Katlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház

4,1
a 23 veresegyházi étterem közül
étterem, vendéglő
Katlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház
Katlan Tóni Vendéglője A Malomhoz VeresegyházKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház

Katlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház bemutatkozása

A tyúk legyen tyúkból, a sajt legyen sajtból: a világ így lesz rendben.
Novotny Antal, a Katlan Tóni Vendéglője a Malomhoz étterem tulajdonosa imádja, és nem akarja megreformálni a magyar konyhát. Csak azt szeretné, ha az ételeknek olyan íze lenne ma is, amilyen száz évvel ezelőtt volt.

Libra Hotel Veresegyház - Romantikus kikapcsolódás
Romantikus kikapcsolódás
Libra Hotel Veresegyház

Katlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház vélemények

Átlagos 2017. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Az adagok az árakhoz képest igen szűkre méretezettek. A kacsa erőleves nagy csalódás, sok lében valami. Nagy társasággal voltunk, nem tudtuk eldönteni, hány személyesek a tálak. Hiányérzetünk volt. Kicsit kellemetlen volt a külföldi rokonok előtt. Az asztalon nem volt kenyér. A desszert jó és bőséges volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 27 hasznos szavazat
Átlagos 2017. június 25.barátokkal járt itt
Az ételek eléggé középszerűek, semmi kiugró.
A gyereksarok jó ötlet.
Rengeteg a légy,ezzel valamit kezdeni kéne.
A pincéreknek köze nincs a szakmához.
Mindenhol nagyon dicsérik,számomra csalódás volt.
Kiváló 2016. december 25.gyerekekkel járt itt
November közepén voltunk először a Malomban, majd azóta többször is, az ételekkel, a kiszolgálással, a hely hangulatával is meg voltunk elégedve. Alapvetően a magyaros jellegű ételek dominálnak, de a találnak kedvükre valót a kifinomultabb fogások kedvelői, a fogyókúrázók (több húsétel is van zöldségkörettel) és a vegák is.
2016. október 8.a párjával járt itt
Barátnőmmel voltunk, kellemes és udvarias kiszolgálásban volt részünk. A helyiség kialakítása igényes, szép. Az ételek minőségéről megoszlott a véleményünk, én meg voltam elégedve, barátnőm kevésbé. Az adagok nem túl nagyok, de ízlésesen vannak tálalva. Az árak olyanok, mint egy divatos pesti étteremben. Összességében jó benyomással távoztunk.
Kiváló 2016. július 3.barátokkal járt itt
Az Ittjártam oldalán nagyon sok biztatót olvastam erről az étteremről, és nemrégen külföldi vendégeimmel kerestem fel. Számítottam rá, hogy nem fogok csalódni, a legelső benyomás viszont mégsem volt teljesen pozitív: a nagy hőségben, a vasúti sínek előtt van csak lehetőség parkolni, és a kerthelyiség is egy kicsit elhagyatott benyomást keltett.
Katlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - BelsőKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - Étel/italKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - BelsőKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - BelsőKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - BelsőKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - BelsőKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - BelsőKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - BelsőKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - BelsőKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - Étel/ital
Kiváló 2016. június 1.a párjával járt itt
Ennek a vendéglőnek egyénisége van. Amihez hozzásegít, hogy eleve egy malomban rendezték be a helyet. S micsoda ízléssel! Puritán ruszticizmus ötvöződik itt az aprólékos megtervezettséggel. Az asztal közepén haszonnövények (pl citromfű, cékla), a bejáratnál kétoldalt gyönyörű fűszernövények, szemgyönyörködtető összevisszaságban, csodás terasz.
Katlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - EgyébKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - EgyébKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - EgyébKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - EgyébKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - EgyébKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - EgyébKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - EgyébKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - EgyébKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - EgyébKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - EgyébKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - EgyébKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - Külső képKatlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház - Külső kép
Kiváló 2016. május 31.gyerekekkel járt itt
Kétszer voltunk itt, egyszer gyerekekkel, egyszer a férjemmel. Maga a hely, a kialakítás is elbűvölt azonnal. A gyerekekkel egy kisebb belső térben ültünk le, ahol tökéletesen eljátszottak az ott lévő játékokkal és nem zavarták a nagyobb térben étkezőket. Mindkét alkalommal tökéletesen elkészített ételeket kaptunk, tökéletes kiszolgálással.
Kiváló 2015. október 24.barátokkal járt itt
Több weboldal ajánlásai alapján döntöttünk úgy, hogy kipróbáljuk ezt a helyet. Ideálisnak tűnt baráti párral elköltött vasárnapi ebédhez. A hely nagyon szépen fel van újítva, a régi malom épülete elég impozáns lett. A hidegebb idő miatt a terasz már nem üzemelt, bent foglaltunk helyet. A pincérek nagyon profik voltak az elejétől a végéig.
Kiváló 2015. augusztus 4.a párjával járt itt
Katlan Tónit jól ismerjük különböző nívós rendezvényekről, vásárokról, így kíváncsiak voltunk, mit tud hozni egy állandó helyen. Nem csalódtunk. Az étel kiváló, és igazán nem unalmas vagy hétköznapi, a kiszolgálással is maradéktalanul elégedettek voltunk, a hely szép, igényes, tiszta, kellemes hangulatú, mindenkinek csak a legjobb szívvel tudjuk ajánlani.
Kiváló 2015. július 23.a párjával járt itt
Mivel a Fáy Présház zárva volt (hétfő lévén), így tovább mentünk éttermet keresni. A páromnak volt születésnapja így semmiképp nem hagytuk volna ki az étkezést. Internet segítséget kértem és a közeli éttermek közül erre a helyre esett a választás. Kellemes meglepetés volt. A párom mondása szerint oda kell beülni, ahol a "benszülöttek" is étkeznek.
Katlan Tóni Vendéglője A Malomhoz Veresegyház a térképen
2112 VeresegyházCsokonai u. 5/c
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • gyermekjátszó rész
H-CS
P-V