Barna Party Kisvendéglő Verőce

Barna Party Kisvendéglő Verőce
Barna Party Kisvendéglő VerőceBarna Party Kisvendéglő Verőce
Barna Party Kisvendéglő VerőceBarna Party Kisvendéglő Verőce

Barna Party Kisvendéglő Verőce bemutatkozása

Egyedülálló, közvetlen Duna-parti terasszal rendelkező étterem kiváló adottságokkal, széles étel- és italválasztékkal, udvarias, profi kiszolgálással. Család- és állatbarát étterem, ahol a vendég a legfontosabb. Különböző rendezvények lebonyolítása igény szerint, mindig kedvezményekkel és akciókkal.

Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros - Legjobb ár
2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Barna Party Kisvendéglő Verőce vélemények

Kiváló 2019. március 27.a párjával járt itt
Már majdnem feladtuk a reményt, hogy ha késői órában is, de ebédelhetünk Verőcén. Egy csodálatos rendezvény után kerestünk éttermet mikor ráakadtunk a Barna Party Kisvendéglőre. Gyönyörű idő volt és a Dunára néző kert helységben foglaltunk helyet. Épp egy szabad asztal volt. . . . nekünk.
Barna Party Kisvendéglő Verőce - Étel/ital
Kiváló 2018. július 1.családjával járt itt
Az unokám születésnapjára szerveztünk hétvégét a Dunakanyarba, Nagymarosról indulva Zebegényen át érkeztünk Verőcére, erre a csodálatos elhelyezkedésű étterembe. Otthonos meleg hangulatú hely, nagyon kedves fiatalos személyzettel. Újházi tyúkhúslevest ettünk, házias finom ize volt, majd cigánypecsenyét és túrógombócot.
Szörnyű 2018. június 18.gyerekekkel járt itt
nyár 30 fok. . . . . . . kihozzák langyosan az ásványvizet, na bumm. . . . ÓRIAS bécsi szeletet kértem (normál helyen kettőt adnának ebből a méretből) szóvá tettem, kaptam nagyobbat, hajszál vékonyra pofozva. A burgonyapüré nagy darabos nyúlós vizes volt. A gyerek a kajájában nylon zacskó darabot talált ? ? ? ! !
Átlagos 2017. július 15.a párjával járt itt
Véletlenül tértünk be ide. A teraszon választottunk asztalt,kilátással a Dunára. A pincérek fiatalok voltak,talán tanulók(? ),de kedvesek. A kiszolgálás lassú volt kissé,az ételek átlagosak,a választékból azért találtunk nekünk tetszőt. Nem tűnt nagy adagnak,de finom volt és jól is laktunk. A számla sem volt durva. Jót ettünk ugyan,mégis legközelebb inkább más vendéglőt próbálunk ki.
Gyenge 2016. szeptember 11.családjával járt itt
Félig nyers ciganypecsenye, darabos és csirizes krumplipüre, kritikan aluli, elegetett gumiállagú krokett. Ez utobbira rakerdezve a pincer pokerarccal közli, hogy azert ilyen, mert házi, és ilyennek kell lennie.
Gyenge 2016. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
Családdal betértünk ebédelni. A hely nagyon szép, mármint a terasz és a kilátás. Szólt a zene a teraszon, egy tengerészsapkás öregúr gitározott magnózenére, kb. minden második harmadik számra. Amúgy csak ült ott rövidnadrágban, és elénk tolta a fekélyes, hámló, beteg térdét. Nem étterembe való látvány volt.
Gyenge 2016. augusztus 21.a párjával járt itt
Rendeltem egy görög gyümölcslevest, ami kizárólag meggyet tartalmazott, valamint egy jó adag összegyűlt kristálycukrot a tál alján. Másodikként a porral ízesített, közepes hús mellé burgonyapürét kértem, amit nem sikerült rendesen összetörni, amolyan főtt krumplis püré volt. A "kovászos" uborka pedig valamilyen savanyított uborka.
Átlagos 2015. április 13.gyerekekkel járt itt
Hát, van még mit fejlődni. Tegnapi napon jártunk ott, és az alábbi, nem túl hízelgő véleményt tudom adni az étteremről. Az egységben velünk együtt nem volt érkezésünkkor összesen 15 vendég. Erre a körülbelül becsült vendégszámra ha jól számoltam, legalább 3 pincér volt foglalkoztat. Ehhez képest az első 5 percben semmi nem történt.
Kiváló 2014. július 25.barátokkal járt itt
Rendszeresen kerékpározunk a Dunakanyarban, de ezentúl mindig itt fogunk enni. Idén harmadszor jártunk itt. Most Budapestről 14 fős csapattal direkt idáig bringáztunk ki egy hétvégi ebédre, múlt hétvégén. Nem csalódtunk. Halk zene mellett nagyon finomat ettünk mindnyájan.
Szörnyű 2014. július 12.a párjával járt itt
Életem első negatív intenetes kommentje. Sajnálatosan negatív élményekkel távoztunk az étteremből. Azonnal próbáltak rábeszélni más drágább ételre, ami sikerült is. Az árról való tájékoztatás természetesen elmaradt, így jóhiszeműen vártam egy valamivel drágább számlát. Több mint a kétszerese lett a számla végösszege.
Barna Party Kisvendéglő Verőce a térképen
2621 VerőceÁrpád u. 2/a
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V