Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2016. november 18.a párjával járt itt
Őszi nyaralás! Köszönöm, hogy a hotel vendége lehettem, mert párommal együtt csodásan éreztük magunkat 2016 szeptemberében. Igaz, hogy nem "modern" / a vendégkönyvben kifogásolták/ ugyanakkor minden területen magas színvonalat nyújtó vendégbarát, patinás szálloda. A környezet lenyűgöző,az ételek kínálata nagyon jó.
2016. november 16.a párjával járt itt
Csodálatosan szép környezetben épült a hotel. A szobából káprázatos kilátás nyílik a Dunára,és a medencéből is meseszép panorámában gyönyörködhettünk. A szakképzett személyzet kedves, barátságos és udvarias volt . A svédasztalos reggeli és vacsora bőséges és finom volt. Párommal nagyon jól éreztük magunkat . Köszönjük szépen ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Kiváló 2016. november 8.családjával járt itt
Köszönettel a kifogástalan ellátásért és a vendéglátásért, jól éreztük magunkat és máskor is jövünk.
Gratulálok a személyzetnek és a szálloda vezetőségének a körülményekért és az elvégzett munkáért.
A szállodát munkatársaimnak és barátaimnak is ajánlani fogom, mert biztosan nem fognak csalódni:
Kiváló 2016. november 6.a párjával járt itt
Kellemes hetet töltöttünk a Hotel Silvanusban. A szoba kellemes, az agyak nagyon kényelmesek. Az egyetlen hiányosság a tévén a mozicsatornak hiánya. A személyzet nagyon udvarias. Az ételek kifogastalanok. mindenképpen vissza fogunk menni, hogy kipróbáljuk nyáron is a szálloda által nyújtott szolgáltatásokat.
Kiváló 2016. október 31.barátokkal járt itt
OKT23. én érkeztünk a hotelbe ez eső meglepetés okkor ért mikor felmentünk a 401-es szobába. Ott derült csak ki hogy egy lakosztályt kaptam gyönyörű rózsacsokorral és üdvözlő levéllel a kandalló előtt álló asztalon csak engem várt. A lakosztály csodálatosan szép és tiszta volt. Mikor kimentünk a hatalmas erkélyre a látvány amit látunk elbűvölt.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 26.a párjával járt itt
Végre elérkezett a szeptember, amikor is eltöltöttünk egy csodás hétvégét a Silvanusban. Maga a város, maga a szálloda elhelyezkedése egyszerűen gyönyörű! Erdei szobát kaptunk, minden nagyon tiszta, rendezett volt. Egyből kimentünk a kinti medencéhez és csak bámultunk onnan a messzeségbe, lenyűgöző - a kedvencünk lett.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - SzobákSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - VendéglátásSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - SzobákSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Környék
Kiváló 2016. október 24.a párjával járt itt
Kétszer voltunk a szállodában,egyszer a feleségemmel,másodszor az unokákkal.A szálloda az ételek a személyzet,a wellness minden kiváló!A Dunára néző szoba csodálatos,de a másik is nagyon jó.A szoba felszerelése is mindent kielégít!Csak szépeket tudunk mondani!!!Biztosan elmegyünk még,ahogy tudunk!
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - SzobákSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2016. október 16.barátokkal járt itt
Gyönyörű a Hotel,nagyon kedves a személyzet.Ami nem tetszett,hogy külsős vendégek is bemehetnek,és annyira tele lett a wellness részleg,hogy a szálló vendégeknek nem maradt hely....
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Szobák
2016. október 5.a párjával járt itt
2016. szeptember 15. -17. között töltöttem el férjemmel csodálatos 2 éjszakát ebben a szállodában. Az évek során megszámolhatatlan szállodában jártam, de ez a hely is megállja helyét bármelyik 4*-os "jó" szálloda közt. Hogy miért írok szinte mindig jó értékelést? A válaszom egyszerü: "szakmai ártalmasság", mindig tudom, hogy mit válasszak!
Kiváló 2016. szeptember 4.a párjával járt itt
Csodálatos három napot töltöttünk a Hotel Silvanusban. A személyzet nagyon kedves és figyelmes. Az erdőre néző szoba nagyon kellemes. Az ételek kivállóak. A kilátás a szálloda minden részéről csodás. A folyosó végéről gyönyörködhettünk a várban, a liftből és amedencéből pedig a Dunában. Tökéletes nászutunk volt. Anita és Robi