Bence-hegyi kilátó Velence

Bence-hegyi kilátó VelenceBence-hegyi kilátó Velence
Bence-hegyi kilátó VelenceBence-hegyi kilátó Velence
32 fotó

Bence-hegyi kilátó Velence bemutatkozása

A kilátót 2018. márciusában adták át a Sukoró melletti Bence-hegyen. A közel 20 méter magas kilátószintre 113 lépcső vezet fel.
A különleges formájú Bence-hegyi kilátó már az autópályáról is jól látszik, az építmény tetejéről gyönyörködhetünk a tóban és a Velencei-hegységben, de távolabb láthatóak a Bakony és a Vértes lankái is.
Tovább olvasom >>

4 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Kihagyhatatlan

4 vélemény
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Vital Hotel Nautis Gárdony - Szilveszteri Rock&Roll party Szandival a fedélzeten
Szilveszteri Rock&Roll party Szandival a fedélzeten
2023.06.16-ig
Portobello Hotel Esztergom
70.350 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Bence-hegyi kilátó Velence vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 80 városban járt márFelfedező - 35 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2022. szeptember 17.barátokkal járt itt
Ha már Velencén jártunk, mindenképpen szerettünk volna felmenni a kilátóba. Lent a büfé mellett letudtunk parkolni, majd egy kis frissítő elfogyasztása után elsétáltunk a kilátóig. Nagyon kedves volt a hölgy, aki a belépőket kiadta, beszélgettünk vele, míg vártuk az előttünk lévő nagyobb csoportot.
Itt fényképeztem:
Bence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - Egyéb
Még több kép (3 db) >>
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 38 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 437 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. június 3.a párjával járt itt
Az épület formája különleges, de mégsem nevezném szépnek. A kilátó alatt van lehetőség parkolásra, de nincs hely túl sok autónak. Ha már turistalátványosság melletti parkoló: néhány szemetest igazán kitehetnének ide is, mert láthatóan néhányan nem szívesen sétálnak el 10-20 métert a legközelebbi kukáig, így sajnos elég szemetes volt a környék.
Itt fényképeztem:
Bence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - BelsőBence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - Egyéb
Még több kép (6 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 431 városban járt márFelfedező - 1178 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 21199 feltöltött kép
Érdekes 2022. február 24.barátokkal járt itt
Érdemes felmászni ide. Messziről látszik az útról, több helyen ki van táblázva, követni kell az utat felfelé, parkoló is akad a tövétől nem messze, meg díjbeszedő ember is, aki néha elrohan, néha visszajön, sopánkodik, de azért mindenkitől legombol egy-egy 500-ast fejenként. Nincs korhatár.
Itt fényképeztem:
Bence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - BelsőBence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - Külső kép
Még több kép (8 db) >>
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 1 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Bence-hegyi kilátó Velence a térképen
2481 VelencePanoráma út