Bence-hegyi kilátó Velence

Bence-hegyi kilátó Velence
Bence-hegyi kilátó VelenceBence-hegyi kilátó Velence
Bence-hegyi kilátó VelenceBence-hegyi kilátó Velence

Bence-hegyi kilátó Velence bemutatkozása

A kilátót 2018. márciusában adták át a Sukoró melletti Bence-hegyen. A közel 20 méter magas kilátószintre 113 lépcső vezet fel.
A különleges formájú Bence-hegyi kilátó már az autópályáról is jól látszik, az építmény tetejéről gyönyörködhetünk a tóban és a Velencei-hegységben, de távolabb láthatóak a Bakony és a Vértes lankái is.

Hanga-lak Velence - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Hanga-lak Velence

Bence-hegyi kilátó Velence vélemények

Kihagyhatatlan 2022. szeptember 17.barátokkal járt itt
Ha már Velencén jártunk, mindenképpen szerettünk volna felmenni a kilátóba. Lent a büfé mellett letudtunk parkolni, majd egy kis frissítő elfogyasztása után elsétáltunk a kilátóig. Nagyon kedves volt a hölgy, aki a belépőket kiadta, beszélgettünk vele, míg vártuk az előttünk lévő nagyobb csoportot.
Bence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2022. június 3.a párjával járt itt
Az épület formája különleges, de mégsem nevezném szépnek. A kilátó alatt van lehetőség parkolásra, de nincs hely túl sok autónak. Ha már turistalátványosság melletti parkoló: néhány szemetest igazán kitehetnének ide is, mert láthatóan néhányan nem szívesen sétálnak el 10-20 métert a legközelebbi kukáig, így sajnos elég szemetes volt a környék.
Bence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - BelsőBence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - Egyéb
2055
Érdekes 2022. február 24.barátokkal járt itt
Érdemes felmászni ide. Messziről látszik az útról, több helyen ki van táblázva, követni kell az utat felfelé, parkoló is akad a tövétől nem messze, meg díjbeszedő ember is, aki néha elrohan, néha visszajön, sopánkodik, de azért mindenkitől legombol egy-egy 500-ast fejenként. Nincs korhatár.
Bence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - BelsőBence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - EgyébBence-hegyi kilátó Velence - Külső képBence-hegyi kilátó Velence - Külső kép