árnyékban elhelyezett asztaloktól gyönyörű kilátás nyílik a Balatonra. Fekvése miatt a legnagyobb melegben is majdnem mindig van hűsítő szellő.

boogi TOP szállásértékelő
boogi TOP étteremértékelő
boogi TOP egyébhely értékelő
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 26.
A csárda hozza a megszokott magyar konyha ízeit: nem akar más lenni, mint ami és ezt jól is csinálják.
Hagyományos ételek, jó ár/érték arányban.
Külön piros pont a házi szörp tálalása.
A limonádéjuk viszont lehetne karakteresebb, egyedibb.
A panoráma lenyűgöző. Kisgyerekes családoknak is jó hely, játszótérrel, pelenkázóval, etetőszékkel.

Legnépszerűbb csomagok Vászolyon és környékén
Astoria Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2021.05.12. - 2022.05.12.
Aura Hotel
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 17.760 - 40.046,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, fillup szobai szolgáltatásokkal, fürdőköpeny bekészítéssel, internettel
2021.05.20. - 2021.12.23.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 16.995 - 39.655,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekmedence és játszóház használatával, sport és szabadidős szolgáltatásokkal, elektromos autó töltő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2022.01.01.
Hotel Platán
Zamárdi
2 nap/1 éjszaka 7.700 - 16.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kültéri medencével, parkolással, játszótérrel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.30. - 2021.09.25.
Ipoly Hotel Boutique Rooms & Suites
Balatonfüred
2 nap/1 éjszaka 18.456 - 75.740,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, internet elérhetőséggel, parkolással
2021.05.23. - 2021.09.03.
Hotel Villa Classica
Pápa
2 nap/1 éjszaka 14.400 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2022.06.30.
Erdőalja Vendégház
Jásd
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.12. - 2021.12.31.
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
4-6 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, játszókuckó használatával, parkolással
2021.07.09. - 2021.09.05.
Kék Villa Apartmanház
3 nap/2 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, kedvezményes Tófürdő belépővel, Garai pí víz fogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.06.15.
Napsugár Kemping és Panzió
Fonyód
2 nap/1 éjszaka 6.038 - 12.938,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.12. - 2022.05.12.
Hotel Ovit
4 nap/3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, limonádé kuponnal, választható programmal, parkolással
2021.06.26. - 2021.08.31.
Prémium Hotel Panoráma
3-6 éjszaka 26.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2021.07.02. - 2021.08.22.

Szállodák Vászoly környékén
Holiday Hotel Csopak Vászoly
Gyógyüdülés tójeggyel (min. 5 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

Laci Pince Csárda VászolyX