2112 Veresegyház, Csokonai u. 5/c

magyar, angol
Visa, EC/MC, Amex
nincs

Katlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház bemutatkozása

A tyúk legyen tyúkból, a sajt legyen sajtból: a világ így lesz rendben.

A tyúk legyen tyúkból, a sajt legyen sajtból: a világ így lesz rendben.

Novotny Antal, a Katlan Tóni Vendéglője a Malomhoz étterem tulajdonosa imádja, és nem akarja megreformálni a magyar konyhát. Csak azt szeretné, ha az ételeknek olyan íze lenne ma is, amilyen száz évvel ezelőtt volt.

Száz évvel ezelőtt a csirke az udvaron kapirgált és csak kukoricát kapott. Csakis házi készítésű kenyeret lehetett kapni és a legfontosabb, hogy mindig azt főzték, aminek az ideje volt! Borsólevest, mikor a borsó ért. Így minden friss volt.
Az éttermünkben mi is ezt a koncepciót követjük, a legtöbb saját készítésű, friss élelmiszerből, az idénynek megfelelő ételeket készítünk.
Az étlapunkat havonta változtatjuk, mindig az idénynek megfelelő házi készítésű ételekből állítjuk össze.
Kólánk nincs. de van helyette házi szörp, sőt kompótlé annak, aki tudja még, hogy mi az.
Borainkat Villány egyik legismertebb borászatában készíttetjük, a Malatinszky Kúriában.
Saját pálinkát főzetünk Kecskeméten, körte, alma, birs, szilva, aszútörköly ízekben.
Nálunk a gyerekeket el lehet engedni, biztonságos környezetben játszhatnak, a külön nekik kialakított gyermekjátszóban.

Katlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház képei

Bagatel TOP étteremértékelő
Bagatel TOP fotófeltöltő
2021. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2021. május 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Jó régen írhatam, hiszen eddig mindenkinek otthon kellett főzni vagy „segítve” az éttermét, házhoz rendelni. Ám ma hivatalosan is el lehetett menni egy étterembe. Kedves feleségem és anyósom, közösen azt kérték, hogy bár a virág is jól mutat majd a kertben, de elő Anyák napi ajándéknak, menjünk el kirándulni és üljünk be egy étterem teraszára.

Mobilról küldte. | 2020. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. január 10.
Jó minőségű és ízű ételek! Házias ízek. Rendes kiszolgálás. Tiszta, világos hely. Kiválóan összeállított étlap.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 3.
Maga az étterem jól néz ki, hangulatos. Talán az első meleg tavaszi hétvégén voltunk Veresegyházán, a teraszra ültünk le, bár bent még nagyon sok hely volt, megkérdezték, hogy foglaltunk-e és várni kellett. Ugyanígy a rendelésre is sokat vártunk, és a fizetésnél is aránytalanul sokat várattak. Az ételek nem voltak rosszak, de finomnak sem mondanám.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 1.
A vendégek csapdosták a legyeket, több légy volt bent mint vendég. . . az előre kikészített evőeszközökön, poharakon korcsolyáztak. . . az előző vendégek álltal ott hagyott pattogatott kukoricák és kekszek maradékát simán "ott felejtik" a következő vendégeknek. A pincér amikor leszedi az előző étkezővendég tányérjait akkurátosan a fény felé fordítva megnézi, hogy használták e a poharakat, ha úgy tűnik, hogy nem, akkor ott hagyja.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 12.
Érkezésünk előtt érdeklődtem ismerősöktől és barátoktól, hogy milyen az étterem. Azt javasolták akik már jártak ott, hogy inkább nézzek másik helyet mert nem volt jó az étel. A környéken már majdnem mindenhol voltunk ezért úgy döntöttünk adunk egy lehetőséget ennek a helynek is. Maga a hely hangulatos, gyerekbarát, a kiszolgálás is elsőosztályú,de sajnos az étel.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 21.
Névnapot ünnepeltem családommal. Az ételek rendkívül finomak volta,a személyzet nagyon segítőkész, udvarias volt. Az ár is megfelelő volt. Az utóbbi időben meglátogatott éttermek közül, ez volt az, ahol azt mondhatom, hogy a mai egészséges táplákozásnak mondott elkészítési és tálalási módnak megfelelő volt.

2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 7.
Nagy,osztatlan helyiség. Családias hangulat,melegség kizárva. Előre foglaltunk asztalt,a max 10%-os telítettség ellenére az emeletre vezető lépcső alá akartak ültetni,hármunkat a kétszemélyes helyre. . . A fácánleves fél tányér üres lé,már ha nem számítjuk a 4-5 kb. gyufaszálnyi húsfoszlányt,se zöldség,se semmi. A főétel 5-6 vékonyka burgonya hasáb,egy aprócska harcsadarabka.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 24.
Az adagok az árakhoz képest igen szűkre méretezettek. A kacsa erőleves nagy csalódás, sok lében valami. Nagy társasággal voltunk, nem tudtuk eldönteni, hány személyesek a tálak. Hiányérzetünk volt. Kicsit kellemetlen volt a külföldi rokonok előtt. Az asztalon nem volt kenyér. A desszert jó és bőséges volt. A gyereksarok kedves, a környezet, terítés szintén.

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 25.
Az ételek eléggé középszerűek, semmi kiugró.
A gyereksarok jó ötlet.
Rengeteg a légy,ezzel valamit kezdeni kéne.
A pincéreknek köze nincs a szakmához.
Mindenhol nagyon dicsérik,számomra csalódás volt.

Mazsola63 TOP szállásértékelő
Mazsola63 TOP étteremértékelő
Mazsola63 TOP egyébhely értékelő
2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 25. - 4 látogató hasznosnak vélte
November közepén voltunk először a Malomban, majd azóta többször is, az ételekkel, a kiszolgálással, a hely hangulatával is meg voltunk elégedve. Alapvetően a magyaros jellegű ételek dominálnak, de a találnak kedvükre valót a kifinomultabb fogások kedvelői, a fogyókúrázók (több húsétel is van zöldségkörettel) és a vegák is.

Legnépszerűbb csomagok Veresegyházon és környékén
Libra Hotel
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 10.250,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Medvefarm belépővel, kedvezményekkel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.22.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2 nap/1 éjszaka 18.473 - 50.446,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2022.12.31.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 12.524 - 32.563,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2022.10.31.
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.500 - 39.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.10. - 2022.04.28.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.050,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.428 - 32.358,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2023.04.26.
Hotel Castle Garden
2 nap/1 éjszaka 16.027,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kávé és tea fogyasztással
2021.12.22. - 2021.12.27.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.05.11. - 2022.05.11.
Green Garden Plus Apartman
4 nap/3 éjszaka 13.392,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.29. - 2022.01.02.
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.699,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2021.05.20. - 2021.05.24.
Portobello Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.400 - 40.161,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.23. - 2021.08.31.
Hotel Adalbert - Szent Tamás Ház
2 nap/1 éjszaka 12.900 - 16.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, kedvezménnyel, parkolással
2020.11.05. - 2021.12.22.

Szállodák Veresegyház környékén
Tó Wellness Hotel Veresegyház
Abacus Business & Wellness Hotel Veresegyház
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)

Katlan Tóni Vendéglője A Malomhoz VeresegyházX