Sauska 48 Villány

Sauska 48 Villány
Sauska 48 VillánySauska 48 Villány
Sauska 48 VillánySauska 48 Villány

Sauska 48 Villány bemutatkozása

Bicsár Attila, a Sauska48 kreatív séfje nagy odafigyeléssel gondoskodik arról, hogy az étterem minden fogásában a vidék íze jelenjen meg, szép és egyszerű tálalásban. A fókusz az alapanyagokra esik, a fogások kialakítása a hagyományos receptekre támaszkodik, miközben a környezet, mint a konyha és a jó bor biztosítják a tökéletes harmóniát.

Gere ArteVino Apartman Villány - Karácsony
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
2024.12.28-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Sauska 48 Villány vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2023. szeptember 19.a párjával járt itt
Szinte napra pontosan egy éve voltunk itt utoljára. Azóta az étterem bekerült a Michelin ajánlásos éttermek közé, joggal. Kíváncsiak voltunk, a Michelin-tányér miatt történt-e változás. Nem volt asztalfoglalásunk, ahogy az elmúlt években sem. Ez eddig sosem okozott problémát.
Sauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - BelsőSauska 48 Villány - BelsőSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - MosdóSauska 48 Villány - BelsőSauska 48 Villány - BelsőSauska 48 Villány - BelsőSauska 48 Villány - BelsőSauska 48 Villány - BelsőSauska 48 Villány - BelsőSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - BelsőSauska 48 Villány - BelsőSauska 48 Villány - BelsőSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - BelsőSauska 48 Villány - BelsőSauska 48 Villány - Külső képSauska 48 Villány - BelsőSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - EgyébSauska 48 Villány - Étel/ital
Kiváló 2022. szeptember 19.barátokkal járt itt
Egy vacsorára és egy ebédre is volt szerencsénk betérni. A személyzet rendkívül udvarias, de mégis közvetlen, és profik. Érkezés után vendégváró falattal kedveskedtek. Én a 2 étkezés alatt megkóstoltam a kacsamáj terrine-t (zöldalmával, szőlőlekvárral, pirított kaláccsal), a black angus bélszínt fűszeres brokkolival (+ fehérbabbal és kápia paprikával), a burgonyafőzeléket buggyantott tojással, pankomorzsában sült zellerrel és fekete szavasgombával.
Kiváló 2019. október 18.barátokkal járt itt
A Sauska név pincészetének köszönhetően sokkal ismertebb a villányi borok kedvelői körében, de a szintén a pincészethez tartozó fine dining étteremnek is számos rajongója van. A Gourmet Fesztiválon találkoztunk velük először, itt volt alkalmunk megkóstolni az ételeiket.
Sauska 48 Villány - Külső képSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - EgyébSauska 48 Villány - BelsőSauska 48 Villány - Étel/ital
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2019. július 13.a párjával járt itt
Villány a magyar borászat egyik ékköve. A borvidék névadó települése, melynél vonzóbb borturista célpont kevés akad. Elsősorban fehérborokért rajongó emberként mondom, hogy valójában egy sem. Megannyi egész évben nyitott pince, még tízszer annyi, melyben előzetes egyeztetés alapján lehet kóstolni.
Sauska 48 Villány - Külső képSauska 48 Villány - BelsőSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Étel/italSauska 48 Villány - Külső képSauska 48 Villány - EgyébSauska 48 Villány - Külső képSauska 48 Villány - Külső kép