Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Tavaszi kedvezményes ajánlat
2024.06.15-ig

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2017. március 3.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk itt, a kiszolgálás profi,a személyzet nagyon kedves volt. Az ételek rendkívül bőségesek és finomak /svédasztal/. A szálloda gyönyörű környezetben fekszik, csodás a kilátás. A wellnes részleg kicsi, de jó volt. A szemben levő vár jó kis sétatúra. A szoba tiszta és kényelmes volt. Nyugodt, csendes hely. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Kiváló 2017. február 24.gyerekekkel járt itt
Rendkívül meglepett, amikor a hotel recepcióján arról értesültünk, hogy a felnőttek számára is szolgálnak meglepetésekkel, játékokkal, "kincskereső" feladatokkal, kvíz-műsorokkal. Persze, hogy mindegyikre beneveztünk, amelyet kedves animátorok irányítottak.
Kiváló 2017. január 27.a párjával járt itt
Nagyon szuper hely.
Minden evszaknak megvan a maga varazsa.
A szolgaltatasok szuperek.
Az alkalmazottak kedvessek es szalloda kulomboző meglepetessel kedveskedik az oda latogatoknak.
Nagyon jol ereztuk magunkat es az egyik legkedveltebb hely marad szamunkra.
Biztos vagyok benne hogy meg talalkozunk.
Köszönjuk.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Vendéglátás
2017. január 27.a párjával járt itt
Kellemes 3 napot töltöttünk párommal. Már másodszor jártunk itt, de ismét nem csalódtunk. Mindennel nagyon megvoltunk elégedve. Máskor is megyünk, az ételek minősége jó, a választék bőséges, a személyzet kedves figyelmes, és persze a kilátás innen gyönyörű . A szoba kellemes és a felszerelése megfelelő, egy - a szobai párnák nagyon rossz minőségüek, kényelmetlenek.
Kiváló 2017. január 1.a párjával járt itt
Otthonos, hangulatos szálloda elképesztően udvarias és készséges személyzettel! A szobák modernek, felújítottak, ágy kényelmes. Az éttermi választék remek, ételek különlegesek és nagyon finomak! Esténként élő bár zene, kandalló... mi kell még?! Nagyon jól éreztük magunkat!
Kiváló 2016. december 29.gyerekekkel járt itt
Remek 3 éjszakát töltöttünk a Silvanus hotelben.A wellness minden igényünket kielégítette.Az ételek fantasztikusak voltak ,a személyzet pedig nagyon kedvesek. üdv Vinczéné Melinda
2016. december 27.egyedül járt itt
1. )Fürdőköpeny méretével komoly problémák vannak ! Átlagos férfi méretem ellenére, nehezen tudtak kiszolgálni. 2. )A szobai kispárnák nagyon rossz minőségüek, kényelmetlenek. 3. )A uszoda-wellness után vizes holmik felakasztására nincs a
a fürdőszobában lehetőség
4. )Klima rendkivül zajos , kb.
2016. december 26.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk el 3 napot kuponos foglalással, felár ellenében Dunára néző szobában. Sajnos érkezéskor nagy volt köd, ezért nem volt semmi kilátás. A szobában kicsit bezártság érzetünk volt, de a tisztasággal nem volt gond, ellenben a klima hangos volt, ezért éjjel nehezen aludtunk. A hotel nagyon szép, az étterembőla kilátás gyönyörű.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. december 14.a párjával járt itt
Egy téli hétvégén érkeztünk a szállodába, ahol összességében nagyon jót pihentünk. Szobánk a Fellegvárra nézett, tágas volt, szép nagy fürdővel. A személyzet nagyon udvarias, az ételek változatosak és finomak. A hall nagyon hangulatos volt a pattogó tűzzel és a karácsonyi dekorációval.
2016. december 10.barátokkal járt itt
Csodás kilátás, választékos finom ételek, már felújított szoba tisztasága kényelme, felszereltsége jó, wellness a szálloda kapacitásához rossz időben zsúfolt lehet, nyári időszakban visszatérünk :-)