Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2018. március 12.a párjával járt itt
A szállodából a Dunakanyar csodálatos panorámájában gyönyörködhetünk. Az alkalmazottak rendkívül kedvesek, közvetlenek. A szobák tiszták és barátságosak, az ágyak kényelmesek. Az ételek finomak és bőségesek. A wellness esztétikus, tiszta, szintén rendkívüli kilátással. A wi-fi kicsit akadozott, de jól éreztük magunkat.
2018. február 19.a párjával járt itt
Valentin napot koveto hetveget toltottunk a Silvanusban a parommal. Odaerkezesunkkor a recepcion mondtak,hogy kis felreertes tortent,de mivel nem a mi hibank ugyanazert az arert egy lakosztalyt kapunk a foglalt szoba helyett. Mar ez egy plussz pont volt:)
A lakosztaly gyonyoru volt tagas es tiszta a kad a furdoben pedig hatalmas.
2017. december 7.a párjával járt itt
2017 Dec. 5-én,6-án két éjszakát töltöttünk el,e festői szépségű kilátásokkal rendelkező helyen. A fogadtatás,kiszolgálás, tisztaság, a reggeli étkezés kiváló volt. Külön köszönet, NAGY DORKÁNAK aki nagyon sokat segített eligazodni, és felvilágosítani, hogy milyen lehetőségek vannak ,pl.
Átlagos 2017. november 27.a párjával járt itt
Nagyon sokat hallottam róla és nagyon sok szépet ígért a Szálloda, de csalódtam benne. A wellness nagyon kicsi volt és ezért zsúfolt, kb álldogálni tudtunk az élménymedencében, jakuzziba két nap alatt egyszer jutottunk be, szaunába is sorba kellett állni.
Gyenge 2017. november 27.barátokkal járt itt
Barátnőimmel azért választottuk ez a helyet, mert korábban a családommal már jártam itt és nagyon meg voltunk elégedve. Hát ez most nem így történt. Kezdetnek a 2 db erkélyesnek kért szoba helyett francia erkélyesnek csúfolt szobácskakat kaptunk. A szobácskák szépen felújított fürdőire azonban üvegajtót szereltek fel, ami nem illeszkedik a tokhoz körben szigetelés nincs.
Kiváló 2017. november 6.gyerekekkel járt itt
Számomra az ősz nyújtja látványban a legtöbbet a természetből, ezért választottam a Silvanus Hotelt. Páratlan szépségű környezetben - amit a liftből és wellness közben is megcsodálhatunk-igazi kikapcsolódás, feltöltődés ez a szálloda. Két gyermekem sem látott még szebbet ennél.
Szörnyű 2017. október 17.barátokkal járt itt
Lassú az éttermi személyzet, elfelejtik felszolgálni a kért italt, nem azt az ételt hozzák amit rendeltünk majd egy laza vállrendítéssel közlik, hogy ez van, egyébként meg lehet válogatni a svédasztalról. Két adag ételt egy tányéron szolgáltak fel de megengedték hogy szerezzek magamnak egy üres tányért és külön szedhessem magamnak.
Kiváló 2017. szeptember 1.a párjával járt itt
Csodaszép környezet, tiszta, kényelmes szoba (pedig a legolcsóbb árkategóriájú szobát választottuk), tökéletes felszereltség. Az ételekkel, a személyzet hozzáállásával, maximálisan meg voltunk elégedve. A wellness részleg nagyon jó. A Fellegvár pár perc sétával elérhető, akárcsak a bobpálya, ami gyerekkel érkezőknek egy szuper programlehetőség.
Kiváló 2017. augusztus 25.a párjával járt itt
Ebben a hotelben megtaláltunk mindent ami a kikapcsolódáshoz kell. Gyönyörü környezet, szép kilátás a medencéböl, tiszta szoba, előzékeny személyzet, finom reggeli és vacsora, lehetőség ebéd fogyasztására a medencéhez közel, a bűfé könnyen megközelíthető a medencétől. Mindketten a férjemmel nagyon megvoltunk elégedve mindennel. Lehetőség szerint újra visszamegyűnk.
Kiváló 2017. augusztus 19.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk el három éjszakát ezen a csodálatos helyen. A hotel elhelyezkedése kifogástalan, gyönyörű kilátással rendelkezik. A bejelentkezés gyorsan ment, a szoba kitűnő állapotú szépen felújított, habár a kézmosók üresek voltak külön kérésre perceken belül pótolták. A szoba egyébként nagyon kellemes és légkondicionált.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - VendéglátásSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső kép