Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2013. március 4.a párjával járt itt
Gratulálunk a Silvanus Hotelnek!

Osztályon felüli kiszolgálás, remek személyzet és iszonyatosan ízletes ételek, remek wellness!!...egyszerűen tökéletes hely!
Köszönjük, hogy ott lehettünk és részünk lehetett ebben az élményben!

Üdvözlettel, Kelemen Krisztián
2013. március 4.gyerekekkel járt itt
Ahhoz képest hogy ilyen nagy a vendégbefogadó képessége a hotelnak elég kicsi a fürdőhely. Állandóan várakozni kellet a padra valamikor nem is tudtunk szerezni a szaunánál is sorakozni kellett szinte midig tele ! A víz nem volt olyan kellemesen meleg! Viszont a bár része nagyon jó volt gyorsak és kedvesek!
Kiváló 2013. február 25.gyerekekkel járt itt
A szálloda csodálatos kilátással rendelkezik egy páratlan környezetben. Az ételek minőségével és mennyiségével teljes mértékben elégedett voltam. A személyzet közvetlen, segítőkész és barátságos.
2013. február 8.a párjával járt itt
a szoba rendben volt. jól berendezett,kényelmes ágy,minden tiszta. a fürdőszobával támadt némi problémánk. érkezés,zuhany és jött a meglepetés,nem folyt le a víz. személyzetnek szóltam megnézték,de nem tudták renbe hozni,ezért nekünk kellett megoldani a problémát. úgy ahogy,de sikerült. az általunk választott csomagban a csokifondü ajándék volt.