Laci Pince Csárda Vászoly
8245 Vászoly, Öreghegy Vászolyi út.

Laci Pince Csárda Vászoly a térképen

Veszprém
Zirc

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most is, mint minden évben legalább egy alkalommal teszteljük a Laci pincét. A panoráma valami pazar. Szerencsénk volt, hogy találtunk egy helyet. A kiszolgálás hibátlan, az ételek is . . . . na meg az árak is. Persze ne sírjon az, aki báránycsülköt fogyaszt (én voltam az). Elegáns és nagyon finom a magyaros előétel. A desszertek is csodálatosak.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 22.
Szerettem volna foglalni asztalt mert hallottam, hogy nagyon felkapott hely. A hölgy aki felvette a telefont közölte nem lehet foglalni, mert érkezési sorrendben adják ki az asztalokat. Érkezésünkkor az étterem asztalainak a felére ki volt rakva, hogy "reserviert" és közölték nincs asztal. Ezért 1 órát utaztattam a családom! Nincs azaz étel amiért én idejönnék!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
A csárda kiváló elhelyezkedéssel, a teraszról varázslatos panorámával bír. Az ételek mennyisége pont megfelelő, az árak a balatoni vendéglátóhelyekhez hasonlóan magasak. A kiszolgálás kedves, ellenben a fiatalok kissé ügyetlenek. Összességében viszont elégedetten távoztunk, köszönhetően e hely miliőének valószínűleg még visszatérünk!

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Anyák napján tértünk be ide a családommal és örültem, hogy megismerhettem ezt a helyet! Nagy halászlevesek vagyunk és sok helyen jártunk, nos ide hamarosan visszajövünk! A halászlé olyan amilyennek kell lennie, sűrű, tele mindenféle vízi jóval ;) , bográcsban. Jól laktunk.

Sütő András TOP étteremértékelő
2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A helyet csak azért ajánlom mert a Balaton környékén a "Vendéglátás" mint olyan gyakorlatilag megszűnt, nincsenek sztenderd állandó jó színvonalat képviselő vendéglátó egységek, nincsenek jó magyar ételeket elkészíteni tudó szakácsok és nincsenek megfelelő jó minőségű húsok,és alapanyagok sem. Trendek vannak, ilyen-olyan divatosak, és legtöbbször drágák is.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15.
Esküvőnk után jöttünk ide vacsorázni. Két éve itt kértem meg párom kezét,ezért is döntöttünk úgy,hogy itt töltjük el az est egy részét. Barátokkal érkeztünk ,előre foglaltam asztalt. A választott étel mennyisége és minősége is kifogástalan volt. Ár érték arányban tökéletes. A pincérek segítőkészek voltak és udvariasak.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 10.
Magyaros ételek, gyors, udvarias kiszolgálás. Az étlap nem hosszú, ezért jól áttekinthető. A házi szörpök és a limonádék nagyon kellemesek a melegben. Az árnyékban elhelyezett asztaloktól gyönyörű kilátás nyílik a Balatonra. Fekvése miatt a legnagyobb melegben is majdnem mindig van hűsítő szellő.

boogi TOP étteremértékelő
2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 26.
A csárda hozza a megszokott magyar konyha ízeit: nem akar más lenni, mint ami és ezt jól is csinálják.
Hagyományos ételek, jó ár/érték arányban.
Külön piros pont a házi szörp tálalása.
A limonádéjuk viszont lehetne karakteresebb, egyedibb.
A panoráma lenyűgöző. Kisgyerekes családoknak is jó hely, játszótérrel, pelenkázóval, etetőszékkel.
Veszprém
Zirc

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Feleségem kollégája hívta fel figyelmünket a Laci pincére. Habár kiesik a túristák által látható területről, de megéri idelátogatni. A csárda nem egy mostani építésű vendéglátohely és nem is tudom, hogy mi lehetett korábban, de nagyon jól csinálják a mostani tulajdonosok. Csodálatosak az ételek, melyekbe nem lehet belekötni.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Párommal viszonylag rendszeresen látogatjuk Balatonudvariban a Laci-pincét. Szép és nyugodt környezetben helyezkedik el. Kiszolgálás és az ételek minősége megfelelő,csalódás nem ért itt bennünket. Ár-értékarány megfelelő. A kiszolgálásra sem volt panaszunk, figyelmes kiszolgálásban volt részünk. Mindenkinek ajánlani tudom aki a parti nyüzsgés után nyugodt környezetben szeretne étkezni.

Legnépszerűbb csomagok Vászolyon és környékén
Hotel Halászkert
Badacsony
4 nap/3 éjszaka 25.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bor bekészítéssel, szilveszteri gálavacsorával és bállal, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, gyereksarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.03.
Hotel Zena
2 nap/1 éjszaka 12.084 - 14.652,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, fürdő- és szaunarészleg korlátlan használatával, masszázskuponokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.06. - 2019.12.22.
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant
Fehérvárcsurgó
2 nap/1 éjszaka 10.395 - 10.868,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kastély látogatása idegenvezetéssel, nordic walking használattal, társasjáték kölcsönzéssel, ping-pong és csocsóhasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.15. - 2021.04.01.
Nereus Park Hotel
Balatonalmádi
Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2019.08.24. - 2019.12.20.
Villa Campana
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2019.08.24. - 2020.04.30.
Klára Apartmanház
Tihany
2019.09.03. - 2020.08.24.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
Akár 1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.20.
Kolping Hotel Spa & Family Resort
Alsópáhok
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 29.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fedett és szabadtéri családi élményfürdővel, babaúszással, fitness terem használattal, egyedülálló játékbirodalommal, gyermek programokkal, korlátlan internet-és telefonhasználattal
2018.09.25. - 2020.05.28.
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
3 nap/2 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, limonádéval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, választható programmal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2019.09.08.
Judit Panzió
Tapolca-Gyulakeszi
2019.08.24. - 2020.08.24.
Joó-tó Apartmanház
Marcalgergelyi
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.01. - 2019.09.30.
Hotel Marina
Balatonfüred
3 nap/2 éjszaka 11.984 - 28.952,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fedett uszoda és szauna használattal, fitness terem és tekepálya használattal, gyerekeknek animációs programokkal, internettel, parkolással
2019.04.18. - 2019.10.05.

Szállodák Vászoly környékén
Holiday Hotel Csopak Vászoly
Hotel Panoráma Balatongyörök Vászoly
Napi ár félpanziós ellátással (1 éjtől)
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

Laci Pince Csárda VászolyX